Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Mój też od wczoraj marudzi 😲 mimo, że w nocy nie je 🤪, tyle, że jest jakiś niespokojny. Dziś sprawdzałam ząbki i mam wrażenie, że coś urosło, ale nie chcę zapeszać 🙂 A zobaczyć nie da za skarby świata! Frytuś dziękuję za zaproszenia 🙂

moj też nie da sobie zaglądac do buzki, ale jakbys łyżeczką metalową spróbowała postukac? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Mój też od wczoraj marudzi 😲 mimo, że w nocy nie je 🤪, tyle, że jest jakiś niespokojny. Dziś sprawdzałam ząbki i mam wrażenie, że coś urosło, ale nie chcę zapeszać 🙂 A zobaczyć nie da za skarby świata! Frytuś dziękuję za zaproszenia 🙂

moj też nie da sobie zaglądac do buzki, ale jakbys łyżeczką metalową spróbowała postukac? 🙂


To następuje szczękościsk 😁 i zaraz łapką wyciąga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już łazienkę wysprzątałam. Fotelik przywieźli i jest całkiem fajny, nie wiem jak "w praniu" się sprawdzi. We\'ll see 🙂

Marina - możesz chodzić? 😁 😁 😁 😁 ☺️ ☺️

Klaudia - a no nie mój typ ☺️ Co mam Ci jeszcze napisać? A może wkleić faceta w moim typie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nic mam mnóstwo roboty i tyle
jednak dziś nie wyjeżdżam tylko w pon
lena zostaje z sąsiadkami
gotuję jej całego królika i nie spodziewałam się że podczas gotowania rozprostuje kończyny
i teraz nie mieści mi się w garnku 😠 i zaczyna sie przypalać mimo że go przekręcam co chwilę
zdjęć żadnych nie widziałam bo wiadomo, a nie wiem czy można cytować czy nie żeby któraś obrażona nie była
Leon żreć nie chce od trzech dni
skończyłam dwa pokoje , naniosłam drwa i idę działać dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do wlosow to powiem tak-ja jak sie urodzilam to mialam kreecone blad wlosy teraz jak jestem starsza mamjakby ciemny blad/jasny braz naturalne. Moj tata jak sie urodzil to uwaga!- byl jasnym bladynem-az biale wlosy a pozniej mu tak sciemnialy ze mial kruczoczarne!! teraz juz jest siwy w koncu stanowisko dziadka do czegos zobowiazuje 😁
Ala jak sie urodzila miala braz a teaz jej jasnieja i ma sredni blad-ciekawe co bedzie jak bedzie starsza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój fotelik za 99zł jest gównem
ale może jakoś to będzie
Nina ja też jajka kiedyś przypaliłam
z resztą ja się jajek boję i jak gotuję na twardo to jakieś 3-4 godziny i dolewam ciągle wody bo boję się że tam coś jest 😮
no a królik to zaraz mi z garnka wyskoczy 😮
a w ogole to ile królik kosztuje??? bo muszę za niego zapłacić a nie wiem ile , nie chcę wyjść na większego głupka niż jestem
gdzieś słyszłam że gotowe do zabicia sprzedają za 60 zł ale nie wiem czy to możliwe 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a mój fotelik za 99zł jest gównem
ale może jakoś to będzie
Nina ja też jajka kiedyś przypaliłam
z resztą ja się jajek boję i jak gotuję na twardo to jakieś 3-4 godziny i dolewam ciągle wody bo boję się że tam coś jest 😮
no a królik to zaraz mi z garnka wyskoczy 😮
a w ogole to ile królik kosztuje??? bo muszę za niego zapłacić a nie wiem ile , nie chcę wyjść na większego głupka niż jestem
gdzieś słyszłam że gotowe do zabicia sprzedają za 60 zł ale nie wiem czy to możliwe 🥴




