Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Angela TY nie komentuj tylko pokaż WAS
ja Fabiana nie wiedziałam w innych włosach w ogóle to już ze dwa miesiace go nie widziałam 😠
no właśnie wszystkie coś pokażcie
ja tu zaglądam jakby co 😉

zaro tylko pojde malego uspac bo od 6.30 nie spi 🥴 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to czekam
moja właśnie wstała jak zje kaszę i się trochę rozrusza to idziemy na dwór bo tam mnóstwo roboty a ona będzie patrzyła na LEONA jak w obrazek
i tu z reszta też mam robotę ale zaraz ogarnę 😉
i co Angelika Fabian dostał ten pojazd?????
bo ja jestem w szoku ile wasze dzieci mają zabawek/gadżetów - nasze wszystkie mieszczą się w tej paczce co na zdjęciach widoczna no i plus koń 😉
a w nocy może wstawię film jak LENA z pudłem maszeruje bo o innym chodzeniu nie ma mowy
Tynka daj znać jak po kontroli
ja myślałam że mam jakieś sczepienie na roczek i chciałam to załatwić dziś a się okazało że około 13tgo miesiąca jest różyczka i świnka i odra ( chyba 🤢 ) a dopiero na wakacjach ta płatna - to dobrze bo kasy teraz nie mamy po tych urodzinach , tylko że ja specjalnie zostałam na wsi bo szczepienie a tu dupa , za dwa tyg znowu będę musiała tu zostać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Matylda- dostal ten pojazd 😉

to też pokaż 😉
nam ze Stanów chcieli wysyłąć te samochody, kosiarki i inne chuje muje ale nie chciałam bo i tak nie mamy tego gdzie trzymać tzn miejsce by się znalazło ale po co jej to wszystko
Lena najlepiej bawi sie papierami, workami, maskotkami i kartonami ale może dlatego że innych zabawek nie ma , nie wiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mhm z resztą moje dziecko to bawi się tym co napisałam, albo wygłupia się ze mną, albo śpi albo łazi z kata w kąt bez celu i majstruje przy szufladach i wszystkie otwiera ( prawie wszystkie zaklejone oprócz jednej ) i dziś się do niej dobrała no i niespodzianka bo przyparła palec i tak stała i krzyczała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola śliczna - wystrojona jak księżniczka 😉 Włosy jej urosły bardzo, ja swojej od biedy też mogłabym spinkę założyć ale raz że nie mam a dwa boję się że będzie ściągać 🥴
Mnie się wydaje że Nikola pomieszana jest ale bardziej do Magdy podobna 🙂

Ja ostatnio połowę zabawek wyrzuciłam ale nie będę tu pisać why - i też już się w pudle mieszczą. Na roczek Lenka ma dostać kasę to ją obkupię albo kupimy spacerówkę - zobaczymy jeszcze 🙂
I jest to samo jeśli o zabawę chodzi - najlepsze zabawki to te którymi się nie powinna bawić czyli gazety, kable, sznurki, miski, garnki, pudła itd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matko Andzia - Fabian naprawdę nie to dziecko 😮 I jak boga kocham - nie poznałabym go "na ulicy" 🤔 Jakoś tak wydelikatniał ale i zmężniał 🙂
Co do tortu to może tak miało być? Może ten samochód byłby niedobry? 😉 a ten wygląda ładnie i smakowicie 🙂

Te wlosy dlugie nie bardzo dodawaly mu uroku 😁 😁 takze ciach i zaraz inne dziecko 🙂
Tak ten byl pyszny wszystkim smakowal bo ten ktorego zamowilam to okazalo sie ze nie taki to jeszcze z alkoholem a tlumaczylam ze to na roczek i ma byc o smaku krolewskim czy jakos tak boze co tam sa za ludzie nie kumaci 🥴 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko Angelika Fabian to nie ten Fabian , moim zdaniem decyzja o ścięciu tej czupryny była słuszna
każdy sie zachwycał tym włosami bo to nietypowe ale tak na serio mu lepiej , wygląda tak mhm tak jak chłopiec 😁 😉 ☺️
tort też super , mój nie wyglądał ciekawie ale przynajmniej pyszny był
auto również a gdzie je trzymacie i gdzie nim jeździ ???
OLA a dlaczego wyrzuciliście zabawki ???????
moja na urodziny dostała prawie 2tyś i konia i ciuchy i jakieś takie najpotrzebniejsze rzeczy ale podsumowując prawie cała kasa poszła na te pseudo "urodziny" a i tak na ten weekend muszę coś przygotować bo przyjdą sąsiedzi z dziećmi - osiwieję niebawem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda- tez tak uwazam ze te wlosy wygladaja jak na chlopca przystalo bo tamte byly fajne ale nie dla chlopca!
auto stoi w garazu razem z naszym autem 🙂 jezdzi nim po kostce brukowej! na szczescie dostal tylko ten samochod i zadnej innej takiej zabawki.Ufff... potem tylko kasa przynajmniej mu cos kupie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ciekawe jak tam Aneta i Polencja po podróży i w ogóle w nowym miejscu ???
a Gosia nie miała być na święta w Polsce ???
już nie wiem wszystko mi się miesza 🥴 ☺️

Też o tym dziś myślałam i o Anecie i o Gosi i jeszcze o Magdzie z Łodzi i jej pracy 🤨
Gdzie ona się podziewa? 🤔
A Gosia pisała na fb że leci do PL ale nic więcej nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):

OLA a dlaczego wyrzuciliście zabawki ???????

Matylda - nie chcę pisać dlaczego 🙂 Musiałam i tyle

kurde no rozumiem ale chciałbym wiedzieć dlaczego
bo co nie mieściły się ???
bo były niebezpieczne ???
bo ja nie lubię tego badziewia , mamy tylko kilka maskotek i grzechotek i jestem spokojna bo wiem że mogę zostawić LENE na chwilę samą i się nie wywali z niczego nie spadnie , żadnych elementów nie oderwie, niczego nie połknie , jak ma ochotę to się bawi tym co ma , a jak nie ma to nawet najlepsze i najdroższe zabawki by nie pomogły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ciekawe jak tam Aneta i Polencja po podróży i w ogóle w nowym miejscu ???
a Gosia nie miała być na święta w Polsce ???
już nie wiem wszystko mi się miesza 🥴 ☺️

Też o tym dziś myślałam i o Anecie i o Gosi i jeszcze o Magdzie z Łodzi i jej pracy 🤨
Gdzie ona się podziewa? 🤔
A Gosia pisała na fb że leci do PL ale nic więcej nie wiem 🙂

no to Gosia pewnie przyleciała i nie ma czasu bo wszyscy po raz pierwszy widzą Vanessę 😉
Magda pewnie po chrzcinach dochodzi do siebie a raczej do porządku dziennego 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):

OLA a dlaczego wyrzuciliście zabawki ???????

Matylda - nie chcę pisać dlaczego 🙂 Musiałam i tyle

kurde no rozumiem ale chciałbym wiedzieć dlaczego
bo co nie mieściły się ???
bo były niebezpieczne ???
bo ja nie lubię tego badziewia , mamy tylko kilka maskotek i grzechotek i jestem spokojna bo wiem że mogę zostawić LENE na chwilę samą i się nie wywali z niczego nie spadnie , żadnych elementów nie oderwie, niczego nie połknie , jak ma ochotę to się bawi tym co ma , a jak nie ma to nawet najlepsze i najdroższe zabawki by nie pomogły

Napisałam Ci na gg w skrócie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...