Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Słodki, aż go ukochać chcę ☺️


słodki słodki stwierdzam że zakochuje się w nim co dzień to bardziej ☺️ z tych miesięcy które juz za nami jego życia teraz jest najwspanialszy jego uśmiech tulaski to dla mnie cały świat lek na każde zło i nie powodzenie ech ale się cieszę że go mam 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
EWELINA śliczny jest
pierwsze zdjęcie mi się najbardziej podoba
taki fajniutki szczuplutki
a moja bździągwa przytyła przytyła tj nie wiem jak to się ma do wagi ale widać na oko 😉

dzięki on tak szuplutki jest ale już się przyzwyczaiłam taka jego natura po tatusiu tak ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Linka jedne fotki twoje byly na stronie 995 a drugie na 997 i byl tam brzuszek 🙂

BLAGAM DZIEWCZYNY WSTAWCIE FOKI JESZCZE RAZ!! Moj malzonek paskudny mnie zwalil z kompa i niewidzialam jeszcze fotek Lenki od Oli, Lenki od Matyldy i Dawidka Ewelinowego 😞
Wiec poszlam wywiesic pranie-firanki i juz jestem a maz poszedl spac.

Ania pochwal sie co wygralas?? 🙂
Ja dzis kupilam zaslony w lumpeksie w sumie za komplet na 2 okna dalam 20zl a jedna wielka na duze okno 6zl 🙂 i wlasnie je wypralam i wywieszalam. Moze wstawie foto jak jutro zawiesze na oknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejuuuuu Ola, Dagi, Ewelina, Klaudia prosze pokażcie jeszcze raz dzieciaczki ☺️ 😘

Matylda LEŃ (podoba mi się to zdrobnienie 😜 ) ma piękne długie włoski 🙂
Linka brzuszek ładny, duży rzeczywiscie, ale ja juz zapomnialam jak to bylo 😁 i nie chce pamietac 🙂 A Majeczka przecudna ! Bardzo dawno jej nie widziałam, zmieniła się 🙂 te oczka i włoski kręcone ahhh 🙂 no i cały tata z niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...