Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Marina - czy Józek ma guza na czole? 🤪 Gdzie przydzwonił? 😉 Fajowe te Twoje dzieciaczki i bardzo do Twojego przystojnego ( ☺️ ) męża podobne 🙂


No guza miał 😞 😞 Przywalił w drzwi jak uciekał od Anielki 🤢 🤢 Biedny był tak płalał, az się zanosił. I nic nie nauczyło go to, bo po chwili znowu tak szaleli , ze znowu nie patrzyl gdzie idzie 🤔

No zgadzam sie męża mam przystojnego 🙂 😉 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Fakt, włoski Lenka ma jasne, ale to już jakiś czas przecież.. Podejrzewam że będzie "siwa" jak jej tata jak był dzieckiem 😉

Dzięki Aneta



Siwa, biala, czarna i tak będzie sliczna!

Dzięki, oby tylko zdrowa i szczęśliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Na poczatek to Wszystkiego Najlepszego dla naszych bobasów: Lenki i Mikołaja-Duzo zdrówka i szczęścia dzieciaczki!
Oraz gratulacje pierwszej jedynki dla Jasia 🙂

Ok. To i ja wstawiam wczoraj obiecany filmik i ide doczytywać i ogladać reszte 🙂

Edit:

Marinka dzieciaczki slodkie. Tez mi sie marzy drugie do pary 😜 Widać jak corcia okazuje bratu czylosc i buziaka-zawsze tak jest czy sa jakies objawy zazdrosci ?
a mąż faktycznie przystojniak i pierwsze wrazenie robi bardzo spokojniego i uleglego i te figliki w oczach 🙂

.........

Ola -moja jeszcze nie umie pokazac niema i chyba ie rozumie tego do konca. Widac mala spryciula rośnie. I szczerze to bardzo bardzo podobaja mi sie jej oczy. Lubie brazowe oczy i do tego taki ksztalt. I fajnie przy okazji zobaczyc te meble w kuchni 😉

co ja tam mialam jeszcze napisac.... hm??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice - dziękuję za komplement w imieniu Lenki. Oczy ma moje ☺️ A to że Ala nie pokazuje jeszcze to nic nie znaczy, rozwija się za to dobrze motorycznie, moja może szybciej psychicznie (czy nie wiem jak się to zwie ☺️ ) a chodzić nie umie ale pracuje nad tym, na razie tylko sama umie stać kilkanaście sekund bez trzymania się czegoś..
A meble... hmm jak meble, gorzej z bałaganem na nich, ale już posprzątałam jak to zobaczyłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice - dziękuję za komplement w imieniu Lenki. Oczy ma moje ☺️ A to że Ala nie pokazuje jeszcze to nic nie znaczy, rozwija się za to dobrze motorycznie, moja może szybciej psychicznie (czy nie wiem jak się to zwie ☺️ ) a chodzić nie umie ale pracuje nad tym, na razie tylko sama umie stać kilkanaście sekund bez trzymania się czegoś..
A meble... hmm jak meble, gorzej z bałaganem na nich, ale już posprzątałam jak to zobaczyłam ☺️


balagan?? 😮 Gdzie
Ty tam balagan widzisz? Boze balagan to te moje sterty prania nie wyprasowanego co na filmiku leza na dwuch bujakach 😁

Moja lazi biega wspina sie za to z gadaniem gorzej, nic nie gada tylko jakies aaaaaaa, eejjjjjjjjjjjjjj, ta ta ta ta ta mammmmmmmmmmmmmmmmmmmm i nic poza tym 🤢

Teraz moja mama otworzyla dzwi boi mnie cos pytala i Ala stoi przy drzwiach i wali w nie. Ciekawe jak dlugo uda mi sie ja w pokoju trzymac zebz zew natury nie pociagnal ja do kuchni lazienki itp w celu nowego odkrywania terenow 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dzieci cudne: Anielka, Lenka, Ala i Józio.
A co do rozwoju dziecka to moja fizycznie jest chyba na tyłach - bo nawet na nogach nie stanie 🤢
ale za to mowa super mówi - mama, tata, baba, dziadzia, am, nee, papa i inne różne. robi brawo, papa, kiwa na nie, udaje kaszelek, pokazuje na lalce oczko, nosek, buzie, i umie pokazac "jaki nikola ma katarek".
Ale fizycznie klapa/
To tyle zmykam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze Wam nagram jak Lenka pokazuje jak tacie skarpetki śmierdzą albo jak kupę zrobi i śmierdzi to pokazuje to samo ale tego nie nagram 😁 😁 😁
Też umie papa, baba, dada, nie, daj, pokazuje oko, bije brawo, kaszelek udaje... Coś czuję że będzie szybko trajkotać i nie wiem czy się cieszyć czy bać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia, Ania, Asia i Alice - patrzta, jadą od Was instruktorzy do Wawy, zabierajta manatki i przyjeżdżajta na maraton 😁
Ja tam będę :


Drogie Panie!

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, razem z Akademią Fama, zapraszamy na MARATON ZUMBY w MĘSKIM WYDANIU.

Specjalnie dla Was imprezę poprowadzą WYŁĄCZNIE FACECI:

*Przemek Waszczyszyn - gość specjalny z Wrocławia
*Mariusz Koperski - gość specjalny z Koszalina
*Moez Saidi
*Piotrek Litwiniuk
*Kuba Wrzesień
*Stefan Jakóbczyk
i inni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jak pytam Ale "ghdzie Ala ma brzuszek??" albo " gdzie Ala ma wloski?" to poklepie sie po brzuchu albo pogladszi po glowie. Papa umiala robic kilka miesiecy temu ale od jakis 2 nie robi juz 😮
nie macie czasem wrazenia ze dzieci maja etapy cofania sie w rozwoju? ze czasem cos robia juz dobrze (tak jak Ala papa mi robila dzien w dzien ) a pozniej juz nie robi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
a ja jak pytam Ale "ghdzie Ala ma brzuszek??" albo " gdzie Ala ma wloski?" to poklepie sie po brzuchu albo pogladszi po glowie. Papa umiala robic kilka miesiecy temu ale od jakis 2 nie robi juz 😮
nie macie czasem wrazenia ze dzieci maja etapy cofania sie w rozwoju? ze czasem cos robia juz dobrze (tak jak Ala papa mi robila dzien w dzien ) a pozniej juz nie robi 😮

zapominają jak im się nie przypomina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...