Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no rzeczywiscie Dawidek do taty troszke podobny 😉

no raczej ze dobrze ze sie mlodo wyglada 🙂 🙂

ja nigdy nei zapomne jak z mlodsza o 4 lata siostra pojechalysmy kiedys z tata, jego znajomymi i innymi dziecmi tych taty kolegow do kopalni na wycieczke i jakis chlopek powiedzial ze ja moge z corka do jednego wagonika wsiasc............. no myslalam, ze mnie zczysci!!! i splonelam zywcem na miejscu, jak kurwa jakis gnomek mogl pomyslec ze ja wtedy jakos 20 letnia dziewczyna moge byc mama 16 latki???


Ewelina Tylko sie cieszyc ze tak wygladasz 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola to kombinezonki z H&M ale oczywiście już dawno z niego wyrósł 😞 musze pojechać i się zaopatrzyć w moim ulubionym sklepie 🙂

Ja byłam w sobotę ale nie było niczego ciekawego dla dziewczynek, może dlatego że to Wola Park, najlepiej lubię Arkadię pod tym względem, chyba największy wybór mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
no rzeczywiscie Dawidek do taty troszke podobny 😉

no raczej ze dobrze ze sie mlodo wyglada 🙂 🙂

ja nigdy nei zapomne jak z mlodsza o 4 lata siostra pojechalysmy kiedys z tata, jego znajomymi i innymi dziecmi tych taty kolegow do kopalni na wycieczke i jakis chlopek powiedzial ze ja moge z corka do jednego wagonika wsiasc............. no myslalam, ze mnie zczysci!!! i splonelam zywcem na miejscu, jak kurwa jakis gnomek mogl pomyslec ze ja wtedy jakos 20 letnia dziewczyna moge byc mama 16 latki???


Ewelina Tylko sie cieszyc ze tak wygladasz 🙂 🙂


no kiszka 🙃 mnie kiedyś facet chciał puścić w autobusie bo myślał że w ciąży jestem i z tekstem że w tym stanie to lepiej zebym sobie usiadła 😮 a ja wtedy z 19 lat miałam i z praktyk wracałam to dopiero kicha 😁 😁

a i dziękuje Dagi 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola to kombinezonki z H&M ale oczywiście już dawno z niego wyrósł 😞 musze pojechać i się zaopatrzyć w moim ulubionym sklepie 🙂

Ja byłam w sobotę ale nie było niczego ciekawego dla dziewczynek, może dlatego że to Wola Park, najlepiej lubię Arkadię pod tym względem, chyba największy wybór mają 🙂


ja to promenada lub gold taras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
hejo..
Ewelina, ale Dawid ma słodki pysiaczek.. i te usteczka cudne 🙂 wrzuć jeszcze swoje zdjęcie 🙂

ale ja nie mam aktualnego swojego 😞 tylko te z mlodym moge wstawić coś z przed 3 miesięcy

dziękuje za mojego słodziaka

a tu dziewuchy pisały coś o Twoim zdjęciu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
hejo..
Ewelina, ale Dawid ma słodki pysiaczek.. i te usteczka cudne 🙂 wrzuć jeszcze swoje zdjęcie 🙂

ale ja nie mam aktualnego swojego 😞 tylko te z mlodym moge wstawić coś z przed 3 miesięcy

dziękuje za mojego słodziaka

a tu dziewuchy pisały coś o Twoim zdjęciu 😮

no moim z dawisiem
o tym zdjęciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
patrzta na cenę
http://allegro.pl/priori-sps-maxi-cosi-kolory-2012-3xgratis-warszawa-i2095295091.html

Ja jeszcze taniej dostałam 😁 😁 😁:d

też na allegro?

Nie 😁 Rodzice mi w Niemczech kupili była promocja i to była ostatnia sztuka tego modelu za jedyne 100 Euro 😁 😁 I to był prezent dla wnusi od dziadkow wiec zaoszczedzilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
patrzta na cenę
http://allegro.pl/priori-sps-maxi-cosi-kolory-2012-3xgratis-warszawa-i2095295091.html

Ja jeszcze taniej dostałam 😁 😁 😁:d

też na allegro?

Nie 😁 Rodzice mi w Niemczech kupili była promocja i to była ostatnia sztuka tego modelu za jedyne 100 Euro 😁 😁 I to był prezent dla wnusi od dziadkow wiec zaoszczedzilam 😁

my póki co mamy taki przejściowy fotelik, jakiejś firmy 'no name' 😁 ale skoro one są w takich cenach to niebawem wymienimy na coś lepszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ale ślicznie Ewelina.. i Ty i Dawid.

dziękuje
wogóle dziękuje Wam każdej która coś miłego powiedziała bo ostatnio mój poziom samooceny jest bardzo niski 😞 🥴
Dzięki kochane troszkę mnie podbudowałyście 😘 😘
idę spać w lepszym nastroju

mam to samo, nawet z tej okazji pofarbowałam sobie włosy na.......... rudawy.. 😁 😁 😁
jesteś śliczna
Dobranoc raz jeszcze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...