Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
co do imienia też się zastanawiam nad zmianą bo teraz jeszcze mogę później będzie z tym wiecej problemów jak mi się odmieni

Ulala - a masz jakieś propozycje? To Ci pomożemy 😁

ja ma dwie nie zbyt fajne ale mam do tych imion jakiś sentyment
ola ja oglądam dzien dobry dwójka czyli pytanie na śniadanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A ja obchodzę dzisiaj studniówkę 😁 Chyba trzeba coś w związku z tym zrobić, tylko nie wiem co... 😮

może chlapnij coś


Myślałam już o tym, tylko co 😁

no faktycznie ciężko coś zaproponować o wiem
KAKAO!!!!!!!!!
kuźwa Leon sie drze czego on znowu chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
No to Matylda pochwal się tymi imionami 😁
Mnie też Maja się bardzo podoba i już jestem zadowolona 😁

nie no ja miałam na drugim miejscu BLANKA a na kolejnym APOLONIA no ale wiadomo też byłaby POLA bo tak sie złożyło że na prawdę rzadko sie tak zdarza ale 4 nasz prababcie miały na imię APOLONIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
No to Matylda pochwal się tymi imionami 😁
Mnie też Maja się bardzo podoba i już jestem zadowolona 😁

nie no ja miałam na drugim miejscu BLANKA a na kolejnym APOLONIA no ale wiadomo też byłaby POLA bo tak sie złożyło że na prawdę rzadko sie tak zdarza ale 4 nasz prababcie miały na imię APOLONIA


To mnie najbardziej podoba się Lenka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ja też chciałam Maja ale u mnie już jest w rodzinie..Poza tym teraz to co druga Maja... Teraz zastanawiam się nad Kają, bo podobne a rzadkie 🙂
Normalnie rozwala mnie ten facet z tą małą słodką kruszynką


Niby tak... dużo ich, ale imię naprawdę mi się podoba i co zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ja też chciałam Maja ale u mnie już jest w rodzinie..Poza tym teraz to co druga Maja... Teraz zastanawiam się nad Kają, bo podobne a rzadkie 🙂
Normalnie rozwala mnie ten facet z tą małą słodką kruszynką


Niby tak... dużo ich, ale imię naprawdę mi się podoba i co zrobić 😁

No bo ładne i też bym tak dała gdyby nie moja kuzynka, ja chciałam Lenkę odkąd pamiętam, ale mój mąż nieprzebłagany w tej kwestii i nie chce zmienić zdania 🥴 Więc kombinuję jak koń pod górę.. Później miała być Karina, Roksanka no i Julia.. Julia piękne imię ale też co druga dziewczynka nosi to imię a poza tym nie chce żeby mówili na nią Julka, Julcia, Jula itd. Teraz przyzwyczajam się do Kai i nie wiem czy już tak nie zostanie.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ja też chciałam Maja ale u mnie już jest w rodzinie..Poza tym teraz to co druga Maja... Teraz zastanawiam się nad Kają, bo podobne a rzadkie 🙂
Normalnie rozwala mnie ten facet z tą małą słodką kruszynką


Niby tak... dużo ich, ale imię naprawdę mi się podoba i co zrobić 😁

No bo ładne i też bym tak dała gdyby nie moja kuzynka, ja chciałam Lenkę odkąd pamiętam, ale mój mąż nieprzebłagany w tej kwestii i nie chce zmienić zdania 🥴 Więc kombinuję jak koń pod górę.. Później miała być Karina, Roksanka no i Julia.. Julia piękne imię ale też co druga dziewczynka nosi to imię a poza tym nie chce żeby mówili na nią Julka, Julcia, Jula itd. Teraz przyzwyczajam się do Kai i nie wiem czy już tak nie zostanie.... 🥴


A co Twój mąż na to? Podoba mu się Kaja?
Mnie w sumie tak troszkę mniej niż Amelka, ale uważam, że to też ładne imię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ja też chciałam Maja ale u mnie już jest w rodzinie..Poza tym teraz to co druga Maja... Teraz zastanawiam się nad Kają, bo podobne a rzadkie 🙂
Normalnie rozwala mnie ten facet z tą małą słodką kruszynką


Niby tak... dużo ich, ale imię naprawdę mi się podoba i co zrobić 😁

No bo ładne i też bym tak dała gdyby nie moja kuzynka, ja chciałam Lenkę odkąd pamiętam, ale mój mąż nieprzebłagany w tej kwestii i nie chce zmienić zdania 🥴 Więc kombinuję jak koń pod górę.. Później miała być Karina, Roksanka no i Julia.. Julia piękne imię ale też co druga dziewczynka nosi to imię a poza tym nie chce żeby mówili na nią Julka, Julcia, Jula itd. Teraz przyzwyczajam się do Kai i nie wiem czy już tak nie zostanie.... 🥴


jak dla mnie Julia i Maja najladniej, ale jest tak duzo dziewczynek o takich imionach..a Kaja tez fajnie 🙂 a Twojemu mezowi sie podoba ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny widze temat imionek 🙂

No Ja tez chciałam dac Maja...bo sliczne i słodziutkie...ale juz ktos daje ..a rodzi 2 tygodnie wczesniej to zrezygnowałam ..:p podoba mi sie jeszcze Zuzia...i Pola...a Kaja tez ładne bo fajnie sie kojarzy mi akurat... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
darurka napisał(a):
Jeszce Amelka mi sie starsznie podoba....ale moja kuzyneczke 3 latka temu nazwano....a tez duzo ich ...w ogóle podobaja mi sie takie słodkie imionka 🙂


jak patrzylam najczesciej dawane imiona dla dziewczynek, to wszystkie mi sie podobaly, ale ile pozniej bedzie takich samych imion w klasie itp.. 😁 ale mam wiekszy dylemat.. imie dla chlopca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
darurka napisał(a):
Jeszce Amelka mi sie starsznie podoba....ale moja kuzyneczke 3 latka temu nazwano....a tez duzo ich ...w ogóle podobaja mi sie takie słodkie imionka 🙂


jak patrzylam najczesciej dawane imiona dla dziewczynek, to wszystkie mi sie podobaly, ale ile pozniej bedzie takich samych imion w klasie itp.. 😁 ale mam wiekszy dylemat.. imie dla chlopca 😜



mi dla chlopca podoba sie Igor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...