Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Lenkan bomba! A widzialas Ola, ze na samym poczatku jak sie jej zapytalas , czy wlaczymy muzyczke to Ci kiwnela?? 🤪 🤪 🤪 🤪


Mi sie wydaje, ze sciemnieja jej 🙂

Taa kiwnęła ale nie rozumiała, ona tylko wie co to "nie" 😉

Matko teraz chodzę i śpiewam kotki dwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Dziewczyny macie może nawilżacze powietrza w domu? Właśnie wybuliłam kupe siana (jak dla mnie) i nie wiem czy nie jest jakis ferelny bo mimo ze porządnie dokręciłam to mi woda poleciała na podstawe (ale był wyłączony)

Ja Ci nie pomogę kochana bo ja nie mam nawilżacza 🙂 Najpierw kupiliśmy stację meteo małą domową i pokazuje, że mamy idealną wilgotność w domu, no chyba że pranie schnie to jest większa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Dziewczyny macie może nawilżacze powietrza w domu? Właśnie wybuliłam kupe siana (jak dla mnie) i nie wiem czy nie jest jakis ferelny bo mimo ze porządnie dokręciłam to mi woda poleciała na podstawe (ale był wyłączony)

Ja Ci nie pomogę kochana bo ja nie mam nawilżacza 🙂 Najpierw kupiliśmy stację meteo małą domową i pokazuje, że mamy idealną wilgotność w domu, no chyba że pranie schnie to jest większa 😉

u mnie to sahara w pokoju, mimo prawie codziennego ścierania kurzu i tak mi go pełno lata (jak na jakimś starym zakurzonym strychu) i już mam tego dość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Dziewczyny macie może nawilżacze powietrza w domu? Właśnie wybuliłam kupe siana (jak dla mnie) i nie wiem czy nie jest jakis ferelny bo mimo ze porządnie dokręciłam to mi woda poleciała na podstawe (ale był wyłączony)

Ja Ci nie pomogę kochana bo ja nie mam nawilżacza 🙂 Najpierw kupiliśmy stację meteo małą domową i pokazuje, że mamy idealną wilgotność w domu, no chyba że pranie schnie to jest większa 😉

u mnie to sahara w pokoju, mimo prawie codziennego ścierania kurzu i tak mi go pełno lata (jak na jakimś starym zakurzonym strychu) i już mam tego dość

U mnie to samo Ania 🙂 Też pełno kurzu ciągle lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
JUz poslalam mamie 🙂 aaa kot6ki dwa

Ja to zawsze coś wygrzebię, teraz będzie mnie to męczyć 😁


Anielka juz idealnie umie boogie woogie 🙂 I moja mame meczy teraz 🙂 Mama na pamiec tez to zna 🙂

Hehe to zaprezentuje cioci osobiście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
JUz poslalam mamie 🙂 aaa kot6ki dwa

Ja to zawsze coś wygrzebię, teraz będzie mnie to męczyć 😁


Anielka juz idealnie umie boogie woogie 🙂 I moja mame meczy teraz 🙂 Mama na pamiec tez to zna 🙂

Hehe to zaprezentuje cioci osobiście 😁


Dokladnie 🙂 Chyba, ze sie zawstydzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
JUz poslalam mamie 🙂 aaa kot6ki dwa

Ja to zawsze coś wygrzebię, teraz będzie mnie to męczyć 😁


Anielka juz idealnie umie boogie woogie 🙂 I moja mame meczy teraz 🙂 Mama na pamiec tez to zna 🙂

Hehe to zaprezentuje cioci osobiście 😁


Dokladnie 🙂 Chyba, ze sie zawstydzi 🙂

Może na początku, potem się rozkręci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ania - kupiłaś w końcu Heli piłkę? Ja wczoraj kupiłam Lence w Tesco to muszę ją trzymać bo się zapomina, staje na nogi i puszcza mi się i klapie na dupsko, to Twoja na bank pójdzie sama 😉

Piłkę? Aaa kiedyś o niej rozmiawiałyśmy... Ale pliz przypomnij mi to musi być taka średniej wielkości, jak ręczna czy nożna czy większa? Zapomniałam całkowicie o tym.
Dzisiaj zrobiła mi z 5 kroczków ale trzymałam ją za ręce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ania - kupiłaś w końcu Heli piłkę? Ja wczoraj kupiłam Lence w Tesco to muszę ją trzymać bo się zapomina, staje na nogi i puszcza mi się i klapie na dupsko, to Twoja na bank pójdzie sama 😉

Piłkę? Aaa kiedyś o niej rozmiawiałyśmy... Ale pliz przypomnij mi to musi być taka średniej wielkości, jak ręczna czy nożna czy większa? Zapomniałam całkowicie o tym.
Dzisiaj zrobiła mi z 5 kroczków ale trzymałam ją za ręce 🙂

Ja mam taką kupioną w Tesco z okazji Euro 2012 jakaś edycja za 12,99 zł 😁 Ale do rzeczy, jest gumowa, gładka z PCV, lekka, wielkości ciut większej niż taka nożna 🙂
taka
http://www.hiperpromo.pl/6073860.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...