Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dooobry 🙂
ja na nogach dzisiaj od 6.30 ale troche zdążyłam odespać bo mi sie oczy zamykały 🙂

wymalowałam z julką dżungle na wielkim brystolu, dałam młodemu pędzelek żeby tez nam pomagał ale nie czaił zbytnio ocb , pakował do buzi więc mu zabrałam. 😉
i co do ciuszków to ja tez nieraz kupuje jakies używane na allegro - na Szymka to jeszcze mozna dostac niezniszczone gorzej z Julką, bo takie dzieci to juz chodza zazwyczaj w ciuchach zanim ich nie "zajeżdżą". a po lumpeksach ja się osobiście nie umiem poruszać, może i bym coś kupiła ale ja nie mam zmysłu "poszukiwacza" i nigdy tam nic nie widze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Faktycznie next ma sliczne ale drogie ciuszki.
Ola niewiem w takim razie skad ja mam kilka ciuszkow nexta skoro kupowalam do wyprawki tylko w marketach (carefour, auchan, tesco) 🤨 a bylam swiecie przekonana ze z tesco sa te ciuszki... a skoro next jest angielski i tesco tez to mize kiedys byly a teraz niema.... no juz niewiem skad... a nikt mi niedal...

A musze mala ubierac w bluze i9 spiworek bo u nas jest nad ranem bardzo zimno (wczoraj 14 stopni bylo. Mieszkamy w starym nieocieplonym domu. A taki spiworek nie krepuje az tak ruchow bo jest jak wielki worek w ktorym dziecko sobie macha nogami a nad ranem i tak sam sobie go sciaga niewiem jak 😮


14stopni?? O kurde podziwiam CIę bo ja bym zamarzła.... 🤪

Matko to Ty jej czapkę jakąś zakładaj albo nie wiem... 😲 Jak Wy dajecie radę w takim zimnie? 🤔 😮


a może warto dogrzewać np. farelką albo jakimś piecykiem, grzejnikiem elektr. ?


niestety ale i na to trzeba miec fundusze.... a dogrzewanie pradem nic nieda jak mamy lodowate nieocieplone mury.
Teraz stoimy przed wyborem czy za pensje oplacic oc naszego rozpadajacego sie auta? czy kupic wreszcie spacerowke dziecku bo stara jest za wielka nigdzie sie niemiesci a do tego rozpada, czy kupic wegiel czeski bo jest tanszy niz polski.... 😞 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):

Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. Przepraszam 🤔

nic się nie stało 😉tylko że tak trochę przykro mi się zrobiło
ale ja też sobie jakoś radzę, żeby Liwulkę fajnie ubrać
szperam po allegro, kupuje w lumpeksie, dużo dostaje od znajomych 🙂


Kasia nie przejmuj sie ja tez niechcialm tego pisac wczesniej zeby nie spotkac sie z krytyka ze kupuje dziecku uzywane rzeczy ale ja duzo rzeczy uzywanych kupuje 🙂 nie stac mnie na to zeby kupowac wszystko nowe 🙂 i tak samo jak pisalam pare stron wczesniej z butami-kupuje uzywane rzeczy w idealnym stanie firmowe dobrej jakosci 🙂 mozna tanio ladnie i porzadnej jakosci kupic i ibrac dziecko 🙂


ja się tam nie wstydzę że kupuję używane rzeczy, bo mnie na same nowe też nie stać
A wiem że Dziewczyny mnie nie z krytykują, tylko napiszą swoje zdanie, tak jak np. Ola która nie założy ani sobie ani Lence używanych bo nie lubi i koniec 😉 😁
Alice każdy radzi sobie jak może, my kupujemy w używanych inni nie i git 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice1984 napisał(a):
Matylda jest a bynajmniej byla wczoraj na FB wiem bo podgladnelam ja z brata konta 😜 a do nas paskuda jedna nie zagladnie 😞
MATYLDA WRACAJ-ZTESKNILAM SIE ZA TOBA GADULO!! 🙂


no przeciez przed sekundę tu była albo mi na łeb pada 😮
strona 15934
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Rany laski skąd wy macie kase na takie droguie ubranka 🤨

Z portfela męża 😁

😞

Co smutasz kochana? 🙂

a nic Olu, przykro mi się zrobiło
takie życie jedni mają, drudzy nie 😞


Kochana mnie może by i było stać ale jak sobie pomyślę że w cenie jednego ciucha mam dwa to serio mi żal jakoś i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda u NAS niewiele się zmieniło przez te 2-3 dni 😉
JESLI KOGOŚ URAZIŁAM SWOIM ZACHOWANIEM /POSTOWANIEM TO PRZEPRASZAM ALE TAKA JUŻ JESTEM 😉
Lena łazi wszędzie tam gdzie nie może , doskonale zna znaczenia słów mama, tata, NIE


