Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
No tak tez myslalam 🙂 Ja to niedawno do domu wrocilam bo mialam dosyc aktywny dzien. Maz mi za wczoraj wynagrodzil 😜 I dopiero moglam teraz tu zajrzec. No a tu pustki, w sumie to juz 23.30 wiec pewnie reszta juz spi 🙂


No pewnie tak 🙂 Ale jutro od rana znowu tu będzie gwarno. Chociaż w weekendy to różnie to bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja jeszcze na chwile wpadlam bo znalazlam artykuł o leżaczkach o ktorych byl dzisiaj dylemat


Leżaczek
Dzięki niemu ciekawy świata malec może zawsze towarzyszyć ci w różnych codziennych zajęciach. Korzystacie oboje: twój smyk nie tkwi godzinami w łóżeczku i może obserwować, co robisz (to dla niego ciekawsze niż najbardziej ekscytujący film przygodowy!), ty natomiast nie miotasz się między kuchnią czy dużym pokojem a jego sypialnią. Pamiętaj jednak, by ustawiać go w bezpiecznym miejscu.
Jaki wybrać? Leżaczek dla szkraba musi być bardzo solidny, stabilny, z regulowanym, niezbyt miękkim oparciem i – to absolutnie konieczne – z szelkami. Warto wybrać model ze zdejmowanym pałąkiem, na którym można zawiesić zabawki. Maluszek zajmie się nimi, gdy mu się znudzi obserwowanie, jak obierasz marchewkę. Niektóre leżaczki da się szybko jednym ruchem przeobrazić w kołyskę. To dodatkowa i przydatna funkcja, kiedy maleństwo jest niespokojne lub płacze. Leżaczków można używać od trzeciego miesiąca życia dziecka.


czyli juz wiem ze nie kupuje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
To juz tak niedlugo jak bedziemy czekac na wiadomosci od kazdej z nas 🙂 Ktora nastepna 😜 Ja tam samego porodu sie nie boje, bardzij tego co czeka mnie pozniej 😜


Ja wolę nie myśleć.

Zmykam spać.

Dobranoc.
No pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej ja jeszcze na chwile wpadlam bo znalazlam artykuł o leżaczkach o ktorych byl dzisiaj dylemat


Leżaczek
Dzięki niemu ciekawy świata malec może zawsze towarzyszyć ci w różnych codziennych zajęciach. Korzystacie oboje: twój smyk nie tkwi godzinami w łóżeczku i może obserwować, co robisz (to dla niego ciekawsze niż najbardziej ekscytujący film przygodowy!), ty natomiast nie miotasz się między kuchnią czy dużym pokojem a jego sypialnią. Pamiętaj jednak, by ustawiać go w bezpiecznym miejscu.
Jaki wybrać? Leżaczek dla szkraba musi być bardzo solidny, stabilny, z regulowanym, niezbyt miękkim oparciem i – to absolutnie konieczne – z szelkami. Warto wybrać model ze zdejmowanym pałąkiem, na którym można zawiesić zabawki. Maluszek zajmie się nimi, gdy mu się znudzi obserwowanie, jak obierasz marchewkę. Niektóre leżaczki da się szybko jednym ruchem przeobrazić w kołyskę. To dodatkowa i przydatna funkcja, kiedy maleństwo jest niespokojne lub płacze. Leżaczków można używać od trzeciego miesiąca życia dziecka.


czyli juz wiem ze nie kupuje 😁

Łeee to faktycznie 🙂 Tez chcialam kupic ale skoro to takie butyyy, to poczekamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej ja jeszcze na chwile wpadlam bo znalazlam artykuł o leżaczkach o ktorych byl dzisiaj dylemat