Ja za fotelik zapłaciłam chyba 250, ale nie pamiętam jesienią go kupowałam, bo gondola była zbyt mała. Jest w porządku i nie narzekam. Nie mam pojęcia co do ceny królików, ale wiem, że są drogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a mój fotelik za 99zł jest gównem
ale może jakoś to będzie
Nina ja też jajka kiedyś przypaliłam
z resztą ja się jajek boję i jak gotuję na twardo to jakieś 3-4 godziny i dolewam ciągle wody bo boję się że tam coś jest 😮
no a królik to zaraz mi z garnka wyskoczy 😮
a w ogole to ile królik kosztuje??? bo muszę za niego zapłacić a nie wiem ile , nie chcę wyjść na większego głupka niż jestem
gdzieś słyszłam że gotowe do zabicia sprzedają za 60 zł ale nie wiem czy to możliwe 🥴


Matylda ja ostatnio kupowalam krolika to kosztowal niepamietam dokladnie ale chyba za 1,6kg zapalacilam 30zl a jak gotowalam to pocielam najpierw surowego na kawalki wieksze typu noga, piers zeby mi sie w garnku zmiescil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my fotelik dostaliśmy
nowy ale jakieś nie wiadomo co
ale chodzi o to że ten plastik na dole nie pasuje do siedzeń w aucie i się giba w każdą stronę
w sumie to mi to wisi na razie bo moje nosidło jest do 13 kg a LEN ma dopiero 8500 i się spokojnie mieści to jeszcze z rok w nim pojeździ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, dawaj 'swój typ' 😁
Jezu, wyobraziłam sobie tego królika z wyprostowanymi łapkami.... maaaasakra 😁
Asia, w tygodniu się widzimy!!!!
Mój się z ciemnymi urodził, a teraz ma blond. Ale zapewne mu ściemnieją... z resztą będą jakie będą 🙂 I nie zapeszając, udało mi się go położyć spać!!! Jak dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a mój fotelik za 99zł jest gównem
ale może jakoś to będzie
Nina ja też jajka kiedyś przypaliłam
z resztą ja się jajek boję i jak gotuję na twardo to jakieś 3-4 godziny i dolewam ciągle wody bo boję się że tam coś jest 😮
no a królik to zaraz mi z garnka wyskoczy 😮
a w ogole to ile królik kosztuje??? bo muszę za niego zapłacić a nie wiem ile , nie chcę wyjść na większego głupka niż jestem
gdzieś słyszłam że gotowe do zabicia sprzedają za 60 zł ale nie wiem czy to możliwe 🥴


Matylda ja ostatnio kupowalam krolika to kosztowal niepamietam dokladnie ale chyba za 1,6kg zapalacilam 30zl a jak gotowalam to pocielam najpierw surowego na kawalki wieksze typu noga, piers zeby mi sie w garnku zmiescil 😉

no dobra tylko mój był zarzynany jesienią ( bo ponoć wtedy to się robi 😮 ) i był zamarznięty bo dostałam go kilka dni temu i moczył się z godzinę, próbowałam go poćwiartować ale się nie dało , więc musiałam wsadzić całego 😮
potem poćwiartuję i popakuję na gotowe dawki dla LENIA
ale mój to ma zw 2,5 kilo i gotuje go w największym saganie jaki znalazłam i na początku się mieścił tylko potem się "rozciągnął " 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Ola, dawaj 'swój typ' 😁
Jezu, wyobraziłam sobie tego królika z wyprostowanymi łapkami.... maaaasakra 😁
Asia, w tygodniu się widzimy!!!!
Mój się z ciemnymi urodził, a teraz ma blond. Ale zapewne mu ściemnieją... z resztą będą jakie będą 🙂 I nie zapeszając, udało mi się go położyć spać!!! Jak dobrze!

uwierz mi
NIE WYOBRAŻASZ SOBIE 😁
jakos go wcisnełam
teraz dupa wystaje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacpra ubóstwiam i nie bardzo wiem jak rozwiązac ta sytuację: ja za stara, Szymek nie tej płci co trzeba ale może Julka by sie załapała?? Jak podrośnie ofkors, taki młodszy facet to też nie jest zła inwestycja w przyszłość 😁 😁

Alice no dziewczyny-pirata w przedszkolu nie widziałam drugiej, no ale cóż zrobić jak ona kategorycznie zapowiedziała że królewną ani wróżką to ona na pewno nie będzie !! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...