Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
a u nas dzis wyszedł 5 ząbek 🙂 gorna lewa dwójka 🙂i to juz 3 w tym miesiacu 🙂

a ktory bobas ma najwiecej zebów ? 🙂

Wito ma/miał chyba 9 szt., nie wiem ile ma Fabian i Krzyś teraz

A ja dziś z przerażeniem odkryłam że moja córka ma fioletową aż granatową końcówkę języka 🥴 Domyślam się że przygryzła jak klapała na pupę ale mam też nadzieję, że ma tam czucie i ją to nie boli bo ostatnio wypluwa smoka i nie wiedziałam czemu, teraz już wiem 🥴 🤔 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dobry

oooo heloł zgubo 😉

brak czasu zeby tu wejsc 🤢 mam chwile wiec sie wpadam przywitac i zaraz uciekam 🥴
ostatnio wszystko w biegu 😠
moj maly cos ostatnio robi mi rzadka kupice 🤢 tylko teraz pytanie od czego czy na zeby?czy oczyszcza sie po tym przeciwbolowym i syropie na kaszel jak byl chory 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dobry

oooo heloł zgubo 😉

brak czasu zeby tu wejsc 🤢 mam chwile wiec sie wpadam przywitac i zaraz uciekam 🥴
ostatnio wszystko w biegu 😠
moj maly cos ostatnio robi mi rzadka kupice 🤢 tylko teraz pytanie od czego czy na zeby?czy oczyszcza sie po tym przeciwbolowym i syropie na kaszel jak byl chory 😮

Ojej, a ile tych kup dziennie robi? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dobry

oooo heloł zgubo 😉

brak czasu zeby tu wejsc 🤢 mam chwile wiec sie wpadam przywitac i zaraz uciekam 🥴
ostatnio wszystko w biegu 😠
moj maly cos ostatnio robi mi rzadka kupice 🤢 tylko teraz pytanie od czego czy na zeby?czy oczyszcza sie po tym przeciwbolowym i syropie na kaszel jak byl chory 😮

Ojej, a ile tych kup dziennie robi? 🤔

przedwczoraj bylo ich 3 w odstepach druga pol godziny a trzecia godzine 🤢
wczoraj byly 2 a dzis tylko jedna rano byla 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak dzieciaczki mialy miesiecznice to wszystkiego najlepszego bo ja ostatnio nie w temacie 🙂
jak sie ogarne z wszystkim to bede tu czesciej!
bo teraz mam troche zajec sprzedaz starego samochodu kupno nowego-sprowadzonego wiec z tym jest duzo zalatwiania itd.
a dzis musze smignac do castoramy bo czeka mnie remont kuchni 🤢 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
jak dzieciaczki mialy miesiecznice to wszystkiego najlepszego bo ja ostatnio nie w temacie 🙂
jak sie ogarne z wszystkim to bede tu czesciej!
bo teraz mam troche zajec sprzedaz starego samochodu kupno nowego-sprowadzonego wiec z tym jest duzo zalatwiania itd.
a dzis musze smignac do castoramy bo czeka mnie remont kuchni 🤢 🥴

My też teraz chcemy kupić autko, S. kilka razy w tygodniu jeździ oglądać ale na razie same szroty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Eee to chyba ok 🙂 Moja też tak czasem ma, a może rzeczywiście kolejny ząbek 🙂

tez mi sie zdaje ze to na zeby albo po tych lekach organizm sie oczyszcza bo jesli by bylo cos nie tak to maly by mial biegunke caly czas 🤢
ale najwazniejsze ze przy tym normalnie jadl i pil wiec narazie nie panikuje chodz przedwczoraj mialam juz te najgorsze mysli po tych 3 kupach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
jak dzieciaczki mialy miesiecznice to wszystkiego najlepszego bo ja ostatnio nie w temacie 🙂
jak sie ogarne z wszystkim to bede tu czesciej!
bo teraz mam troche zajec sprzedaz starego samochodu kupno nowego-sprowadzonego wiec z tym jest duzo zalatwiania itd.
a dzis musze smignac do castoramy bo czeka mnie remont kuchni 🤢 🥴

My też teraz chcemy kupić autko, S. kilka razy w tygodniu jeździ oglądać ale na razie same szroty 🙂

ja bylam pod sama Warszawa i koles takie zdjecia super zrobil na allegro a na zywo to samochod wyszlo na to ze byl po jakims czolowym i na szybko robiony 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Eee to chyba ok 🙂 Moja też tak czasem ma, a może rzeczywiście kolejny ząbek 🙂

tez mi sie zdaje ze to na zeby albo po tych lekach organizm sie oczyszcza bo jesli by bylo cos nie tak to maly by mial biegunke caly czas 🤢
ale najwazniejsze ze przy tym normalnie jadl i pil wiec narazie nie panikuje chodz przedwczoraj mialam juz te najgorsze mysli po tych 3 kupach 🥴

Jakie myśli? Że rota?
No coś Ty, to by rzygał, widziałabyś zaraz po dziecku.. Same kupki jeszcze nie znaczą tak naprawdę nic.. powodów może być mnóstwo przecież..
Oby Ci się od rota uchronił bo to okropieństwo i nie życzę nikomu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO nie!!! 😞

Nie wytrzymałam - kupiłam przed chwilą CZWARTY test i dupa - nic nie wychodzi!

