Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i co by tu jeszcze
Aneta faktycznie zaginęła 😮 oby doleciała szczęśliwie a może srakę ma , albo nie może nawierzyć się Polską , albo nie ma neta, albo rzyga, albo pije albo może przez przypadek poleciała do Lwowa na mecz 😮- dziwna sprawa 😞
Alice o Ciebie też się martwiłam bo długo cię nie było 😉
Nikolina a ja zadam głupie pytanie- co to za impreza ?? to chrzciny???? bo ja jakoś nie ogarnięta jestem ☺️
Magda to dziwne że pekińczyk ma 3 lata i ma zwyrodnienie stawów, szkoda przykra sprawa - i jeszcze domyślam się ile to kosztuje - ja z pełną świadomością mogę napisać że utrzymanie LEONA kosztuje Pawła więcej niż utrzymanie LENY 🙃 A Magda tak sie zastanawiam co robią WASZE pekińczyki jak WY jesteście w pracy ?? tj ja wiem że są psy które bez problemu można zostawić w domu na kilka/kilkanaście godzin , no ale mojego pekińczyka czyli Ś.P. Foxa sie nie dało 🙃 on to nawet drzwi potrafił zjeść ( a zjadł dwoje drzwi 😁 ) a jak nie miał co zjeść to srał gdzie popadnie i ile popadnie ( tzn jak był sam ) a burzę to wyczuwał jeszcze na godzinę przed pojawieniem się jakiejkolwiek chmury 😁
co by tu jeszcze ??? 🤢
aha mam na jutro zaproszenie do koleżanki z liceum , do tej która tak jak i ja przyjaźniła się ze Ś.P. Tomkiem ( a w czwartek zabrałam P. na wycieczkę rowerową zrobiliśmy 80 km i pojechałam w to miejsce w którym zginął Tomek 😞 ) no ale ja nie o tym po wycieczce jeszcze mam zakwasy nawet na rękach - ale seksu w lesie nie było , bo czasu nie było, musiałam trzymać tempo 😉
ale zobaczymy jaka będzie pogoda , jak się LENA ładnie wyśpi i naje to poejdziemy na godzinkę na kawe do Ilonki i na cmentarz do Tomka
ja też wgrywam filmiki ( nic ciekawego bo przez przypadek usunełam z aparatu tańce LENY ale moze jutro nagram jak wywija bioderkami )
no to tyle
GDZIE WY SĄ ??
gdzie Klaudia ???
gdzie Dagi??
gdzie Tyska ????
gdzie Asia ????
no i cała cała cała reszta
a najbardziej interesuje mnie to dlaczego Gośka z UK tak niespodziewanie zniknęła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gośka z UK to w ogóle w kulki leci bo pisałam do niej jak była dostępna na FB i uciekła zaraz potem i na pytanie nie odpowiedziała. Wróciła do pracy no ale przecież raz kiedyś mogłaby się zameldować

Matylda - Nikola jutro chrzci dziecię swe młodsze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeu jak dobrze że ja nic nie piekę 😁
a i tak WAS podziwiam że WY to jecie
bo ja to nawet piec moge ale kuźwa co z tego jak blaszek i proporcji na trzy kawałki nie robią (bo u mnie z każdego ciasta zjadane są trzy kawałki )
a tak chaotycznie to tak :
mam mysze w domu
dziś juz chyba 10ta osoba mnie zapytała czy ja w ciąży jestem ( przysięgam mam brzuch jak z LENĄ W 5 tym mcu 🤢 ) i w ogóle bardzo przytyłam - mam teraz rozstępy na udach

