Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heheh ale popindala 😁 słodka jest, to jest niesamowite jak te nasze dzieci rosną..
łatwiej jej jest, bo macie wykładzinę, ja mam wszędzie panele albo kafle przez co nawet w abskach młoda się ślizga. Maja dzisiaj dopiero sama wstała nie trzymając się niczego na środku pokoju, do pierwszych kroczków jeszcze jej trochę brakuje... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
heheh ale popindala 😁 słodka jest, to jest niesamowite jak te nasze dzieci rosną..
łatwiej jej jest, bo macie wykładzinę, ja mam wszędzie panele albo kafle przez co nawet w abskach młoda się ślizga. Maja dzisiaj dopiero sama wstała nie trzymając się niczego na środku pokoju, do pierwszych kroczków jeszcze jej trochę brakuje... 😉


no fakt mamy dywan 🙂 a raczej wykladzine. A na panelach nibezpiecznie troche z nauka chodzenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
Jasiowi gratuluje 🙂
a sama juz przeklinam Szymkowego pierwszego zeba, bo sie cholera od 4 dni gdzies wyspac nie moge jak człowiek. Dzisiaj od godziny 3 juz byl u nas w łóżku co nie oznacza ze spał - przybierał takie pozycje ze chyba tylko na suficie g jeszcze nie było 🤢 🤢 i jęczał i sapał a zasnął o 6.30 jak ja o 7 musiałam wstawac juz Julke szykowac 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
dzien dobry ! 🙂
u nas dzisiaj ani jednej pobudki, wstalismy o 7 🤪 🙂

Lenka kwiatuszku dużo zdrówka i pogodnych dni 😘 Mikołaj również zdróweczka 😘 buziaki dzieciaczki 😘

Gratulacje dla Jasia! 🙂


o jacieeeeeeeeeeeee gratulacje, jak fajnieeeeee, też tak chce 😁 😁 😁

Jasiu gratujeszyn zębola
Lenko samych cudności i wspaniałości dla Ciebie 😘

miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
dzien dobry ! 🙂
u nas dzisiaj ani jednej pobudki, wstalismy o 7 🤪 🙂

Lenka kwiatuszku dużo zdrówka i pogodnych dni 😘 Mikołaj również zdróweczka 😘 buziaki dzieciaczki 😘

Gratulacje dla Jasia! 🙂


o jacieeeeeeeeeeeee gratulacje, jak fajnieeeeee, też tak chce 😁 😁 😁

Jasiu gratujeszyn zębola
Lenko samych cudności i wspaniałości dla Ciebie 😘

miłego dnia 😉

hehe u nas to trzecia taka nocka od urodzenia 😁 więc dzisiaj już będzie kilka pobudek znowu 😁 ale pewnie niedługo i Liwcia zacznie ładnie przesypiac Ci noce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...