Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola wiem o tych robaczkach od dawien dawna i mam to w dupie gleboko bo nie raz slyszalam z czego sie robi co i wychodzi na to ze nic czlowiem by niemogl jesc. Poki mi cos smakuje i nie obrzydza to bede to jadla nawet jak to sa robaczki.
A co do odstawienia bialego pieczywa to niemialam w ustach bialego pieczywa od prawie 3 lat! Jogurty trudno mi odstawic bo lubie nabial. A do warzyw i owocow za bardzo mnie nie ciagnie 😞 za to do sokow owocowych bardzo ale tam kupa cukrow jest 😞
Ok ide zjesc mojego tunczyka i spac.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdobry 🙂

Matylda na dniu babci i dziadka ok ale ja to się bardzo wzruszam na takich uroczystościach, bo moi rodzice nie żyją i się musiałam do sali chować... 😞

u nas pobudka co 2h czyli ze 4 ich było z przerwą na pogadankę od 3 do 4, nie najgorzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witam w ten piękny piękny zimowy poranek 😠 ( nie cierpię zimy tj śniegu i wiatru jednocześnie a mróz owszem lubię )
u nas zero pobudek także Justyna może i w koncu u WAS się zdarzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
hej witam w ten piękny piękny zimowy poranek 😠 ( nie cierpię zimy tj śniegu i wiatru jednocześnie a mróz owszem lubię )
u nas zero pobudek także Justyna może i w koncu u WAS się zdarzy 😉


kiedyś pewnie się zdarzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
słońca nie widac szaro-buro-ciemno, w nocy sie uzerałam z płaczącym trutniem co to wył, w żadnej pozycji mu nie pasowało i nawet jak na rece go brałam to spazmów dostawał 😠 😠 także marze o tym żeby poszedł szybko spać a ja razem z nim 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

I tyle mam do powiedzenia a propos wczorajszych odpowiedzi na temat jedzenia 🙂

ale ty to też jesteś
ty napisałaś co myślisz i ja
chodzi mi to że dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia co jem i czego to się składa a dla Ciebie odwrotnie a skoro jeszcze dzięki temu czujesz się lepiej to tylko pogratulować

ja mam inny problem
bo nie mam co zjeść 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

I tyle mam do powiedzenia a propos wczorajszych odpowiedzi na temat jedzenia 🙂

ale ty to też jesteś
ty napisałaś co myślisz i ja
chodzi mi to że dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia co jem i czego to się składa a dla Ciebie odwrotnie a skoro jeszcze dzięki temu czujesz się lepiej to tylko pogratulować

ja mam inny problem
bo nie mam co zjeść 😮

A Ty czego się czepiasz, mnie bardziej chodziło o to, że nie chce mi się już na ten temat pisać 🙂

Jajecznicę sobie usmaż 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

I tyle mam do powiedzenia a propos wczorajszych odpowiedzi na temat jedzenia 🙂

ale ty to też jesteś
ty napisałaś co myślisz i ja
chodzi mi to że dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia co jem i czego to się składa a dla Ciebie odwrotnie a skoro jeszcze dzięki temu czujesz się lepiej to tylko pogratulować

ja mam inny problem
bo nie mam co zjeść 😮

A Ty czego się czepiasz, mnie bardziej chodziło o to, że nie chce mi się już na ten temat pisać 🙂

Jajecznicę sobie usmaż 😉

nie czepiam tylko już chyba 5 raz w tym tygodniu czytam że "nie chce mi się o tym pisać '
samo jajo nie
muszę iść do sklepu po jakiś boz
czek albo coś
ale nie mam jak no
w ogóle nie moge z nią nic zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
właśnie czytam o porwaniu tej półrocznej dziewczynki OMG 😮 to jest straszne.
Kurde człowiek sam się będzie bał z dzieckiem wychodzić.

a ja w to nie wierzę bo to dziwna sprawa 😮
ale to pewnie tylko ja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
właśnie czytam o porwaniu tej półrocznej dziewczynki OMG 😮 to jest straszne.
Kurde człowiek sam się będzie bał z dzieckiem wychodzić.

a ja w to nie wierzę bo to dziwna sprawa 😮
ale to pewnie tylko ja 🙃


Matylda co masz na mysli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
właśnie czytam o porwaniu tej półrocznej dziewczynki OMG 😮 to jest straszne.
Kurde człowiek sam się będzie bał z dzieckiem wychodzić.

a ja w to nie wierzę bo to dziwna sprawa 😮
ale to pewnie tylko ja 🙃


Matylda co masz na mysli?

nie wiem po prostu za mało faktów znam a te co znam są wystarczające żeby choćby pomyśleć że rodzice mieli w tym udziała
ale mogę się mylić oczywiście nie oskarżając nikogo
bo ja bym nie wyszła z półrocznym dzieckiem wieczorem na mróz w samym pluszowym kombinezonie przykrytym różowym kocykiem
dziwne że akurat stało się to na blokowisku w "centrum" miasta gdzie nie ma monitoringu,
dziwne że matka ocknęła się dopiero jak karetka przyjechała mając powierzchowny uraz na głowie
żeby nie było wyczytałam to wszystko w necie no bo gdzie 😮
jeśli faktycznie to porwanie to albo zrobił to psychopata/psychopatka albo było to porwanie na zlecenie bo innego wytłumaczenia nie ma
jeśli to prawda to współczuję matce ale chyba marne beda szanse na odnalezienie tego dziecka chyba że ktoś "trzeci" kto wie gdzie to dziecko może być udzieli policji jakiś informacji

a w ogóle jak wczoraj zobaczyłam to zdjęcie to mi się wydawało że ta Madzia to wypisz wymaluj Vanessa Gosi taka podobna 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
ehh nie wiem co myslec o tym....
miałam niesamowite ciary na ciele jak to czytałam...

ale co mój komentarz ?? 😉
nie no dziwna sprawa na pewno i dla policji ciężki orzech do zgryziena to już chyba 3 doba i bedzie coraz trudniej 😮
nie wiem
czy to rodzice czy nie rodzice że chciałabym żeby jednak się znalazła i trafiła tam gdzie trzeba czyli albo do domu albo tam gdzie będzie jej lepiej ( gdyby okazało się ze to rodzice)
poczekamy zobaczymy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie jak jakiś czas temu znaleziono zwłoki dwu czy trzy lata który do tej pory jest NN ( to chyba w Cieszynie było ale nie wiem )
i pokazali jego "komputerowy" wizerunek i dokładnie w co był ubrany i kuźwa jest pochowany chyba od dwóch lat jako NN
niesamowite żeby w 21 nie odnaleźć rodziców , nawet jeśli był z Czech czy Słowacji to co??? był przetrzymywany od urodzenia, żaden sąsiad nie zauważył że nagle u sąsiada nie ma dziecka
to jest dopiero dziwna sprawa
ktoś se zabił dziecko i chodzi po tym świecie bezkarnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...