Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
piekny chlopiec 🙂

witam serdecznie 🙂

mysmy dopiero sie ogarnely z moim dziecieciem, teraz mala hasa z tata na lozku, a ja w miedzy czasie sprzatam kuchnie i ogarniam brzuszka 🙂

pozwolilam sobie zacytowac ten post ze zdjeciem zeby sprawdzic, mam nadzieje ze sie nie gniewasz Raczku?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Ale świetny 🙂 i włoski ma takie ciemne, mój też miał takie, a teraz blondyn 😮 Z resztą on miał wszystkie kolory.. nawet rudy 😁
Dokarmiasz jeszcze piersią?

ja??? nie juz niestety nie a zaluje ze sie poddalam 🙂 przy nastepnym dzieciaczku nie zrobie tego bledu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Julek słodki 🙂
ciekawe jakiego rozrabiake ja ma w brzuchu 🙂ale zauwazyłam ze sie robi bardziej ruchliwy gdy Majek głosno cos tam gada po swojemu 🙂

heheh chlopcy wiecej rozrabiaja mam porownanie z julka kuzynka starsza o 3 miesiace to widac ona spokojna a ten rogacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Julek słodki 🙂
ciekawe jakiego rozrabiake ja ma w brzuchu 🙂ale zauwazyłam ze sie robi bardziej ruchliwy gdy Majek głosno cos tam gada po swojemu 🙂

heheh chlopcy wiecej rozrabiaja mam porownanie z julka kuzynka starsza o 3 miesiace to widac ona spokojna a ten rogacz

nie strasz mnie bo ja sie zaczynam martwic, jak ja sobie z dwojka poradze, zwłacza po cesarce ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola mimo wszystko dawaj ja dzieci lubie oglądać
linka bo suknia ślubna to ciężki towar 😉 dlaczego nie wypożyczałaś ????? było bez problemu 😉
i tak podsumowując Leń ma bardzo rzadkie włosy ,wytarły jej się po każdej stronie ale jakoś rosną i są coraz dłuższe 😉
może jakaś spinka wyjdzie na roczek 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
raczek88 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Julek słodki 🙂
ciekawe jakiego rozrabiake ja ma w brzuchu 🙂ale zauwazyłam ze sie robi bardziej ruchliwy gdy Majek głosno cos tam gada po swojemu 🙂

heheh chlopcy wiecej rozrabiaja mam porownanie z julka kuzynka starsza o 3 miesiace to widac ona spokojna a ten rogacz

nie strasz mnie bo ja sie zaczynam martwic, jak ja sobie z dwojka poradze, zwłacza po cesarce ;/

ale za to chlopcy sa tacy kochliwi mame takie cycusie powaznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Magda - ja już dawno Ci pisałam że Julek się bardzo zmienił i taki słodki się zrobił jak mniut 😁

heheh tylko na zdjeciu bo to rozrabiaka straszna az glowa boli wszystko siega kable koce pranie sciaga 😠 heheh a wyglad sie zmienia nie ma za duzych szans na przyszlosc mama nic ciekawego tata tez wiec niech sie cieszy teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - ja już dawno Ci pisałam że Julek się bardzo zmienił i taki słodki się zrobił jak mniut 😁

heheh tylko na zdjeciu bo to rozrabiaka straszna az glowa boli wszystko siega kable koce pranie sciaga 😠 heheh a wyglad sie zmienia nie ma za duzych szans na przyszlosc mama nic ciekawego tata tez wiec niech sie cieszy teraz 🙂

Ależ Ty głupoty opowiadasz kobito 😉 A że rozrabiaka to dobrze, przynajmniej wiesz że dziecko masz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Lenka słodka i szybko jej włoski rosna 🙂

a mnie smutek ogarna bo nikt nie kupił mojej sunki slubnej i zaraz konczy mi sie aukcja na allegro 😞
bedziesz miala na pamiatke 🙂 ja tez mam swoja, ale nawet nie rpobuje sprzedac bo ja nie maialm nowej wiec mi nei szkoda wydanej kasy bo nei byla taka duza a po drugie to prezent od kolezanki wiec glupio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ola mimo wszystko dawaj ja dzieci lubie oglądać
linka bo suknia ślubna to ciężki towar 😉 dlaczego nie wypożyczałaś ????? było bez problemu 😉
i tak podsumowując Leń ma bardzo rzadkie włosy ,wytarły jej się po każdej stronie ale jakoś rosną i są coraz dłuższe 😉
może jakaś spinka wyjdzie na roczek 😉 😉


nie chiłam uzywanej bo chiłam miec sesje w wodzie z ktorej i tak nic nie wyszło;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...