Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorkaa 🤪 🤪 sliczny ten Twoj brzusio jest ! 🙂


dzieki dzieki dzisiaj sobie kilka fotek trzasnelam a teraz zaraz musze sie wkoncu wziasc za sprzatanie 🙂 a tak mi sie nie chce

wlasnie sliczny brzuszek i fajnie ze jest ci komu zrobic zdj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorkaa 🤪 🤪 sliczny ten Twoj brzusio jest ! 🙂


dzieki dzieki dzisiaj sobie kilka fotek trzasnelam a teraz zaraz musze sie wkoncu wziasc za sprzatanie 🙂 a tak mi sie nie chce

wlasnie sliczny brzuszek i fajnie ze jest ci komu zrobic zdj 😁



hehe dzieki ale zdjecie sama sobie robilam tylko ustawilam aparat na komodzie i ustawilam czasowke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorkaa 🤪 🤪 sliczny ten Twoj brzusio jest ! 🙂


dzieki dzieki dzisiaj sobie kilka fotek trzasnelam a teraz zaraz musze sie wkoncu wziasc za sprzatanie 🙂 a tak mi sie nie chce

wlasnie sliczny brzuszek i fajnie ze jest ci komu zrobic zdj 😁



hehe dzieki ale zdjecie sama sobie robilam tylko ustawilam aparat na komodzie i ustawilam czasowke 🙂

aaaaaaaaaaaaaaaaaa takie buty to troche zachodu mialas 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wpadłam na chwile.
Co do krwi to ja też mam A Rh- a mój 0 Rh + ale to nie jest konflikt tylko niezgodność i tak jak powiedziała Aisak po badaniu Combsa wychodzi czy jest konflikt. Jak nie ma przeciwciał to nie ma konfliktu. Pod koniec ciąży badanie się powtarza i ja już mam skierowanie na ponowne badanie.

Co do ułożenia dziecka to moje chyba niekumate coś jest bo się pcha w drugą stronę - głową do żołądka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ja też wpadłam na chwile.
Co do krwi to ja też mam A Rh- a mój 0 Rh + ale to nie jest konflikt tylko niezgodność i tak jak powiedziała Aisak po badaniu Combsa wychodzi czy jest konflikt. Jak nie ma przeciwciał to nie ma konfliktu. Pod koniec ciąży badanie się powtarza i ja już mam skierowanie na ponowne badanie.

Co do ułożenia dziecka to moje chyba niekumate coś jest bo się pcha w drugą stronę - głową do żołądka 😮


A to bardzo zle jak nie mialam do tej pory tego badania???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Heloł 🙂
Idę robić obiad, taaak OBIAD ja będę robić 🙃
Ja mam 0rh+ i właśnie wykryto u mnie jakieś przeciwciała, ale piguły mówią, że dzidzi to nie zaszkodzi... Muszę jeszcze ojca pomolestować, żeby mi napisał jaką on ma grupę...

My nie mamy problemu ale mój mąż ma rzadką krew bo AB 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Dziewczyny ma któraś z Was anemię?
Bo ja miałam i na ostatnich wynikach wyszło, że mam ją nadal mimo spożywania produktów bogatych w żelazo i hemaforu.

ja mam i jem 2 razy dziennie Hemofer, brałam raz dziennie ale teraz lekarz kazał podwoić dawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja się najadłam 🤪 🤪
co prawda tylko dziubnęłam ale i tak czuję się full
Wiola nie przejmuj się lepiej że się pcha głową do żołądka a nie głową do wyjścia!!!!!!!!!!
Twoja jeszcze sie odwróci moja co najwyżej "wyjdzie" bo wczoraj i dziś rano miałam wrażenie że ona już ma głowę między moimi nogami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Dziewczyny ma któraś z Was anemię?
Bo ja miałam i na ostatnich wynikach wyszło, że mam ją nadal mimo spożywania produktów bogatych w żelazo i hemaforu.

ja mam i jem 2 razy dziennie Hemofer, brałam raz dziennie ale teraz lekarz kazał podwoić dawkę 🙂

hemafor haha no chodziło mi o hemofer 😁 też biorę 2xdziennie i to od miesiąca i kurczę dalej ją mam! A wcale nie wyglądam na anemiczną dziewczynę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Dziewczyny ma któraś z Was anemię?
Bo ja miałam i na ostatnich wynikach wyszło, że mam ją nadal mimo spożywania produktów bogatych w żelazo i hemaforu.

ja mam i jem 2 razy dziennie Hemofer, brałam raz dziennie ale teraz lekarz kazał podwoić dawkę 🙂

hemafor haha no chodziło mi o hemofer 😁 też biorę 2xdziennie i to od miesiąca i kurczę dalej ją mam! A wcale nie wyglądam na anemiczną dziewczynę...

ja mam od początku i żadne leki nie skutkują, teraz się już będzie wyrównywać, mi zaczyna rosnąć, lekarz mówił że tak będzie i od 30 tygodnia będzie się normowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Dziewczyny ma któraś z Was anemię?
Bo ja miałam i na ostatnich wynikach wyszło, że mam ją nadal mimo spożywania produktów bogatych w żelazo i hemaforu.

ja mam i jem 2 razy dziennie Hemofer, brałam raz dziennie ale teraz lekarz kazał podwoić dawkę 🙂

hemafor haha no chodziło mi o hemofer 😁 też biorę 2xdziennie i to od miesiąca i kurczę dalej ją mam! A wcale nie wyglądam na anemiczną dziewczynę...

nie trzeba wyglądać żeby ją mieć
ja przy wadze 43 kg i nic nie jedzeniu kilka tygodni po piciu hektolitrów kawy miałam idealny poziom żelaza ale ja to ja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ale ja się najadłam 🤪 🤪
co prawda tylko dziubnęłam ale i tak czuję się full
Wiola nie przejmuj się lepiej że się pcha głową do żołądka a nie głową do wyjścia!!!!!!!!!!
Twoja jeszcze sie odwróci moja co najwyżej "wyjdzie" bo wczoraj i dziś rano miałam wrażenie że ona już ma głowę między moimi nogami

a ja zjadłam 3 pajdy chleba z pasztetem i nadal głodna jestem, muszę wysłać request'a do męża żeby kupił cały chleb i jeszcze jeden pasztet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...