Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny w imieniu Lenki, ten film nie pokazuje nawet 50% tego co wyprawia i jak po chałupie i meblach szaleje 🥴 No ale "muszem" to przeżyć 🙂

Matylda - w końcu się zmobilizowałam i poszłam na 3 km spacer na pocztę żeby Ci te butki wysłać, powinny dojść za 2 dni 🙂

Nikola - za co kochasz te podłogi? Od 3 dni nie myte 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aha Ola i Lenka do Ciebie podobna 😁 - ale ja się nie znam 😉
mhm za butki dziękujemy i za poświęcenie czy będą dobre czy nie odwdzięczymy się jakoś 😘
ale tak sobie myślę jak to wysłałaś??? tj to przyjdzie w formie zwykłego listu tak???? nic nie trzeba bedzie podpisywać??? bo my wyjeżdżamy i nikogo nie bedzie a ja jestem tak umówiona z listonoszem że jak jakiś zwykły list to zostawia u sąsiadki jak coś innego to muszę odbierać
no nic jakoś to będzie , najwyżej odbiorę to nie problem i nie mogę się doczekać
Gizelda znowu śpi a ja NIE - robie jej jedzonko i czekam na mother bo potem spadam biegać i z psem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - ja nie wiem co Ty chcesz od noska Leny 🤔 Malutki ładny nosek ma, nie wiem o co Ci chodzi, nie szukaj miodu w dupie kobito 😉 A to zdjęcie po kąpieli to jak na przesłuchaniu jej zrobiłaś biednej bezbronnej 😁 W każdym razie córcię masz śliczną i nie wydziwiaj 🙂

Ania
- Lenka nie robi AAAAAAAAAAAAA tylko skrzeczy jak stara papuga 😁 I ogólnie już charakterek pokazuje, oj będę ja się z nią miała, będzie przeprawa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
aha Ola i Lenka do Ciebie podobna 😁 - ale ja się nie znam 😉
mhm za butki dziękujemy i za poświęcenie czy będą dobre czy nie odwdzięczymy się jakoś 😘
ale tak sobie myślę jak to wysłałaś??? tj to przyjdzie w formie zwykłego listu tak???? nic nie trzeba bedzie podpisywać??? bo my wyjeżdżamy i nikogo nie bedzie a ja jestem tak umówiona z listonoszem że jak jakiś zwykły list to zostawia u sąsiadki jak coś innego to muszę odbierać
no nic jakoś to będzie , najwyżej odbiorę to nie problem i nie mogę się doczekać
Gizelda znowu śpi a ja NIE - robie jej jedzonko i czekam na mother bo potem spadam biegać i z psem

Lenka do taty podobna i niestety to prawda 🙂 Wysłałam zwykłym listem priorytetowym więc jedź i się nie martw. Odwdzięczać się nie musisz bo ja niczego prócz słów nie przyjmę i odeślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Aha i zapisałam się do DKMS, dzisiaj odesłałam materiał genetyczny, może dawcą kiedyś będę ☺️

hehhe gratuluje. moje paleczki i caly zestaw dokumentow lezy jeszcze w domu. wstyd sie przyznac ale juz dawno mialam to zrobic i sie gramole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂 nie było mnie 3 dni, ale szkołę miałam i kolokwia to siedziałam i próbowałam się uczyć ( 😁 😁 😁).
Nie nadrobię, za dużo, żeście naskrobały.
Strona kwietniówek będzie teraz na:
www.kwietnioweczki2011.prv.pl
jeszcze nie wskoczyła, ale powinna działać dzisiaj.
Jakieś nowości? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dobry 🙂 nie było mnie 3 dni, ale szkołę miałam i kolokwia to siedziałam i próbowałam się uczyć ( 😁 😁 😁).
Nie nadrobię, za dużo, żeście naskrobały.
Strona kwietniówek będzie teraz na:
www.kwietnioweczki2011.prv.pl
jeszcze nie wskoczyła, ale powinna działać dzisiaj.
Jakieś nowości? 😁


No mamy 2 nowe koleżanki tj Alice (Nela) I tynka83 (Justyna).
Oglądasz film, bo jak nie to kasuje - str 15370
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Aha i zapisałam się do DKMS, dzisiaj odesłałam materiał genetyczny, może dawcą kiedyś będę ☺️


Hi hi hi - ja już 2 tygodnie temu zachęcałam wszystkich na fb - w dodatku zostałam dawcą organów - kto wie co kogo w życiu czeka. A swoją drogą gratuluję decyzji i witam w gronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Aha i zapisałam się do DKMS, dzisiaj odesłałam materiał genetyczny, może dawcą kiedyś będę ☺️


Hi hi hi - ja już 2 tygodnie temu zachęcałam wszystkich na fb - w dodatku zostałam dawcą organów - kto wie co kogo w życiu czeka. A swoją drogą gratuluję decyzji i witam w gronie 🙂

No u Ciebie to zobaczyłam na fb właśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
dobry 🙂 nie było mnie 3 dni, ale szkołę miałam i kolokwia to siedziałam i próbowałam się uczyć ( 😁 😁 😁).
Nie nadrobię, za dużo, żeście naskrobały.
Strona kwietniówek będzie teraz na:
www.kwietnioweczki2011.prv.pl
jeszcze nie wskoczyła, ale powinna działać dzisiaj.
Jakieś nowości? 😁


No mamy 2 nowe koleżanki tj Alice (Nela) I tynka83 (Justyna).
Oglądasz film, bo jak nie to kasuje - str 15370

Nelę już poznałam 🙂 Justyny jeszcze nie 🙂 Cześć Justyna 😁
Ola, jak patrzę na Lenkę jakie robi miny, to jakbym Kacpra widziała 😁
Z tym, że on nie raczkuje tylko pełza. Ale też wszędzie go pełno.
No i rozbroił mnie uśmieszek młodej na koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
dziewczyny czekam na pielęgniarke i dopadła mnie rozterka.. ja musze miec swoje igły i strzykawki?? orientuje sie któras

