Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry
mam doła i problem i chciałam się pożalić ale chyba WAM odpuszczę tego biadolenia 😉
u nas bez zmian czyli wszystko OK tj z Leniem 😉
zdrowa , piękna i leniwa , ale bardzo grzeczna 🙂
jest tylko niejadkiem
ale chętnie zjada wszystko co nie jest do jedzenia czyli wszelaki papiery, paprochy a nawet moje włosy znalezione na podłodze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam.
Nie dosczytam także w skrócie.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH MALUSZKÓW KTORE SKONCZYLY ROCZEK. ZDROWKA ZDROWKA SZCZESCIA W ZYCIU, SLODKIEGO DZIECINSTWA I DUZO WYMARZONYCH PREZENTOW NA UDZINKI 🙂

U nas chyba trzydniowka u calej trojki (Ali ja i maz).
Pozatym niemam weny i czasu na pisanie za bardzo.
W pracy kocioł bo ful ludzi zamawia jakies pampersy z DOZu (bo dla jasnosci ja pracuje w dozie 😁 ) i przez to mamy nieplatne nadgodziny 😠
Z innych ciekawostek to do konca wrzenie mamy sie wyprowadzic i tu pytanie i powazny problem dla nas co miedzy innymi powoduje kiepski humor ze gdzie mamy sie wyprowadzic? 😞

Poza tym mnie wkurzyla dzis dyrektorka w pracy i szlak mnie trafia a do tego niezaplacili mi za te dni kiedy bylam na L4 😠 i jutro znow musze do niej isc i juz sie wkurzam.

Z milszych akcentow to co prawda Ala ma urodzinki w sobote ale bedziemy robic jej w poniedzialek.
Wiecej napisze jak pobierznie doczytam jak bede miec czas i sily bo tymczasem ide mamie farbiowac wlosy potem karmic dziecko i sie kapac i spac bo jutro musze ddzieki mega zamowieniom z DOZU przyjsc godzine wczesniej do pracy....
Milego Wieczoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ajjj nic poważnego na szczęście się nie stało ale wyglądało poważnie i pediatra kazał nam jechać do szpitala. Lena chciała się wdrapać na stolik a w rączce miała marchewkę no i ześlizgnęła się i uderzyła twarzą w róg nogi ale tak przydzwoniła mocno że policzek miała w sekundę fioletowy i tak jej to spuchło że wyglądała jak chomik 🥴 A tak płakała że nie mogłam jej uspokoić. Lekarz ją oglądnął i niby wsio ok, opuchlizna trochę już zeszła, tyle że fioletową buźkę ma 😞
O i tyle


Alice - ja jestem jedną z tych niedobrych klientów co zamówiła Premium Care ☺️

Idę robić pastę z makreli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola oj tam zaraz niedobry klient 😉 klienci ok tyle ze nasz PGF (czytaj PGR bo tak go nazywamy) porywa sie z motyka na ksiezyc i zbieraja zamowienia z kilku wojewodztw a potem nie daja rady wyrobic sie z zamowieniami na czas 😠

Marta pokoik sliczny 🤪 osobiscie bym wiecej kolorow wprowadzila np zieleni jasnej, zolci i innych pastelowych bo nieprzepadam za samym odcieniami rozow itp ale ogolnie slicznie urzadzone a ta lampa z misiem jest boska!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wszystkim 🙂 Wszystkiego najlepszego dla maluszkow ktore mialy roczek a nie zlozylam zyczen 🙂
nie wiem kiedy wejde bo nam sie troche porobilo, wiec WESLOYCH SWIAT i SMACZNEGO PIERWSZEGO WIELKANOCNEGO JAJECZKA DLA SMYKOW 🙂
julus chory ma 39st goraczki od wtorku niczym nie moge tego zbic a jak sie uda to na chwile....nie bede pisac co mam w domu.sadze ze to zabki ale dzisiaj bylismy u lekarza i ma tylko czerwone gardelko, wiec pewnei te zabki tak szaleja 😞
widze ze lenka miala podobny wypadek jak julek biedactwo 😞 my bylismy w niedziele wieczorem na pogotowiu, poniewaz maly chodzac niewyrobil zakret i zaliczyl nosem podloge. mial tak opuchniety i siny, ze pojechalismy na pogotowie zeby laryngolog to zobaczyl bo wygladalo to bardzo nieciekawie. na szczescie z noskiem ok, ale ryku bylo co nie miara.
No i moje dziecko zaczelo calkowiecei samodzielnie chodzic a efekty jak wyzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Marta - ja już pisałam że bardzo podobają mi się firanki, powiesz gdzie je kupiłaś? ☺️

no wlasnie mi tez sie podobaja te firanki najbardziej 🙂 no ale to nie dla nas no chyba ze kiedys

A mnie się te podobają jeszcze i w sumie to mogłabym je kupić bo Ikea na miejscu 🙂

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60172258/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...