Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

szyszka napisał(a):
gizelda napisał(a):
szyszka napisał(a):
Cześć dziewczyny,

miałyście kiedyś coś takiego?
suche, ciemniejsze, małe placki na ciele i na policzku u maluszka?
gdzieś usłyszałam - skaza białkowa, zmień mleko? 😮

ogólnie to może być uczulenie na cokolwiek niekoniecznie skaza białkowa
u nas te placki na ciele były do około 3 mca a policzek ma zawsze taki jak wczoraj na zdjęciu ( dziś tradycyjnie wyszła krew )


matylda, będziesz na tyle uprzejma wkleić to zdjęcie raz jeszcze? zobaczę, porównam.

zara już momento ale to będzie wczorajsze bo teraz śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szyszka napisał(a):
tak, to wygląda trochę inaczej. Pójdę z nią jutro do lekarza.

a właśnie znalazłam piątego zęba 🤪 🤪



ha
mi też się kiedyś tak wydawało a to ząb nie byl tylko jakieś zgrubienie więc oficjalnie mamy 4 🙂 piękne, duże dorodne zwłaszcza górne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
wiecie co wczoraj odkryłam ???
że przejedzenie na noc może skutkować problemami z zaśnięciem 😮
ależ ja się namęczyłam , a w rezultacie nie zasnęłam w ogóle 😲

Ameryki nie odkryłaś 😁

pierwszy raz mi sie to zdarzyło
ależ miałam bębzon
w każdej pozycji było mi źle i tak ciężko mi się oddychało chyba bolał mnie żołądek a nawet i wątroba
o matko teraz najpóźniej będę jadla godzinę przed spaniem a nie 5 minut przed 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
wiecie co wczoraj odkryłam ???
że przejedzenie na noc może skutkować problemami z zaśnięciem 😮
ależ ja się namęczyłam , a w rezultacie nie zasnęłam w ogóle 😲

Ameryki nie odkryłaś 😁

pierwszy raz mi sie to zdarzyło
ależ miałam bębzon
w każdej pozycji było mi źle i tak ciężko mi się oddychało chyba bolał mnie żołądek a nawet i wątroba
o matko teraz najpóźniej będę jadla godzinę przed spaniem a nie 5 minut przed 😮

Nie powinno się jeść 3 h przed pójściem spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę tylko że przed spaniem zjadłam 4 bułki z 30dkg schabu na każdej połówce bułki po trzy plasterki i do tego pół tego wiadereczka ogórków kiszonych i połowę zjadłam w kuchni ale mi tak było smutno siedzieć samej to se poszłam do pokoju do P. a on mnie wygonił i powiedział że go obrzydzam i jeszcze wkurwiam tym jak chrupię te ogórki 😮 😮 😮 ☺️ ☺️
musiałam powrócić do kuchni żeby skończyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiad już prawie gotowy a ja już myślę jakby się tu wymknąć gdzieś do baru na drugi obiad bo ten mi w domu nie pozwoli jeść 😞



a zmieniając temat ja jutro wracam do domu i mam nadzieję że warunki będą dobre bo jak patrzę na to co się tu dzieje to trochę mi się tej jazdy odechciewa 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szycha ale Ci zaaaazdrooooszcze wyprowadzki! Boshe jak ja marzę o tym, żeby się wyniesc z domu.... 😁 😁 😁 😁 😁
idę oglądnąć jakis konkretny film, chyba na the help się skuszę, wczoraj widzialam kwiat pustyni, wiecie, że ta babka mieszka w gdansku?

Ola nie mam kabla bo nie mam kasy, ale ojciec pozyczyl mi kompa bo sobie pojechal do karpacza 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Szycha ale Ci zaaaazdrooooszcze wyprowadzki! Boshe jak ja marzę o tym, żeby się wyniesc z domu.... 😁 😁 😁 😁 😁
idę oglądnąć jakis konkretny film, chyba na the help się skuszę, wczoraj widzialam kwiat pustyni, wiecie, że ta babka mieszka w gdansku?

Ola nie mam kabla bo nie mam kasy, ale ojciec pozyczyl mi kompa bo sobie pojechal do karpacza 🙂 🙂 🙂

w gdańsku?? Waris Dirie?? 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
ja pierdziu matylda ty naprawde chcesz to gotować? wygląda jakby mialo z pół dnia pochłonąć.... tzn po ilości tekstu tak wnioskuje 😜

że co????
jutro napiszę coś więcej na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANKA nie znasz chickena z brokułami??????
matko toż to najpopularniejsze chińskie danie na wynos w NY ???? ja jadłam to co drugi dzień i nie można się tym przejeść
nie miałaś na campie chińczyków???
ale dziś mi nie wyszło i dupa blada nie da się tego zjeść - dziadostwo


ej no wkurwiam się bo moja nie spała jeszcze ten drugi raz a już nie chce jej kłaść teraz , no i bźdźągwa nie chce jeść , jest prawie 18.00 a ona dopiero po dwóch mlekach i jednej kaszy z deserkiem
nieciekawie się ten wieczór zapowiada 😮 😮 😮 😮
jeszcze mam kosę z tym no wiadomo kim 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
brechti napisał(a):
Szycha ale Ci zaaaazdrooooszcze wyprowadzki! Boshe jak ja marzę o tym, żeby się wyniesc z domu.... 😁 😁 😁 😁 😁
idę oglądnąć jakis konkretny film, chyba na the help się skuszę, wczoraj widzialam kwiat pustyni, wiecie, że ta babka mieszka w gdansku?

Ola nie mam kabla bo nie mam kasy, ale ojciec pozyczyl mi kompa bo sobie pojechal do karpacza 🙂 🙂 🙂

w gdańsku?? Waris Dirie?? 😮 😮


Niom 🙂

Ola mój model to od 106 zł wzwyz ☺️

Matylda, w życiu tego nie jadłam ☺️ ☺️ ☺️ Ja tylko do maka chodziłam a na campie mieliśmy inne dziwne rzeczy. Np corndogi- kukurydziane coś z parówką w środku na patyku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny macie zamiar tej zimy zabrać maluchy na sanki? czy uwazacie ze są za małe jeszcze? bo ja waham się czy kupić sanki tego typu: http://allegro.pl/sanki-z-raczka-i-oparciem-spiwor-dwu-funkcyjny-i2030538941.html czy jeszcze zaczekać do następnej zimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...