Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a Asia ja byłam na takim prawdziwym meczu tylko raz na FC Porto vs AC Milan ( nie wiem czy znacie takie drużyny 😁 ) i wcześniej też mi się wydawało że nie warto że nic nie widać ale to nie prawda , przeżycia z tak ogromnego stadionu niezapomniane nawet jak sie za bardzo nikomu nie kibicuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Alice, filmik mi się nie otwiera.
a co do mojego pytania - to przepraszam, może nie powinnam... i nie jestem odpowiednią osobą, która powinna o to pytać, ale czy Ty nie podejrzewasz, że Twój mąż Cię zdradza?
Biorę pod uwagę to co pisałaś o Waszym życiu erotycznym i w ogóle...

Matylda - no niby dziwne, ale w tym wieku do wyleczenia w 90 %. (jeszcze)
Bidulka moja, teraz się nad nią lituję cały czas.
a jak my wychodzimy do pracy to one siedzą same bez problemu, nic nie psocą.... zupełnie.... zero, także mam spokój: 🙂 podejrzewam, że przyczynia się do tego fakt, że są dwie 😉


Linka juz zmodyfikowalam juz sie powinno otwierac 🙂
A co do Twojego pytania to nie obrazam sie i odpowiem 🙂
Zastanawialam sie nie raz i doszukiwalam ze moze tak byc ale ani razu nie zlapalam go na zadnej nawet najmniejszej bzdurze ktora mogla by to sugerowac. Z reszta moj maz niemial by nawet kiedy to robic gdyby faktycznie chcial mnie zdradzac. Pracuje w firmie ze nie wyjdzie naet 5 min wczesniej z pracy , po kolejnych 10min od skonczenia z pracy juz jest w domu. W wolne dni siedzi na dzialce w polu itp no po prostu nie ma jak. Myslalam tez moze ze moze ma jakies problemy meskie ale tez sprawdzone ze nic z tych rzeczy takze szczerze niewiem czemu tak jest miedzy nami 😞 on chyba ma za duzo na glowie z reszta mowil mi kiedys ze jakos ciezko mu sie przemoc z kochaniem kiedy sie ma tesciiow czy rodzicow za sianami no a niestety ale tak jest ze mieszkamy z rodzicoami ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala jaka slodka i duza dziewczynka!!! a jak kombinuje i swiatla i radio i wycieraczki obsluguje1!!! madralka mala!!! 🙂 urocza jest 🙂 🙂

a ja sie tak wlasnie przygladalam i wydawalo mi sie ze cos nie pasuje i dopiero zauwazylam pod koniec filmiku ze kierownica nie po tej stronie co u mnie.... 🙂 🙂!!!!!! a jeszcze rok temu nie wyobrazalam sobie jezdzic po tej stronie drogi, no ale jak widac to kwestia przyzwyczajenia 🙂 🙂
a jeszcze od kilku dni w pracy jezdze vanem 7 osobowym dzieciaki ze szkoly odbieram!!! takze czad, no i ten van to automat, takze jeszcze z tego wzgledu inaczej, ale jakos poki co daje rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Ala jaka slodka i duza dziewczynka!!! a jak kombinuje i swiatla i radio i wycieraczki obsluguje1!!! madralka mala!!! 🙂 urocza jest 🙂 🙂

a ja sie tak wlasnie przygladalam i wydawalo mi sie ze cos nie pasuje i dopiero zauwazylam pod koniec filmiku ze kierownica nie po tej stronie co u mnie.... 🙂 🙂!!!!!! a jeszcze rok temu nie wyobrazalam sobie jezdzic po tej stronie drogi, no ale jak widac to kwestia przyzwyczajenia 🙂 🙂
a jeszcze od kilku dni w pracy jezdze vanem 7 osobowym dzieciaki ze szkoly odbieram!!! takze czad, no i ten van to automat, takze jeszcze z tego wzgledu inaczej, ale jakos poki co daje rade 🙂


nam by sie tez taki van przydal 😉 albo jakis bus ale jak na razie ja sie zadowalam swoim tica no a kierownica jak najbardziej po tej stronie co trzeba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Alice, no może i tak, tylko zastanawia mnie fakt, że on sam nie chce, że jemu to wystarcza.... nie znam faceta, który nie potrzebuje seksu. Niezależnie czy "jest ktoś za ścianą" czy nie, dlatego Cię zapytałam 😉


no ja tez nie znalam jak dotychczas ale jak widac jest moj maz ☺️ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
kuźwa już trzeci raz jak się wychyliłam na fajkę przez okno nietoperz musnął mi skrzydłem w łeb
PALENIE NA PRAWDĘ SZKODZI ZDROWIU - matko jak ja się go boje , raz to az mi fajka do kuchni wpadła


nietoperz 😮 ??
To gdzie Ty palisz te fajki? Moze wystarczy winka na dzis Matylda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALICE już chyba wszystko jest usunięte 😉
Matylda wiadomo, ze zawsze był kochany, ale etraz jest taki śmieszek, potrafi się ładnie zając, zabawic, podchodzi, przytula, całuje, to jest wszystko takie cudowne.. no i nie jest już taki jęczek jak wczesniej 😁 wiadomo, ze zdaza mu się, ale nie tak często 😉
Moja przyjaciółka urodziła dzisiaj Piotrusia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
U Matyldy to zawsze wszystkie zwierzęta świata 😉
Niby taki mały ten Biłgoraj, a jednak... 🙂


