Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
z tego co czytam to te proszki wszystko jeden ciul.. kupię jaki będzie pod ręką i tak przecież będę włączać podwójne płukanie a po miesiącu przerzucę się na normalny proszek 🙂
przy okazji znalazłam skarbnicę wiedzy:

http://www.kobieta.pl/forum/show/list_topic/fid/9/?tx_mmforum_pi1[page]=1

chyba wszystkie możliwe tematy tu są 😮

a co do proszków to tu się dziewczyny wypowiadają:

http://spolecznosc.rodzice.pl/?topic=20105.0



o super dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matyldusia napisał(a):
o no to na pewno Ola nie zapomnę bo 8go to ja mam wizytę hehe


Tyminka co do tego wychodzenia oddzielnie czy pisania z kimś to u mnie było odwrotnie i ja nie wyobrażam sobie że mogłoby być inaczej


no właśnie w każdym związku jest inaczej najważniejsze jest to że to pasuje i jemu i Tobie. Bo jesli jedna os. cierpi w związku z tego powodu to wtedy można mówić ze to jest złe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Ja tam kupiłam pierwszy lepszy - mam proszek i płyn do płukania "dzidziuś" i jak mała po tym nie będzie uczulona to nie będę wydziwiać. Jakoś nas nasze mamy wychowały na "normalnym" proszku lub szarym mydle i było. Teraz to cuda wymyślają żeby kasę ściągnąć.


Tak to prawda 🙂 tylko niestety te pokolenia i wczesniejsze to pokolenia alergików uczuleniowców itp. więc niestety trzeba wydziwiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
O Wiola dobrze że jesteś, czy ty powtarzałaś krzywą cukrową, czy mi się coś powaliło?
coś mi się kojarzy że wynik miałaś ponad normę, tak????


Tak - miałam 169 i kazał powtórzyć bo babka mi pobrała po 50 min a nie po godzinie. Teraz powtórzyłam i po 70 min mam 146 a wizytę mam we wtorek to się dowiem co dalej. A ty jaki masz wynik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boże bo ja już panikuję, mi wyszło po 1 h 8,84 mM/l to sie niby mnoży przez 18, tak znalazłam na forum jakiś więc wychodzi ok 152, już nie wiem co robić, wizytę mam za tydzień, chciałam od razu powtórzyć to badanie z 75g glukozy, ale dzwoniłam do ginekologa i mi powiedziała ze mam zrobić 3 tyg. odstępu, to wtedy będę miała już 33 tydzień, boję się za to wszystko za późno będzie wykryte
załamana jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
tyminka napisał(a):
haha świetna fota 🙂 jak wy te foty dodajecie


Ten temat był już trzy razy na forum : wchodzisz na http://www.iv.pl/, wgrywasz fotkę i dajesz wczytaj plik i potem kopiujesz do posta link który ci się tam wyświetli.


no wiem że był ale właśnie wiedziałam do których fotek to sie odnosi nie byłam pewna czy to do tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
boże bo ja już panikuję, mi wyszło po 1 h 8,84 mM/l to sie niby mnoży przez 18, tak znalazłam na forum jakiś więc wychodzi ok 152, już nie wiem co robić, wizytę mam za tydzień, chciałam od razu powtórzyć to badanie z 75g glukozy, ale dzwoniłam do ginekologa i mi powiedziała ze mam zrobić 3 tyg. odstępu, to wtedy będę miała już 33 tydzień, boję się za to wszystko za późno będzie wykryte
załamana jestem


Ja niby też mam przekroczone ale czekam na wizytę. Zobaczymy co mi powie. Z drugiej strony wiem że niektórzy lekarze w ogóle nie zlecają badań glukozy więc spokojnie. Lekarz wie najlepiej co trzeba zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosze ja nie wiem chyba jestem za bardzo pobudzona
chłop potrafi mnie wkurzyć mimo że jest 100km ode mnie
net mi szwankuje
Leon uciekł, śignął kurę sąsiada i jeszcze zaatakował mamę
i jeszcze coś ze mnie wypływa a ja nie mam nawet wkładki higienicznej 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Poklaskałam komu mogłam.
Już jestem "wolna" na dzisiaj od wszelkich robót domowych tylko łeb tłusty 🤢

zostaw łeb im bardziej tłusty tym lepiej
ja mam teraz takie że jak je zaczeszę do góry to się trzyma 😮 sam łój ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
bosze ja nie wiem chyba jestem za bardzo pobudzona
chłop potrafi mnie wkurzyć mimo że jest 100km ode mnie
net mi szwankuje
Leon uciekł, śignął kurę sąsiada i jeszcze zaatakował mamę
i jeszcze coś ze mnie wypływa a ja nie mam nawet wkładki higienicznej 😠 😠 😠


Moja droga - ze mnie wypływa od początku ciąży bo luteinę biorę 3 razy dziennie i nie narzekam więc weź się w garść. To dla dobra twojego i Lenki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
aisak napisał(a):
boże bo ja już panikuję, mi wyszło po 1 h 8,84 mM/l to sie niby mnoży przez 18, tak znalazłam na forum jakiś więc wychodzi ok 152, już nie wiem co robić, wizytę mam za tydzień, chciałam od razu powtórzyć to badanie z 75g glukozy, ale dzwoniłam do ginekologa i mi powiedziała ze mam zrobić 3 tyg. odstępu, to wtedy będę miała już 33 tydzień, boję się za to wszystko za późno będzie wykryte
załamana jestem


Ja niby też mam przekroczone ale czekam na wizytę. Zobaczymy co mi powie. Z drugiej strony wiem że niektórzy lekarze w ogóle nie zlecają badań glukozy więc spokojnie. Lekarz wie najlepiej co trzeba zrobić.


no niby tak, ale jakoś tak spanikowana jestem, jak poczytałam sobie co mogą powodować skoki cukru dla dziecka to myślałam ze będę wyła jak bóbr, wiecznie się coś mnie chwyta,
może za bardzo panikuje, ale jak to sobie policzyłam wszystko to na jakiekolwiek leczenie, może mi zostać tylko miesiąc więc się boje ze to za mało,
dzieki wiolu za odpowiedź, bede czekać na wizyte i zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
bosze ja nie wiem chyba jestem za bardzo pobudzona
chłop potrafi mnie wkurzyć mimo że jest 100km ode mnie
net mi szwankuje
Leon uciekł, śignął kurę sąsiada i jeszcze zaatakował mamę
i jeszcze coś ze mnie wypływa a ja nie mam nawet wkładki higienicznej 😠 😠 😠


Moja droga - ze mnie wypływa od początku ciąży bo luteinę biorę 3 razy dziennie i nie narzekam więc weź się w garść. To dla dobra twojego i Lenki.

WIEM WIEM WIEM ale nerwa jakiegoś mam i mnie nosi
no ale masz luteinę i śmigasz tu i tam a ja jakoś się przejęłam tym leżeniem i powiedziałam o tym mamie to teraz nawet jak się trochę po domu "przespaceruje "to później słucham jej biadolenia przez pół godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...