Leżaczek
Dzięki niemu ciekawy świata malec może zawsze towarzyszyć ci w różnych codziennych zajęciach. Korzystacie oboje: twój smyk nie tkwi godzinami w łóżeczku i może obserwować, co robisz (to dla niego ciekawsze niż najbardziej ekscytujący film przygodowy!), ty natomiast nie miotasz się między kuchnią czy dużym pokojem a jego sypialnią. Pamiętaj jednak, by ustawiać go w bezpiecznym miejscu.
Jaki wybrać? Leżaczek dla szkraba musi być bardzo solidny, stabilny, z regulowanym, niezbyt miękkim oparciem i – to absolutnie konieczne – z szelkami. Warto wybrać model ze zdejmowanym pałąkiem, na którym można zawiesić zabawki. Maluszek zajmie się nimi, gdy mu się znudzi obserwowanie, jak obierasz marchewkę. Niektóre leżaczki da się szybko jednym ruchem przeobrazić w kołyskę. To dodatkowa i przydatna funkcja, kiedy maleństwo jest niespokojne lub płacze. Leżaczków można używać od trzeciego miesiąca życia dziecka.


czyli juz wiem ze nie kupuje 😁

Łeee to faktycznie 🙂 Tez chcialam kupic ale skoro to takie butyyy, to poczekamy 😜



zgadza sie tez sie z tym wstrzymam 🙂 a co ty do tej godziny robilas ze dopiero do domu wrocilas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczesniej bylam u babci, jak wrocilam to wybralam sie z mezem i mama na zakupy. I tak 2 godziny w jednym centrum handlowym, kupilam w h&m troche ciuszkow 🤪 (mialam radoche jak dziecko) a potem zajechalismy jeszcze do tesco. I tak o godzinie 22.30 bylismy w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Wczesniej bylam u babci, jak wrocilam to wybralam sie z mezem i mama na zakupy. I tak 2 godziny w jednym centrum handlowym, kupilam w h&m troche ciuszkow 🤪 (mialam radoche jak dziecko) a potem zajechalismy jeszcze do tesco. I tak o godzinie 22.30 bylismy w domu 🙂


wow to rzeczywiscie dzien pelen wrażeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , Eunika - wyprzedziłam Cię 🙂 Bo nie śpię od 4, a położyłam się o 1 😮

Czytałam Wasze posty z wczoraj.... i muszę Wam powiedzieć, że uśmiałam się strasznie!!! Swoją drogą - brawo dla Matyldy, powaliłaś ją tymi tekstami... 🤪 Umarłam prawie ze śmiechu 😁

Dalej kontynuując moją wypowiedź - zdam relację z mojego Usg 3D, bo przecież wczoraj byłam, ale chyba nie czytałyście, że idę 😞 Otóż -potwierdziłam płeć - cipuszkę 🙃 wszystko super - w 27 tyg waży 980 g, wszystko rozwija się prawidłowo. Pokazała się pięknie...
Tylko jeden problem.... Mam pępowinę dwunaczyniową, a powinna być trzynaczyniowa... Z tego co mówiła ginka, to ogólnie powoduje ona wady... najczęściej serca... ale że nie mam się czym martwić, bo dziecko rozwija się prawidłowo... Z tym, że muszę mieć częstsze kontrole wagi, ruchów, tętna... Ale jak wróciłam do domku to sprawdzałam tą sprawę w internecie... No i wyczytałam, że zazwyczaj dzieci rodzą się zdrowe... Jeśli są wady to na początku, a skoro nie ma w 27 tyg, to powinno być git... Jeszcze inne pisały, że miały b. często przez to KTG, ale poza tym wszystko w porządku... jeszcze inne, że rodzą się wcześniej dzieci... 😮 I jedna z nich mówiła, że musiała iść położyć się do szpitala w 36 tyg... Jeśli to prawda, to urodzę pod koniec marca... 😮 Sama nie wiem.... Muszę swojej ginki zapytać na wizycie... A mam ją 1go lutego... Póki co cieszę się zdrowym i pięknym dzieckiem.... Wymarzoną córeczką... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...