u mnie o 20.30 zaczęło tak lać ze podwórko ( mimo że mieszkam na pisaku i górce) zamieniło się w rwący potok 😮 nawet sygnału z dwóch anten nie było , a jak pobiegła do ogródka po szczypiorek 9 a mam 100 m ) to musiałam nawet majtki i biustonosz zmieniać bo tak przesiąkłam
teraz jeszcze coś mży ale i grzmi gdzieś w oddali
a i P. dziś wsiadając di busa znalazł 40 zł ( ja widziałam ze coś tam sięgał ale myslalam ze to jego kasa na bilet wypadła a tu proszę taka niespodzianka 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
jeu jak dobrze że ja nic nie piekę 😁
a i tak WAS podziwiam że WY to jecie
bo ja to nawet piec moge ale kuźwa co z tego jak blaszek i proporcji na trzy kawałki nie robią (bo u mnie z każdego ciasta zjadane są trzy kawałki )
a tak chaotycznie to tak :
mam mysze w domu
dziś juz chyba 10ta osoba mnie zapytała czy ja w ciąży jestem ( przysięgam mam brzuch jak z LENĄ W 5 tym mcu 🤢 ) i w ogóle bardzo przytyłam - mam teraz rozstępy na udach

u mnie o 20.30 zaczęło tak lać ze podwórko ( mimo że mieszkam na pisaku i górce) zamieniło się w rwący potok 😮 nawet sygnału z dwóch anten nie było , a jak pobiegła do ogródka po szczypiorek 9 a mam 100 m ) to musiałam nawet majtki i biustonosz zmieniać bo tak przesiąkłam
teraz jeszcze coś mży ale i grzmi gdzieś w oddali
a i P. dziś wsiadając di busa znalazł 40 zł ( ja widziałam ze coś tam sięgał ale myslalam ze to jego kasa na bilet wypadła a tu proszę taka niespodzianka 😉 )

Może właśnie dlatego zmokłaś bo mieszkasz na tym pisaku 😁 i po szczypiorek 9 biegłaś 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dobra, idę spać bo monolog prowadzę 🙃
Dobranoc

ej czekaj
też mam czasem takie wrażenie
a ta "9" to początek nawiasu rzecz jasna 😉
kuźwa nie mam co robić chyba też trza iść spać
a filmik ma dopiero 40 % tera szkoda zostawić
seksić się nie ma z kim , kłócić się nie ma z kim
o masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dobra, idę spać bo monolog prowadzę 🙃
Dobranoc

ej czekaj
też mam czasem takie wrażenie
a ta "9" to początek nawiasu rzecz jasna 😉
kuźwa nie mam co robić chyba też trza iść spać
a filmik ma dopiero 40 % tera szkoda zostawić
seksić się nie ma z kim , kłócić się nie ma z kim
o masakra 😞


no i ja tez mam takie wrazenie z tym moniologiem 😞
moj ma juz 74 % moze sie niebawem uda wstawic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomnialam napisac ze udalo mi sie dzis kupic fajny fioletowy stroj 2 czesciowy z firmy ktora uwazacie za zla czyli tescowe F&F i jest zajebiaszczy 🙂 i za jedyne 27zl gora i 20zl dol czyli 47zl 🙂 i byl mokj rozmiar miseczki 🙂 ale zauwazylam w ostatnich tygodniach ze cyce mi zmalaly 😞 juz sie mieszcze spowrotem w 75c a dotychczasowe 75d jest przyduzawe buuuuuuuu ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja jestem 😉

fajno
to jeszcze coś napisz SWATOWO !!!!!!!!!!!!! SWASIU !!!!!!!!!!!!!!!!! czy jak to tam sie pisze 😉

Poszłabym sobie na jakiś mecz NA ŻYWO 😁 ale i tak wierny kibic ze mnie przed tv 🙂
Poza tym byłam zobaczyc u mnie w strefie kibica i deszcz mnie zlał i grzmiec zaczęło, więc wracałam czym prędzej 🙂
U nas nic nowego, zęby nam idą, Wojti nie chce jesc, ale fajny, kochany chłopak z niego się zrobił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor!! 🙂

kilka dni mnie nie bylo, jakies urwanie glowy mialam, przeziebiona jestem do tego powaznie, chyba zarazilam sie od neli, ktora cos zlapalo po szczepionce.......... czy to mozliwe ze sie od niej zarazilam?? czy zbieg okolicznosci?? no w kazdym razie mokry bolacy kaszel, okropnie zapchany nos, bol glowy i bol uszu....

u nas wszystko w porzadku, Nelinia broi jak oszalala....
czasem zagladam was podczytac wieczorami , ale zazwyczaj zadnej z was juz nie ma, wiec sama ze soba nie bede pisac....

