Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
prawie każde z nas jak było małe nosiło buciki zazwyczaj do kostki i na twardej podeszwie 🙂 teraz jest moda na chodzenie na boso, za kilka lat to się znowu zmieni 🙂 ja do tego podchodze z dystansem i robię tak jak mi instynkt podpowiada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
dzięki za info 😉
ANGELIKA serdecznie gratuluję , życzę bezproblemowej ciąży, fajnego lekarza, zdrowego bobasa ( płec nieistotna 😉 ) i porodu trwającego 15 min 😉 😉 oczywiście również zazdroszczę 😉 😉 ja tam też kiedyś w ciąży będę daj Boże żebym w ciągu najbliższych 10 lat się wyrobiła 😉
Dagi no czas zapierdziela , ja dokładnie rok temu przeżywałam najgorsze chwile swojego życia w szpitalu na patologi, poród przy tym to pikuś , no a teraz "coś"i łazi koło mnie i wywala język (bo sama ją tego dwa dni temu nauczyłam ☺️ )
za DIETUJĄCE "czymam "kciuki- ja tam pierdolę dietę a co raz sie żyje kogo to obchodzi czy bedę ważyć 40kg czy 75 kg- bo mnie na pewno nie - ostatnio chodzę spać o 3.00 a ostatni posiłek jem o 1.00 ważyć się nie zamierzam a na spacery z psem ciągle chodzę w moich spodniach ciążowych i jest git majonez
co do butów , podeszew, ortopedów, neurologówi hipochondryków się nie wypowiadam no comment czy jak to tam było
życzę zdrówka dla Julka bo coś tam z kanalikiem było i dla Alice



dziewczyny KOCHAM WAS WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU
życie jest piękne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
prawie każde z nas jak było małe nosiło buciki zazwyczaj do kostki i na twardej podeszwie 🙂 teraz jest moda na chodzenie na boso, za kilka lat to się znowu zmieni 🙂 ja do tego podchodze z dystansem i robię tak jak mi instynkt podpowiada 😉


no ja tez tak uważam.... każda z nas wie nalepiej co dla naszego dziecka jest najlepsze. Kiedys wszyscy chodzili w kapciach po domu - bo była mowa o tym że od nóg dziecko się przeziębia.... i do tej pory moja prababcia mówi - załóż jej buty bo się przeziębi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny przed "erą" Zawitkowskiego i w ogóle parę lat wstecz jak się dzieci chowało w butach na twardej podeszwie i to tez sie chodzić nauczyły i zdrowe były 😉
także ja się tak nie spinam bardzo tymi wszystkimi zaleceniami bo przed wszystkim i tak sie dziecka nie uchroni, jakby się człowiek nie starał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
prawie każde z nas jak było małe nosiło buciki zazwyczaj do kostki i na twardej podeszwie 🙂 teraz jest moda na chodzenie na boso, za kilka lat to się znowu zmieni 🙂 ja do tego podchodze z dystansem i robię tak jak mi instynkt podpowiada 😉


no ja tez tak uważam.... każda z nas wie nalepiej co dla naszego dziecka jest najlepsze. Kiedys wszyscy chodzili w kapciach po domu - bo była mowa o tym że od nóg dziecko się przeziębia.... i do tej pory moja prababcia mówi - załóż jej buty bo się przeziębi 😁

ale coś w tym jest 😉 Magda Ty masz prababcię ? A Nikola praprababcię ? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
dziewczyny przed "erą" Zawitkowskiego i w ogóle parę lat wstecz jak się dzieci chowało w butach na twardej podeszwie i to tez sie chodzić nauczyły i zdrowe były 😉
także ja się tak nie spinam bardzo tymi wszystkimi zaleceniami bo przed wszystkim i tak sie dziecka nie uchroni, jakby się człowiek nie starał 🙂


dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Asia - tak mam, ale za to nie mam dziadków, ani ja ani mój Ł. 😞



A ja mam juz tylko jedna babcie 😞 druga zmarla w 1997, dziadek tydzien przed moim slubem w 2009 a drugi rok temu w maj. A moj maz tez ma jeszcze 2 babcie a dziadkow nie takze Ala ma 3 prababcie , 2 babcie i 2 dziadkow i 0 praprababci i kochajacych rodzicow i to najwazneijsze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w ddtvn był temat pieluszek wielorazowych.
nie to że jestem eco, ale tak sobie przemyślałam, że wychodzi dużo dużo taniej i zdrowiej - nie ma odparzeń, poza tym nie trzeba tak jak kiedyś tetrę - gotować, prasować.
Zastanawiam się czy przy drugim dziecku nie spróbuję.
Jest to jednorazowy spory wydatek - ale szybko się zwraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Asia - tak mam, ale za to nie mam dziadków, ani ja ani mój Ł. 😞



