Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia w szkole rodzenia ostatnio chyba ci cos mowili na temat leżaczków polozne byly za czy przeciwko leżaczkom ?? bo zastanawiam sie nad kupnem takiego czegos http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-ptaszek-gratis-i1412231250.html

Zdecydowanie przeciwna ale to nie położna a pani Kasia Sempolska rehabilitant z którą będziesz ćwiczyć oddech i ciało 😉 Kiedy masz z nią zajęcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
my juz najedzeni 🙂 Patryk chyba polubil placuszki bo po nich mi teraz brzuch skacze 😁

no widzisz zwykłe placki a tyle przyjemności 😉
ja na jutro wymyśliłam naleśniki z białym serem i cynamonem i do tego do polania truskawki ze śmietaną i cukrem zmiksowane, mój mężuś się ucieszy bo uwielbia a ja dawno tego nie robiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia w szkole rodzenia ostatnio chyba ci cos mowili na temat leżaczków polozne byly za czy przeciwko leżaczkom ?? bo zastanawiam sie nad kupnem takiego czegos http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-ptaszek-gratis-i1412231250.html

Zdecydowanie przeciwna ale to nie położna a pani Kasia Sempolska rehabilitant z którą będziesz ćwiczyć oddech i ciało 😉 Kiedy masz z nią zajęcia?


ja nie chodze do szkoly rodzenia 🙂 dlatego pytalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia w szkole rodzenia ostatnio chyba ci cos mowili na temat leżaczków polozne byly za czy przeciwko leżaczkom ?? bo zastanawiam sie nad kupnem takiego czegos http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-ptaszek-gratis-i1412231250.html

Zdecydowanie przeciwna ale to nie położna a pani Kasia Sempolska rehabilitant z którą będziesz ćwiczyć oddech i ciało 😉 Kiedy masz z nią zajęcia?


ja nie chodze do szkoly rodzenia 🙂 dlatego pytalam 🙂

a ja nie wiem co mi się ubzdurało, że to kamikusia się pyta 😁 płód mi na mozg uciska nawet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A ja właśnie wcinam podsmażaną kiełbaskę z cebulką i jeszcze z keczupem i musztardą. Mniam 🙂

widzę, że się nie oszczędzasz nic a nic 😁 potem Ci się 6-kilowe dziecko urodzi 😁


Fakt - nie oszczędzam się - ale nie sądzę żeby dziecko miało 6 kg. Może optymistką jestem 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A ja właśnie wcinam podsmażaną kiełbaskę z cebulką i jeszcze z keczupem i musztardą. Mniam 🙂

widzę, że się nie oszczędzasz nic a nic 😁 potem Ci się 6-kilowe dziecko urodzi 😁


Fakt - nie oszczędzam się - ale nie sądzę żeby dziecko miało 6 kg. Może optymistką jestem 🤢 😮

pod warunkiem, że nie masz dużego cukru, bo jak masz to istnieje takie prawdopodobieństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
aja czytam sobie portal i ciekawe i doszkalam sie jak opiekowac sie dzidziusiem 🙂

chyba zdanie mi nie wyszlo mialo byc a ja czytam portal i doszkalam sie jak opiekowac sie dzidziusiem 🙂

niedługo będziesz miała szkołę życia i zapomnisz co czytałaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...