Wczoraj dosłownie - miałam przeczucie, mało tego, byłam pewna, że jestem w ciąży....

Dziś ta myśl mi przeszła....Jakoś tak - po prostu - czuję, że nie jestem... nie wiem dlaczego....
Mam zmienny nastrój - codziennie inaczej myślę 😞

Jeszcze ten KOLEJNY negatywny test...

Wiecie co? Chyba sobie to wmawiam 😞

Ale kurdę - mam zachcianki na słodkie, zwiększył mi się apetyt, ciągle mam niską temperaturę ciała (tak jak z Majką) 35, 4... do tego pobolewania w podbrzuszu i DOSŁOWNIE co 10, 15 min latam do kibelka siku, mimo, że nic nie piłam....I ten brak okresu.... dziś mija DRUGI MIESIĄC!!!!!!!!!
No - czyżby to wszystko było przypadkiem?????

ZAŁAMKA!!!

Poczekam do czwartku i nie będę o tym myśleć, a przynajmniej się postaram! 😞


Ponad to - wracając do domu z pracy, z parkingu (z Majką na ręku) - wchodzę na podwórko - (oczywiście lód w całej Łodzi na ulicach i chodnikach - lodowiska normalnie!!!!!!!!!!!) i wiecie co???
Wyje....ałam się z Majką na ręku!!!!!!!!! na ten lód!!!! No myślałam, że ..... 😠
Na szczęście ja na dupę jakoś bokiem i podtrzymałam dłonią, Majka zahaczyła tylko lekko policzkiem, ale kurdę - jestem zła!!! Jak można kurr..... nie zająć się tym??? - w sensie - administracja!!!!!


Dobra, wyżaliłam się, idę, bo mnie dupa boli i mam mokre spodnie 😞


Ps. Wczoraj się dowiedziałam, że koleżanka jest w ciąży - nie było by w tym nic dziwnego, gdyby ona sama wiedziała wcześniej. Dowiedziała się kilka dni temu, a jest już w piątym miesiącu, w czerwcu rodzi....Dobree..... 🙂 🙂 🙂 Podobno miała normalnie okres i nic nie wskazywało by na ciążę 🙂 no i klops 😁 teraz szok, że za 4 miesiące ZNÓW będzie mamą, bo ma już trzyletniego synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pospalysmy-Ala 2h aja 1,5 i super 🙂 mam sily na walke z urwisem do konca dnia :P

Ola moja Ala takie kupy czesto wali co chwilami mi sie kojarzy jak mieszanka kupy z rzygami. Lekarka mowila mi ze to kupy alergiczne albo takie ze cos mocno nie strawil-nie toleruje organizm dziecka. Moze dalas jej cos nowego do jedzenie w ostatnich 2dniach??

Magda tak jak pisalm Ci na samym poczatku kiedys w kontekscie Twojego braky okresu. Oczywiscie ja zaden lekarz nie jestem ale ja mialam takie akcje jak miala mega problemy z hormonami i hyperprolaktynemia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Magda - ja Cię podziwiam za ten spokój 😮
Ja po kilkudniowym braku okresu pobiegłabym już zrobić betaHCG z krwi ☺️
A jeśli jesteś pregnant i tak upadłaś.. kurde no - weź Ty idź się upewnij kobito bo to nie żarty już na tym etapie 🥴
mysle ze to za duzo by nie dalo bo i tak i tak gdyby byla w ciazy to by beta rosla a w efekcie predzej czy pozniej by wyszlo i w moczu, ale to nie moja dzialka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepiej jest sprawdzic na podstawie usg, moze jakas pozamaciczna, moze tzw "puste jajo" nie wiem czy wiecie o co mi chodzi wtedy tez nie rosnie beta?moze poprostu zastrzymanie miesiaczki z powodu jakiejsc torbielki np i po tabletkach na wywolanie miesiaczki wszystko wroci do normy. swoja droga ja tez teoretycznie moglabym wznosic alarm bo dzisiaj 32 dzien cyklu i nic... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a u mnie 63 dzień cyklu..... 😞

Beta z krwi nie zrobię, bo - wykonują u mnie we wt i czw między 8, a 9:30. Czyli musiałabym iść jutro. A jutro jestem od 7 w pracy na drugim końcu miasta. Nie da rady, po obiedzie w innym laboratorium nie zrobię, bo mam BARDZO ważną sprawę urzędową do załatwienia, na którą czekałam kilka miesięcy. Więc mogłabym iść dopiero w czw, a Wynik z krwi - miałabym na drugi dzień. A przecież w czw mam USG...

Szczerze - wykluczam zaburzenia hormonalne....

Więc to -

Albo ciąża - albo powikłania po ciąży - jakiś torbiel, czy coś 😞
Daj Boże to pierwsze - już się do tej myśli przyzwyczajam i było by mi przykro gdyby okazało się, że to nie to 😞
No ewentualnie - może to być wmawianie sobie, że jestem co daje w rezultacie stres, ale tak to - da mi na wywołanie pewnie luteinę i będzie ok.

I Ola - wcale nie jestem spokojna 😞
Ale nic nie zrobię teraz, do czw muszę czekać !!!
A strasznie mi się teraz ten czas dłuży....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...