mam sekundę bo idziemy na sanki mimo że u nas -------18 🙃 nie wiem czy ten termometr nie zwariował 🤢
nadrabiałam jednym okiem więc tak
1. Nigdy niczego Lenie do ubrania nie kupiłam co kosztowało więcej niż 30 zł 😮 ( z resztą ja jej w ogóle ciuchów nie kupuję tylko na wyjście ze szpitala i na Mikołaja coś w H&M)
ale mamy mnóstwo ciuchów z Nexta, PLACE'A , GAP'a , Old Navy , Polo Jeans, a nawet ma ciuchy Versace i Diora ale co z tego???????? skoro ubieram tylko to co na wierzchu w to co po praniu
większości ciuchów nie miała na sobie i są już na strychu
2. Lena jest kąpana co dwa dni i dwa dni chodzi w tym samym , zafajdanym w jedzeniu itp itd , jak wychodzimy to ją ubieram ale potem w domu i tak wraca do tego samego - z resztą choćby nie wiem jak czysta była podłoga jej ciuchy i tak będą czarne więc odpuściłam ( z resztą ja się martwiekąd tu na rachunek na wodę wziąść :blink 🙂
pranie LENY ciuchów jest raz na dwa tygodnie a moje teraz raz w miesiącu
3. Co do butów to ja też dużo czytałam ale mam gdzieś czyjeś opinie PANA Z. znam z netu i sie zastanawiam czy on ma dzieci ??? mniejsza z tym LENA ma dwie pary butów jedne z TESCO drugie od OLI i wychodzi w tych od OLI bo mogę tam założyć grubszą skarpetę , kolejne buty zakupię jak będzie miała rok - albo po prostu jak zacznie chodzić bo nie są nam do niczego potzrebne
4. Chciałabym zobaczyć Liwkę, Kacpra na koniu i Szymka z psem ☺️
5.Dzis LEON będzie spał ze mną 🤪 🤪 🤪 🙃 😁
6. Fox stracił wzrok 😞
7. Jestem uziemiona bo akumulator padł 😠
8. Lena 24 godz na dobę chodzi w pajachach i mimo że też jej przeszkadza w łażeniu i się wywala to dla mnie to najlepsze rozwiązanie
9. dzisiejsza noc koszmarna
10. ciągle ma 4 zęby , reszty nie widać,
11. mam mnóstwo nauki i spraw do załatwienia
to tyle
idziem na sanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Matylda jest a bynajmniej byla wczoraj na FB wiem bo podgladnelam ja z brata konta 😜 a do nas paskuda jedna nie zagladnie 😞
MATYLDA WRACAJ-ZTESKNILAM SIE ZA TOBA GADULO!! 🙂


no przeciez przed sekundę tu była albo mi na łeb pada 😮
strona 15934

Madzia dziejki faktycznie 🙂 kurcze wybaczcie 4 lutego ide do okulisty ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Rany laski skąd wy macie kase na takie droguie ubranka 🤨

Z portfela męża 😁

😞

Co smutasz kochana? 🙂

a nic Olu, przykro mi się zrobiło
takie życie jedni mają, drudzy nie 😞


Kochana mnie może by i było stać ale jak sobie pomyślę że w cenie jednego ciucha mam dwa to serio mi żal jakoś i tyle.

Matko dziewczyny, zakończmy ten temat bo mi teraz głupio się robi że Wy nie macie, nie kupujecie itd a ja mam i kupuję 🤢 🤔 🥴
To niczyja wina że tak jest. Nie wpędzajmy się w poczucie winy.
Przecież ja ani Marina ani Magda nikogo tym urazić nie chcemy a przepraszać za to też bez sensu, ja też się irytuję bo nie wiem co mogę a czego lepiej nie pisać żeby komuś nie było przykro.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola mała śliczna i widać ze brakuje jej witaminy C 😜

Matylda gdzie byłaś jak Cie nie bylo?? 😞
Jezeli chodzi o punkt 2 Twojej wypowiedzi to wlasnie u nas niemalze identycznie 😉 chyba ze zapaskudzi body/ciuchy jedzeniem to zmieniam jej od razu ale jak niezapaskudzi to przy kapieli co 2 dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Rany laski skąd wy macie kase na takie droguie ubranka 🤨

Z portfela męża 😁

😞

Co smutasz kochana? 🙂

a nic Olu, przykro mi się zrobiło
takie życie jedni mają, drudzy nie 😞


Kochana mnie może by i było stać ale jak sobie pomyślę że w cenie jednego ciucha mam dwa to serio mi żal jakoś i tyle.

Matko dziewczyny, zakończmy ten temat bo mi teraz głupio się robi że Wy nie macie, nie kupujecie itd a ja mam i kupuję 🤢 🤔 🥴
To niczyja wina że tak jest. Nie wpędzajmy się w poczucie winy.
Przecież ja ani Marina ani Magda nikogo tym urazić nie chcemy a przepraszać za to też bez sensu, ja też się irytuję bo nie wiem co mogę a czego lepiej nie pisać żeby komuś nie było przykro.. 😞


No wlasnie ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):

Matko dziewczyny, zakończmy ten temat bo mi teraz głupio się robi że Wy nie macie, nie kupujecie itd a ja mam i kupuję 🤢 🤔 🥴
To niczyja wina że tak jest. Nie wpędzajmy się w poczucie winy.
Przecież ja ani Marina ani Magda nikogo tym urazić nie chcemy a przepraszać za to też bez sensu, ja też się irytuję bo nie wiem co mogę a czego lepiej nie pisać żeby komuś nie było przykro.. 😞

a ja wiem czyja winaaaaaaaaaaaa

mojego męża, że się nie uczył i nie zrobił studiów do końca 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):

Matko dziewczyny, zakończmy ten temat bo mi teraz głupio się robi że Wy nie macie, nie kupujecie itd a ja mam i kupuję 🤢 🤔 🥴
To niczyja wina że tak jest. Nie wpędzajmy się w poczucie winy.
Przecież ja ani Marina ani Magda nikogo tym urazić nie chcemy a przepraszać za to też bez sensu, ja też się irytuję bo nie wiem co mogę a czego lepiej nie pisać żeby komuś nie było przykro.. 😞

a ja wiem czyja winaaaaaaaaaaaa

mojego męża, że się nie uczył i nie zrobił studiów do końca 😁 😁 😁

Kasia teraz takie czasy że i studia nic nie dają 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...