Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola mam przepis na gofry ale muszę jeszcze w pracy jutro skonfrontować go z szefem pastry 😉
i przede wszystkim składniki zmniejszyć bo to przepis na ilość taką że pół sklepu trzeba by było wykupić a gofrów by było chyba ponad100szt 🤪 😁 😁
i by była dieta 100 gofrów...... 🤪

Kurwa no ja nie wiem czy w tej sytuacji wytrzymieeeee na tej diecie jak będę wiedziała że mam zajebiaszczy przepis, no bo jak tu nie sprawdzić nie? 😁 😁 😁


jak ci wyjdą takie jak u nas na sali to będziesz jeść codziennie 🙂 a jeszcze ja uwielbiam z bitą śmietaną i owocami świeżymi lub w żelu kurwa sama sobie ochotę narobiłam a w niedziele mam wolne 😞 to nie zjem

Dlaczego nie zjesz? 😮


bo gofry robią w niedziele na brunchu a ja mam wolne a przecież nie bede ciasta robiła tylko dla jednego tak?!

Ja bym tam zrobiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelina, widzę się w dwóch kierunkach:
1. mogłabym być HR-em: mam spore doświadczenie w dużych rekrutacjach ( największa rekrutacja jaką robiłam to ponad 30 osób: 5 dni po 10 godzin:blink 🙂, assesmentach, etc..poza tym dobrze wyczuwam ludzi, lubię pracować z ludźmi: mam z tego ogromną satysfakcję. Zresztą skończyłam dla chyba własnej przyjemności podyplomowe ZZL 🙂
2. mogłabym być kupcem w jakieś firmie: kręcą mnie wyniki sprzedaży, to, jak Twoja praca ma wpływ na stan magazynowy, kasę itd..
no i koniecznie musi to być stanowisko kierownicze bo ja mam już niestety w sobie tak wykształconego managera, że jako pionek nie ujadę.

choć po grudniu marzy mi się praca w archiwum, bibliotece..hm..Oooo jakbym mogła w archiwach państwowych pracować to byłby czad 🤪 🤪


no i narobiłyście smaka na gofry 😠 i ja dołączam się do kolejki oczekujących na przepis.
A jak tam w pracy w ogóle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola mam przepis na gofry ale muszę jeszcze w pracy jutro skonfrontować go z szefem pastry 😉
i przede wszystkim składniki zmniejszyć bo to przepis na ilość taką że pół sklepu trzeba by było wykupić a gofrów by było chyba ponad100szt 🤪 😁 😁
i by była dieta 100 gofrów...... 🤪

Kurwa no ja nie wiem czy w tej sytuacji wytrzymieeeee na tej diecie jak będę wiedziała że mam zajebiaszczy przepis, no bo jak tu nie sprawdzić nie? 😁 😁 😁


jak ci wyjdą takie jak u nas na sali to będziesz jeść codziennie 🙂 a jeszcze ja uwielbiam z bitą śmietaną i owocami świeżymi lub w żelu kurwa sama sobie ochotę narobiłam a w niedziele mam wolne 😞 to nie zjem

Dlaczego nie zjesz? 😮


bo gofry robią w niedziele na brunchu a ja mam wolne a przecież nie bede ciasta robiła tylko dla jednego tak?!

Ja bym tam zrobiła 😁


ja nie cukiernik 😁 😁 chyba by mnie zajebali jak bym chciała gofra jednego hihi 🤪 😮
dobra uciekam spać bo jutro znów na rano ale ostatni dzień i bede miała wolne buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Ewelina, widzę się w dwóch kierunkach:
1. mogłabym być HR-em: mam spore doświadczenie w dużych rekrutacjach ( największa rekrutacja jaką robiłam to ponad 30 osób: 5 dni po 10 godzin:blink 🙂, assesmentach, etc..poza tym dobrze wyczuwam ludzi, lubię pracować z ludźmi: mam z tego ogromną satysfakcję. Zresztą skończyłam dla chyba własnej przyjemności podyplomowe ZZL 🙂
2. mogłabym być kupcem w jakieś firmie: kręcą mnie wyniki sprzedaży, to, jak Twoja praca ma wpływ na stan magazynowy, kasę itd..
no i koniecznie musi to być stanowisko kierownicze bo ja mam już niestety w sobie tak wykształconego managera, że jako pionek nie ujadę.

choć po grudniu marzy mi się praca w archiwum, bibliotece..hm..Oooo jakbym mogła w archiwach państwowych pracować to byłby czad 🤪 🤪


no i narobiłyście smaka na gofry 😠 i ja dołączam się do kolejki oczekujących na przepis.
A jak tam w pracy w ogóle?


to ja jeszcze ogarnę stanowiska u nas w robocie może jakiś etat cię zainteresuje zobacze czy coś tam jest ciekawego 😉
W pracy fajnie dobrze że jestem to przynajmniej nie muszę patrzeć na swojego mam nadzieje ze już niedługo męża 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Ewelina, widzę się w dwóch kierunkach:
1. mogłabym być HR-em: mam spore doświadczenie w dużych rekrutacjach ( największa rekrutacja jaką robiłam to ponad 30 osób: 5 dni po 10 godzin:blink 🙂, assesmentach, etc..poza tym dobrze wyczuwam ludzi, lubię pracować z ludźmi: mam z tego ogromną satysfakcję. Zresztą skończyłam dla chyba własnej przyjemności podyplomowe ZZL 🙂
2. mogłabym być kupcem w jakieś firmie: kręcą mnie wyniki sprzedaży, to, jak Twoja praca ma wpływ na stan magazynowy, kasę itd..
no i koniecznie musi to być stanowisko kierownicze bo ja mam już niestety w sobie tak wykształconego managera, że jako pionek nie ujadę.