Wydaje mi się że tak, teraz jak się idzie na zastrzyk to tez ze swoimi, przynajmniej z NFZ.. ale głowy nie dam.. W sumie to skąd masz wiedzieć jaka igła 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
dziewczyny czekam na pielęgniarke i dopadła mnie rozterka.. ja musze miec swoje igły i strzykawki?? orientuje sie któras

Wydaje mi się że tak, teraz jak się idzie na zastrzyk to tez ze swoimi, przynajmniej z NFZ.. ale głowy nie dam.. W sumie to skąd masz wiedzieć jaka igła 🤨

heh no zastrzyk miał rano w przychodni i swojego osprzętu nie dawałam. a teraz ma przyjść z innej przychodni wieczorem, bo inna przychodnia dyżur ma i ta stara prukwa jak mnie zapisywała to nic nie mówiła a i ja nie pomyślałam naewt o tym

juz zadzwoniłam, przyjeżdza ze sowim "osprzętem" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
dziewczyny czekam na pielęgniarke i dopadła mnie rozterka.. ja musze miec swoje igły i strzykawki?? orientuje sie któras

heheh i wdze ze problem juz rozwiazany, ale nie nie potrzebne tzn ja sie umawiam pacjentami bo np niektorzy maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dzien dobry 🙂
Ola Lenka jaka jest duza juz i jak sie zmienila 🤪 i jak ładnie jej wychodzi to stanie 🙂 mi sie najbardziej spodobalo jak Ty mowisz ze nie wolno a Lenka \'\'ble ble\'\' haha a charakterek 😁 😁 😁
a ja dzis posadzila Vanesske na nocnik w ciuchach zobaczyc jak zareaguje posiedziala 5 sekund i uciekla z niego i teraz sluzy jako zabawka 🤢

no miałam WAS pytać o nocniki
bo na naszym nie da się siedzień NAGO bo ją d upę gniecie i wpada do środka bo za duży a w ubraniu siedzi pod warunkiem ze ma sie czym bawić i się nie nudzi
a do zabawy też służył dopóki se na nim guza nie nabiła 🤢

ja ne wiem jeszcze nosze sie z zamiarem kupna... 🙂


ja Gabrysia od ok. mca sadzam nocnik i jak mi się uda od razu po przebudzeniu to praktycznie zawsze jest siku. Jak go przebieram w ciągu dnia i przebieram to też często zrobi i wydaje mi się że trochę kuma. Córeczka mojej koleżanki jak miała roczek to raczkowała do nocnika, więc wiem, że to możliwe. Mój Maks zaczął robić jak miał 2 lata, wcześniej nie dał się wogóle posadzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dzien dobry 🙂
Ola Lenka jaka jest duza juz i jak sie zmienila 🤪 i jak ładnie jej wychodzi to stanie 🙂 mi sie najbardziej spodobalo jak Ty mowisz ze nie wolno a Lenka \'\'ble ble\'\' haha a charakterek 😁 😁 😁
a ja dzis posadzila Vanesske na nocnik w ciuchach zobaczyc jak zareaguje posiedziala 5 sekund i uciekla z niego i teraz sluzy jako zabawka 🤢

no miałam WAS pytać o nocniki
bo na naszym nie da się siedzień NAGO bo ją d upę gniecie i wpada do środka bo za duży a w ubraniu siedzi pod warunkiem ze ma sie czym bawić i się nie nudzi
a do zabawy też służył dopóki se na nim guza nie nabiła 🤢

ja ne wiem jeszcze nosze sie z zamiarem kupna... 🙂


ja Gabrysia od ok. mca sadzam nocnik i jak mi się uda od razu po przebudzeniu to praktycznie zawsze jest siku. Jak go przebieram w ciągu dnia i przebieram to też często zrobi i wydaje mi się że trochę kuma. Córeczka mojej koleżanki jak miała roczek to raczkowała do nocnika, więc wiem, że to możliwe. Mój Maks zaczął robić jak miał 2 lata, wcześniej nie dał się wogóle posadzić.

ja tez sadzam, ale jak na raie bez efektow 😁 ale moja kuzynka tez o tej pore sadzala i kolo roku juz wiedzial o co kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o i juz wpadka mojej pani dr, przepisała małemu zastrzyk z lignokainą na znieczulenie no i rano dostał, a teraz pielęgniarka nie chciała mu zrobic z lig.. bo powiedziala, ze ona takim małym dzieciom nie robi z tym, bo są reakcje alergiczne i kiedys jej dzieciaszek odleeeciał po tym. 😮 😮
a płakał chwilke tylko przy ukłuciu, mniej wiecej tak samo ze znieczuleniem jak i bez.
ach ci lekarze. szczególnie starej daty. może i doświadczeni ale czasem z durnymi przyzwyczajeniami. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
swoja droga strasznie sie wyrazacie na temat pielegniarek 🤔

nieee kochana z tą prukwą to nie był broń boże przytyk do pielęgniarek... ona po prostu była starym, podłym, niemiłym babskiem i to był przytyk do jej podejścia do mnie jak się umawiałam 😠 😠
także nie bierz tego do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja gapa. Witam nową koleżankę 🙂

Obie Lenki cud maliny. A twoja Matylda to ma taki pocieszny wyraz buzinki, że od razu chce się ją wycałować w tego pycholka 🙂

A Lena się zmieniła nieźle 🙂 Moja "teściowa" powiedziała: "silna z niej dziewczynka" 🙂

A mnie ciotka nawiedziła i brzuch mnie napierdala 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...