Alicja slicznotka, ale miala przygode w tym samolocie!! 🙂

a moja mama zrobila nam ogromna niespodzianke i przyleci do nas 12 lipca na 10 dni!!!! 🙂 🙂 jestem baaaaaaardzo z tego powodu szczesliwa bo akurat wtedy mam tydzien urlopu i juz wrecz nie moge sie doeczekac mojej mamusi i tego ze nelinia ja zobaczy i spedza troche czasu razem.... 🙂: 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice ja nie uważam ciuchów F&F za złe wiem tylko że buty dla leny mi się przetarły po pierwszym założeniu ( a jeszcze wtedy nie chodziła ) a bodziaki mi się podarły i zbiegły ( mimo że często nie piorę a jeśli już to w 40stopniach ) i nigdy tego nie prasowałam
ale takie niby jeansy i tunika ( LENA dostała na prezent po urodzeniu ) to zakładałam jej ciągle jako ubranie wyjściowe jak się urodziła i nawet nie widać że noszone także zalezy co się trafi
a pokaż ten kostium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Alice ja nie uważam ciuchów F&F za złe wiem tylko że buty dla leny mi się przetarły po pierwszym założeniu ( a jeszcze wtedy nie chodziła ) a bodziaki mi się podarły i zbiegły ( mimo że często nie piorę a jeśli już to w 40stopniach ) i nigdy tego nie prasowałam
ale takie niby jeansy i tunika ( LENA dostała na prezent po urodzeniu ) to zakładałam jej ciągle jako ubranie wyjściowe jak się urodziła i nawet nie widać że noszone także zalezy co się trafi
a pokaż ten kostium

niemam jak pokazac bo na stronie ff go niema niewiem czemu a fotki niemam i niemam jak teraz zrobic bo laduje sie aparat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice, filmik mi się nie otwiera.
a co do mojego pytania - to przepraszam, może nie powinnam... i nie jestem odpowiednią osobą, która powinna o to pytać, ale czy Ty nie podejrzewasz, że Twój mąż Cię zdradza?
Biorę pod uwagę to co pisałaś o Waszym życiu erotycznym i w ogóle...

Matylda - no niby dziwne, ale w tym wieku do wyleczenia w 90 %. (jeszcze)
Bidulka moja, teraz się nad nią lituję cały czas.
a jak my wychodzimy do pracy to one siedzą same bez problemu, nic nie psocą.... zupełnie.... zero, także mam spokój: 🙂 podejrzewam, że przyczynia się do tego fakt, że są dwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
gizelda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja jestem 😉

fajno
to jeszcze coś napisz SWATOWO !!!!!!!!!!!!! SWASIU !!!!!!!!!!!!!!!!! czy jak to tam sie pisze 😉

Poszłabym sobie na jakiś mecz NA ŻYWO 😁 ale i tak wierny kibic ze mnie przed tv 🙂
Poza tym byłam zobaczyc u mnie w strefie kibica i deszcz mnie zlał i grzmiec zaczęło, więc wracałam czym prędzej 🙂
U nas nic nowego, zęby nam idą, Wojti nie chce jesc, ale fajny, kochany chłopak z niego się zrobił 😉

jak to "sie zrobił" fajny i kochany ??? a do tej pory taki nie był????? ( żart oczywiście )
ja tez mam super dziecko - ale to pewnie każda mama tak powie /napisze
jedyne co mnie wkurza to te noce , wyjazdy do kogoś albo jakiekolwiek wizyty no i te nerwy i ataki złości 😮
jeszcze trochę i będzie wstyd z nia gdziekolwiek wyjść 😁
ale nie narzekam ważne że zdrowa niech się tam rzuca po dywanie albo trawie jak ma ochotę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...