Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola ten przemek czy jak mu tam zumbe prowadzi u nas na nowym dworze-mam do niego 6km od domu , ale blizej mam zumbe w "activa" 500m od domu ale ja jakos niemam czasu na to bo i ja i maz pracujemy w tygodniu a w weekend maz zazwyczaj alobo auto robi albo na dzialce jest wiec niemam z kim bombla zostawic zeby chodzic. Ale czaje sie na basen jak juz bedzie ladniej do mojego ulubionego aquaparku we wrocku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dzien dobry dziewczynki

Kope lat 🙂 Co tam u Was slychac kochane moje? Jak dzieciaczki?


😘 😘 😘 😘

czekam na info nadal 😜 odnośnie sobotniego spotkania
Ojjj , widze ze nikt tu juz mnie nie pamieta 😜

Nie wiem jak tu z czasem strzelic ale okolo 9:00 bedziemy wyjezdzac ale zabieramy ze soba jedna dziewczyne i zanim ja odwioze(jeszcze nie wiem gdzie, bo nie mowila gdzie ma spanko) i zanim dotre do Ciebie (Warsaw to nie Sulechów 😜) a wiadomo, jakies postoje, sniadanko, kawka takie tam no i papierochy Darka, nie wiem o ktorej mozemy zajechac, moze okolo 15:00?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Tysia - jak Krzyś?
Dobrze, dziekuje. Juz chyba zapomnial bo wrocil do swojego dawnego humoru i gania, broi jak dawniej. Rana sie zagoila, z dnia na dzien blednie. W poniedzialek kontrola. Poza tym zaczynbamy stawiac pierwsze kroki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ola ten przemek czy jak mu tam zumbe prowadzi u nas na nowym dworze-mam do niego 6km od domu , ale blizej mam zumbe w "activa" 500m od domu ale ja jakos niemam czasu na to bo i ja i maz pracujemy w tygodniu a w weekend maz zazwyczaj alobo auto robi albo na dzialce jest wiec niemam z kim bombla zostawic zeby chodzic. Ale czaje sie na basen jak juz bedzie ladniej do mojego ulubionego aquaparku we wrocku ☺️

A ja się tak wciągnęłam, tak mi się spodobało że żeby się paliło i waliło na zumbę 2 razy w tyg iść muszę, też mi się coś od życia należy w końcu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dzien dobry dziewczynki

Kope lat 🙂 Co tam u Was slychac kochane moje? Jak dzieciaczki?


😘 😘 😘 😘

czekam na info nadal 😜 odnośnie sobotniego spotkania
Ojjj , widze ze nikt tu juz mnie nie pamieta 😜

Nie wiem jak tu z czasem strzelic ale okolo 9:00 bedziemy wyjezdzac ale zabieramy ze soba jedna dziewczyne i zanim ja odwioze(jeszcze nie wiem gdzie, bo nie mowila gdzie ma spanko) i zanim dotre do Ciebie (Warsaw to nie Sulechów 😜) a wiadomo, jakies postoje, sniadanko, kawka takie tam no i papierochy Darka, nie wiem o ktorej mozemy zajechac, moze okolo 15:00?

Pewnie, to ja będę czekać z ogórkową i racuchami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Ola ten przemek czy jak mu tam zumbe prowadzi u nas na nowym dworze-mam do niego 6km od domu , ale blizej mam zumbe w "activa" 500m od domu ale ja jakos niemam czasu na to bo i ja i maz pracujemy w tygodniu a w weekend maz zazwyczaj alobo auto robi albo na dzialce jest wiec niemam z kim bombla zostawic zeby chodzic. Ale czaje sie na basen jak juz bedzie ladniej do mojego ulubionego aquaparku we wrocku ☺️

A ja się tak wciągnęłam, tak mi się spodobało że żeby się paliło i waliło na zumbę 2 razy w tyg iść muszę, też mi się coś od życia należy w końcu 🙃


no to ja mam takiego pierdolca wlasnie na punkcie basenu i szlak mnie trafia ze niamam jak bo zawsze cos -jak nie czas to dziecko to brak kasy to auto to pogoda ze niemam jak jechac za bardzo.... ale sie wezme i tak jak piszesz mi tez cos sie od zycia nalezy. Maz byl 2 razy na rajdach po 2 dni to i ja sobie taki "rajd" moze zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Marina - kupcie mieszkanie na Bemowie albo w ogóle na moim osiedlu to będę miała z kim kawę wypić i na ławce w lato posiedzieć 😁 A Ty do tego dobra kucharka to jeszcze ciasta pojem jak upieczesz 😁

To taka dygresja a\'la Biedronka 😁



Ha ha ha 😁 😁 😁 Musze powiedziec to Piotrkowi, On by był przyszczęśliwy 🙂 , bo by miał przyjaciela u boku a ja bym miala z kim na spacery wychodzić 🙂 i kawę wypić 🙂 🙂 Ok Ola, zaczynam go molestować 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna to dobrze ze juz maly caly i zdrowy 🙂 Bardzo mi go szkoda ze tyle sobie zlego ju maluszek narobil 😞 najpierw ten zabek potem oparzenie. Taki maly a juz sie nacierpial.
A mozna spytac z ciekawosci czy dostawal jakies masci na blizny? Czy na razie jeszcze nie na blizny tylko na opazenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A Ty Marinka gdzie mieszkasz w tej Warszawie?


juz nie mieszkam ) mam nadzieje, ze kiedys wrócimy na nasze powiśle. Mieszkalam na powiślu 🙂
jak coś nie powiedzie tu to wrócimy tam 🙂
to gdzie teraz mieszkacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Justyna to dobrze ze juz maly caly i zdrowy 🙂 Bardzo mi go szkoda ze tyle sobie zlego ju maluszek narobil 😞 najpierw ten zabek potem oparzenie. Taki maly a juz sie nacierpial.
A mozna spytac z ciekawosci czy dostawal jakies masci na blizny? Czy na razie jeszcze nie na blizny tylko na opazenie?
Od poniedzialku stosuje juz na blizny, żel silikonowy. Tydzien stosowalam w domu Alantan a po tyogdniu mialam juz stosowac na blizny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
marinka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A Ty Marinka gdzie mieszkasz w tej Warszawie?


juz nie mieszkam ) mam nadzieje, ze kiedys wrócimy na nasze powiśle. Mieszkalam na powiślu 🙂
jak coś nie powiedzie tu to wrócimy tam 🙂
to gdzie teraz mieszkacie?


Mława 🙂 A kiedy do Warszawy jedziecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
marinka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A Ty Marinka gdzie mieszkasz w tej Warszawie?


juz nie mieszkam ) mam nadzieje, ze kiedys wrócimy na nasze powiśle. Mieszkalam na powiślu 🙂
jak coś nie powiedzie tu to wrócimy tam 🙂
to gdzie teraz mieszkacie?


Mława 🙂 A kiedy do Warszawy jedziecie?
w sobote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...