choć po grudniu marzy mi się praca w archiwum, bibliotece..hm..Oooo jakbym mogła w archiwach państwowych pracować to byłby czad 🤪 🤪


no i narobiłyście smaka na gofry 😠 i ja dołączam się do kolejki oczekujących na przepis.
A jak tam w pracy w ogóle?


to ja jeszcze ogarnę stanowiska u nas w robocie może jakiś etat cię zainteresuje zobacze czy coś tam jest ciekawego 😉
W pracy fajnie dobrze że jestem to przynajmniej nie muszę patrzeć na swojego mam nadzieje ze już niedługo męża 😠

😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Aj nie chce mi się nawet gadać o nim gdybym teraz kogoś spotkała no nie zastanawiałabym się nawet 2 minut aby odejść jestem na takim nerwie na niego!

😮 🤔 🤨 😲


byłam w stanie dużo wytrzymać ale widzę teraz to troszkę inaczej teraz jest najważniejszy Dawiś a nie on i już zawsze tak bedzie a skoro on nie potrafi być odpowiedzialnym facetem na którego moge liczyć i się wesprzeć to oznacza że jest hujowym facetem dla którego nie warto się męczyć o.....i albo do lutego się POSTARA ogarnąć albo niech sobie idzie w świat męczyć kogoś innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Aj nie chce mi się nawet gadać o nim gdybym teraz kogoś spotkała no nie zastanawiałabym się nawet 2 minut aby odejść jestem na takim nerwie na niego!

😮 🤔 🤨 😲


byłam w stanie dużo wytrzymać ale widzę teraz to troszkę inaczej teraz jest najważniejszy Dawiś a nie on i już zawsze tak bedzie a skoro on nie potrafi być odpowiedzialnym facetem na którego moge liczyć i się wesprzeć to oznacza że jest hujowym facetem dla którego nie warto się męczyć o.....i albo do lutego się POSTARA ogarnąć albo niech sobie idzie w świat męczyć kogoś innego

Może się chłop ogarnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a ja mam wnerwa o tyle 😠

A to nie nowość akurat 😉
Co tam znów się stanęło?

wszystko mnie wkurwia a to dopiero owulacja a gdzie do miesiączki 😮
nie napiszę nawet co mam ochote zrobić z małą ( bo to coś bardzo złego)
w ogóle mam wrażenie ze wszystkim przeszkadzam na tym świecie i jakby mnie nie było byliby szczęśliwi ( i tu nie przesadzam bo tak jest)
pogoda mnie wkurwia
nie mam co zjeść bo wszystko zjadłam
ten chuj jutro przyjeżdża
w Tv nie ma co oglądać

no normalnie se w łeb pierdolnąć 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a ja mam wnerwa o tyle 😠

A to nie nowość akurat 😉
Co tam znów się stanęło?

wszystko mnie wkurwia a to dopiero owulacja a gdzie do miesiączki 😮
nie napiszę nawet co mam ochote zrobić z małą ( bo to coś bardzo złego)
w ogóle mam wrażenie ze wszystkim przeszkadzam na tym świecie i jakby mnie nie było byliby szczęśliwi ( i tu nie przesadzam bo tak jest)
pogoda mnie wkurwia
nie mam co zjeść bo wszystko zjadłam
ten chuj jutro przyjeżdża
w Tv nie ma co oglądać

no normalnie se w łeb pierdolnąć 😠 😠 😠 😠 😠 😠

🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - chodź ja Cię pierdolnę w łeb - może Ci się w nim poprzestawia 😁
Ze schodów nie spadłaś? Nie potłukłaś się przypadkiem? 😜

ba żebyś była bliżej to już bym była
nie no serio nie odzywam się już bo i ja nie mam słów i nie chce żeby WAM słów zabrakło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wreszcie wolna jestem
a was nima już 🤢

Ewelina nie chce cie dobijać ale ja juz z doświadczenia wiem że z tymi zmianami u facetów to ciężko bywa. wręcz skłonna jestem twierdzić że po ślubie, dziecku wszystkie wady się pokazują dopiero i jeszcze wzmagają. właśnie wtedy wychodzi szydło z worka. 🤢 🤢
no ale coś tam zawsze można zdziałać, najważniejsze to nie dać się zgnębić 😉 i nie popuszczać

a ja zaliczyłam fitness dzisiaj, upociłam sie jak rasowy prosiaczek i co? i przyszłam do domu, nasmażyłam placków z jabłkami - pojadłam. i jeszcze zapiekanką obiadową poprawiłam. teraz wleje w siebie litr mineralnej, chociaż tyle.
a jutro kupie ze 3kg jabłek i bede oczyszczanie 3dniowe robić 🙂

przepis na gofry też chce, bo mi gofrownica kurzem zarasta

i skrzydełka Kasi też zrobie bo wyniuchałam że dobre to musi być 🙂

ale to wszystko po oczyszczaniu

Matylda
kup sobie coś http://lovestore.barbarella.pl/produkt/i-rub-my-fishie-mini-ognista?cat=60 na poprawe humoru 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co pisać.
nie ma mnie bo mam ważny powód rodzinny i mam nadzieje ze sie ułoży i będę mogła normalnie tu zaglądać a przede wszystkim że będę już w domu, nie wiem zbytnio co się dzieje.
a oprócz tego to Nikola nie chce spać. Kładę ją o 21 po czym o 22 już mam pobudkę i potem średnio co godzinę. Jestem mega zmęczona tym wszystkim, dni są przekichane i tak a do tego noce zawalone...
to tyle 🤢

pamiętam o Was, i obiecuję wróce 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...