A ja mam juz tylko jedna babcie 😞 druga zmarla w 1997, dziadek tydzien przed moim slubem w 2009 a drugi rok temu w maj. A moj maz tez ma jeszcze 2 babcie a dziadkow nie takze Ala ma 3 prababcie , 2 babcie i 2 dziadkow i 0 praprababci i kochajacych rodzicow i to najwazneijsze 😜

ja też mam tylko jedną babcię, ale mam nadzieję, że pożyje nam jak najdłużej, bo jest niesamowita 🙂 Klaudia poznała 😜
Magda i tak jestem pełna podziwu, a ile prababcia ma lat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
gratuluje Andzelika 🙂:*
ja nie musze zadroscic bo bede miec dzidzie szybciej 🙂a wy dziewczyny jak zadroscicie to bierzcie sie teraz do roboty na czasie bo moze uda wam sie urodzic 12 grudnia 2012 :P
ja pewnie bede miec cesarke ale chciałabym urodzic naturalnie bo jestem ciekawa jak to jest "rodzic"ostatnio sie troche potpytałam bo mysłam ze bede miec kolejna kreche tj blizne ale okazało sie ze wycinaja ta blizne i w tym samym miejscu nacinaja ;/ i juz czuje ten bol jak to bedzie ciagło przy wstawaniu;/
a tak w ogole to R patrzy na mnie z taka litoscia ostanio ze szok widac ze mu mnie szkoda, bo mi nawet z łozka pomaga sie podniesc chodz go o to nie prosze :p ale cóż na prawde mam wilki juz ten brzuch jak 9 miesiac a tu jeszcze 3 miesiace mi zostały ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
dziś w ddtvn był temat pieluszek wielorazowych.
nie to że jestem eco, ale tak sobie przemyślałam, że wychodzi dużo dużo taniej i zdrowiej - nie ma odparzeń, poza tym nie trzeba tak jak kiedyś tetrę - gotować, prasować.
Zastanawiam się czy przy drugim dziecku nie spróbuję.
Jest to jednorazowy spory wydatek - ale szybko się zwraca.


tez sie nad tm zastanawialam ale nie zaglebialam sie w ten temat.
A jak jestes w podrozy i zmieniasz mega kupe raz i drugi to pieluche jednorazowa wywalasz a co z taka wielorazowka? kisisz kupsko w worku foliowym az do czasu dojechania "do celu"? zawsze zastanawiala mnie praktycznosc tego tpu pieluszek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
zastanawiam sie co by tu upichcic na obiad 🙂


witam w klubie.... 🤢

moze jakies miecho 🙂

nie chce mi sie z zamrazarki wyciagac-myslalam nad czymc szybkim bo ledwo zyje i niemam sily stac w kuchniu przy garach.. tylko co?? moze jakies pierogi? maz lubi ...hm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
zastanawiam sie co by tu upichcic na obiad 🙂


witam w klubie.... 🤢

moze jakies miecho 🙂

nie chce mi sie z zamrazarki wyciagac-myslalam nad czymc szybkim bo ledwo zyje i niemam sily stac w kuchniu przy garach.. tylko co?? moze jakies pierogi? maz lubi ...hm...

Tez bym zjadla pierozka 🙂
ja to w sumie wyciagnelam miecho ale zastanawiam sie jak je zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
dziekuje Linkaa 🙂
no ja to narazie jeszcze mozna powiedziec nabieram sil na ten wieeelki brzuch chodz jestem ciekawa czy bedzie jak poprzedni wszyscy wtedy sie pytali czy tam sa blizniaki hehe 😁 😁


ja tak sie własnie zastanawiam czy u mnie nie ma blizniaków :P no cóż w każdym bądz razie bedzie duży chłopiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dziekuje Linkaa 🙂
no ja to narazie jeszcze mozna powiedziec nabieram sil na ten wieeelki brzuch chodz jestem ciekawa czy bedzie jak poprzedni wszyscy wtedy sie pytali czy tam sa blizniaki hehe 😁 😁


ja tak sie własnie zastanawiam czy u mnie nie ma blizniaków :P no cóż w każdym bądz razie bedzie duży chłopiec 🙂

No to tylko sie cieszyc 🙂
mowia ze drugie dziecko rodzi sie wieksze od pierwszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...