Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
No a u mnie 63 dzień cyklu..... 😞

Beta z krwi nie zrobię, bo - wykonują u mnie we wt i czw między 8, a 9:30. Czyli musiałabym iść jutro. A jutro jestem od 7 w pracy na drugim końcu miasta. Nie da rady, po obiedzie w innym laboratorium nie zrobię, bo mam BARDZO ważną sprawę urzędową do załatwienia, na którą czekałam kilka miesięcy. Więc mogłabym iść dopiero w czw, a Wynik z krwi - miałabym na drugi dzień. A przecież w czw mam USG...

Szczerze - wykluczam zaburzenia hormonalne....

Więc to -

Albo ciąża - albo powikłania po ciąży - jakiś torbiel, czy coś 😞
Daj Boże to pierwsze - już się do tej myśli przyzwyczajam i było by mi przykro gdyby okazało się, że to nie to 😞
No ewentualnie - może to być wmawianie sobie, że jestem co daje w rezultacie stres, ale tak to - da mi na wywołanie pewnie luteinę i będzie ok.

I Ola - wcale nie jestem spokojna 😞
Ale nic nie zrobię teraz, do czw muszę czekać !!!
A strasznie mi się teraz ten czas dłuży....

nie stresuj sie skoro ciaza cie nie zzasmuci to po co sie martwic a torbiele to bardzo czesto sie zdarza efekt wysokiego poziomu estrogenow i leczy sie je poczatkowo lekami ew maly zabieg. nic sie nie martw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej,
nie było mnie i nie będzie na razie (Ola nie wiem czemu nie mogłam Ci wysłać wiad. na fb:huh 🙂 bo mam sajgon - tj. roboty ruszyły pełną parą. I już huj mnie strzela na krzywo położoną tapetę. Poza tym sprzedaje te wszystkie (no zdecydowaną większość) ubranek za małych na Nikolę. Robię zdjęcia, opisy i wystawiam na allegro.
Na razie nie chcę mieć dziecka drugiego, więc nie będę tego trzymała a i tak jakby nawet urodził się chłopiec to i tak by nie skorzystał 😉 zostawiam tylko te ulubione rzeczy.
NO i co jeszcze:
Madzia trzymam kciuki żeby to było TO i żeby z TYM wszystko było OK. Nie zapeszajmy. Ale moja siostra (spory czas temu) 6miesięcy po urodzeniu synka miała tą samą syt. i lekarz stwierdził ciążę pozamaciczną.... Tzn. nie lekarz a człowiek który na akademię medyczną za "jajka się dostał" a dziś ma córeczkę z tej ciązy. WIęc głowa do góry 😘
Nie wiem co więcej - a Linka - NIkola ma 8 ząbków, nie wiem czy najwięcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Estrogenów... hmm.... czyli co? bo ja nie wiem o co kaman?

chodzi o to ze mialysmy na zajeciach z ginekologii o torbielach i one bardzo czesto powstaja podczas roznych ekscesow hormonalnych estrogenow, ale poczekaj poszukam ci to w jakims opisie na necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, czy siak - wykryje mi (mam nadzieję) przyczynę - USG w czwartek...
Dzięki Madzia za artykuł.
Madzia - kasjalena - muszę na ten temat poczytać 😉
I też mam nadzieję, że to to... ale mnie nigdy się nie udaje to co chcę, więc już nie jestem dobrej myśli... kurdę, szkoda, że nie da się czasu tak przesunąć, żeby był już czw - chociaż rano 🙂

dlaczego nie chcesz drugiego na razie?
Ja zostawiłam najładniejsze rzeczy w pudłach, a resztę (takie "po domu") na razie spakowane w worek, miałam wynieść na pck, ale coś zebrać się nie mogłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh Madzia nie wiem czemu nie chce. moze dlatego ze obejrzalam jeden program po ktorym nadal nie moge dojsc do siebie - oszczedze szczegolow bo tu jedna a moze dwie ciezarne mamy. jakies takie obawy mam przed ciaza. zreszta zawsze marzylam o 2 dziewczynkach. boje sie ze bedzie chlopiec i jakos podswiadomie bardziej bede za nicia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

W domku już jestem 🙂
Zaraz sie wezmę za sprzątanie, ale praktycznie nic robic nie musze. Pod moja nieobecność mąż rozmroził i umył cała lodówkę, wszystkie szafki kuchenne lazienkowe sprzątnął. zabawki Anielki posegregował. częśc idzie do domu dziecka 🙂 🙂 Bo szkoda takich zabawek trzymac w domu. Wszystko wyprasował prawie, ale ciut zostało, więc zaraz będę roic. No i trzeba cos przygotować 🙂 Jakis obiadek 🙂 Nie mam pomysłu. Mam kapuste czerwona , więc chyba modra zrobię i biteczki ze ślaskimi 🙂 mniam 🙂

Strasznie się cieszę , że w domku już 🙂 Stęskniłam sie 🙂

Jeszcze sie nie moge nacieszyc mężem 🙂


Magda tez podziwiam Cie za spokój ducha. Ja tez jak tylko spóźnia mi sie okres juz lece po test a później na badanie krwi 🙂 Nie wytrzymałabym tyle czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Marina - to gdzie Ty byłaś do tego czasu jak wróciłaś z KZ? 😮


U mamy, bo załatwiałąm od razu polskie urzędy, musialam zgłosic zmiane nazwiska

Zmianę nazwiska??? 😮


yhm 🙂w paszporcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...