Ja niebawem bede mieszkac (jako powstanie ten moj mini domek) 24km od granicy wrocławia a 6km od innego wiekszego miasta na wioseczce. Tam jeszcze nie widzialam zadnych nietoperzy ale sarny ktore zjadaja moje choinki owszem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my, tzn ja jezdze chryslerem pt cruise, ktory trafil nam sie pol darmo, az sama nie wierze ze mielysmy takie szczescie go kupic za ledwo 1000 funtow, przy tym bardzo malo uzywany i swietnie wyglada w srodku, w sensie czysty i nie zniszczony. I jestem bardzo zadowolona, sporo miejsca, co przy dzidzi bardzo wazne, i tak jakby odrobine wyzej sie siedzi co tez lubie, choc ja w sumie doswiadczenia nie mam zbyy duzego, bo w polsce jezdzilam fiatem uno mojego tatki 🙂


a jesli moge wtracic swoje slowo w sprawie intymnosci zwiazkowych, to sama wiem z doswiadczenia, ze jak sie ma za duzo problemow na glowie , to sie nie ma seksu w glowie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice jeszcze filmu nie usuwaj bo nie mam czasu 😁
Mada może faktycznie są we dwie i jest im lepiej , mój pekińczyk był znajdą , szacowany wiek to 8 lat jak do mnie trafił miał już swoje przyzwyczajenia których my nie znałyśmy i pewnie stad to wszystko ale był cholernie zazdrosny no i nie trawił facetów , zwłaszcza Pawła 😁
a co do Alice i jej męża to ja się cale nie dziwię ja tak jak pisałam a nie mam nic do ukrycia robię to raz na miesiąc raz na dwa bo zwyczajnie nam się nie chce 😁 tzn ja czasem mam ochotę pofantazjować i ON też ale jak przychodzi co do czego to się zwyczajnie odechciewa vo albo dziecko śpi albo nie śpi, albo mama zaraz przyjdzie, albo nie przyjdzie ale moze coś usłyszeć na dole , albo w bloku jesteśmy i mi sie wydaje że każdy słyszy , albo jesteśmy tak zjechani po robocie że padamy jak muchy jak tylko LENA zaśnie albo też zwyczajnie mamy inne oczekiwania ( bo jakoś ostatnio podoaba nam sie coś innego ) wiec podsumowując poświęcamy się raz na jakiś czas tzn ja robię dla niego to co on by chciał i odwrotnie , ale to bardzo rzadko 😉
Dagi jaz mam kolegę który dostał trzy mandaty po tym jak jechał pod prąd na rondzie w LONDYNIE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie ze moja Nela wciaz tak samo sypia? tzn od okolo 21, lub 22, to zalezy o ktorej sie zbieramy spac, az do ok 9.30 rano ( czasem jak sola sie obudzi do toalety w nocy to ja karmi mlekiem, ale nie zawsze, bez pobudek w nocy, tzn nie wiem za bardzo czy ona sie budzi czy nie, mam podejrzenia ze tak, bo czasem slysze pozytywke wlaczana przy jej lozeczku, no ale jaks ie nawet budzi to nie placze i znow idzie spac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
my, tzn ja jezdze chryslerem pt cruise, ktory trafil nam sie pol darmo, az sama nie wierze ze mielysmy takie szczescie go kupic za ledwo 1000 funtow, przy tym bardzo malo uzywany i swietnie wyglada w srodku, w sensie czysty i nie zniszczony. I jestem bardzo zadowolona, sporo miejsca, co przy dzidzi bardzo wazne, i tak jakby odrobine wyzej sie siedzi co tez lubie, choc ja w sumie doswiadczenia nie mam zbyy duzego, bo w polsce jezdzilam fiatem uno mojego tatki 🙂


a jesli moge wtracic swoje slowo w sprawie intymnosci zwiazkowych, to sama wiem z doswiadczenia, ze jak sie ma za duzo problemow na glowie , to sie nie ma seksu w glowie...


zgodzę się = ale dwa razy na 365 dni to wiesz, chyba za mało... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
a wiecie ze moja Nela wciaz tak samo sypia? tzn od okolo 21, lub 22, to zalezy o ktorej sie zbieramy spac, az do ok 9.30 rano ( czasem jak sola sie obudzi do toalety w nocy to ja karmi mlekiem, ale nie zawsze, bez pobudek w nocy, tzn nie wiem za bardzo czy ona sie budzi czy nie, mam podejrzenia ze tak, bo czasem slysze pozytywke wlaczana przy jej lozeczku, no ale jaks ie nawet budzi to nie placze i znow idzie spac....

Mój gałgan tez chodzi spac raczej regularnie tyle ze ze wstawaniem to roznie bywa bo zalezy od zmian naszych prac. Jak maz ma 1sza zmiane to ja budze o 5 rano i karmie i spimy czasem dalej az do 10, jak ja natmiast mam 1sza zmiane a maz 2ga i ja wstaje ok 6-630 i ja karmie to czasem jeszcze padnie spac i sp do 10 a czasem nie spi przesz godzine i sie kreci i pada spac ok 8mej i wtedy spi do 11 ( a moj maz spioch razem z nia do 11 ) 😁 a czasem w wolne dni jak nie musimy sie budzic rano to wstajemy ok 830 bo o tej godzinie bez zadnego dokarmiania mala nas budzi takze spac chodzi ok 20-21 a wstaje roznie jak wyzej napisalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...