Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
uff jestem
tzn już mnie nie ma
buziaki i miłego wieczoru

😮

no jestem jeszcze na chwilę z pomarańczami ale obawiam sie że nie wystarczy a nic już nie chce mi się robić

pisałam wcześniej może sto razy że mam ciężki tydzien( i życie 😞) byłam na wyjeździe daleeeeeekim i dłuuuuuuuuuuuugim
narzekania ciąg dalszy
jestem zmęczona, zła, śpiąca i smutna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja 🙂 no wiec u mnie w lidlu nie bylo juz zadnych pampersow w promocyjnych cenach, tylko w starych, bo podobno rozeszly sie w jakies 20 min rano.. 😮 a wynikow z glukozy dzisiaj tez nie ma, bo cos im sie stalo i nie mogli przeslac, a robilam w innej przychodni i prosilam, zeby przeslali do mojej.. no trudno, zaczekam do jutra do okolo 16..
Tutliputli jak dobrze, ze napisalas cala tego liste.. ja z tego mam tylko kika pozycji, tez musze zaczac sie sprezac, bo moj maly o jakis tydzien wiekszy z usg 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
uff jestem
tzn już mnie nie ma
buziaki i miłego wieczoru

😮

no jestem jeszcze na chwilę z pomarańczami ale obawiam sie że nie wystarczy a nic już nie chce mi się robić

pisałam wcześniej może sto razy że mam ciężki tydzien( i życie 😞) byłam na wyjeździe daleeeeeekim i dłuuuuuuuuuuuugim
narzekania ciąg dalszy
jestem zmęczona, zła, śpiąca i smutna


masz na pocieszenie oklaska 🙂 i zagladaj do nas czesciej, bo bardzoo tesknimy 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
uff jestem
tzn już mnie nie ma
buziaki i miłego wieczoru

😮

no jestem jeszcze na chwilę z pomarańczami ale obawiam sie że nie wystarczy a nic już nie chce mi się robić

pisałam wcześniej może sto razy że mam ciężki tydzien( i życie 😞) byłam na wyjeździe daleeeeeekim i dłuuuuuuuuuuuugim
narzekania ciąg dalszy
jestem zmęczona, zła, śpiąca i smutna


masz na pocieszenie oklaska 🙂 i zagladaj do nas czesciej, bo bardzoo tesknimy 🙂 😘

e tam nikt nie tęskni
teraz to już będę coraz rzadziej aż zupełnie zniknę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
uff jestem
tzn już mnie nie ma
buziaki i miłego wieczoru

😮

no jestem jeszcze na chwilę z pomarańczami ale obawiam sie że nie wystarczy a nic już nie chce mi się robić

pisałam wcześniej może sto razy że mam ciężki tydzien( i życie 😞) byłam na wyjeździe daleeeeeekim i dłuuuuuuuuuuuugim
narzekania ciąg dalszy
jestem zmęczona, zła, śpiąca i smutna


masz na pocieszenie oklaska 🙂 i zagladaj do nas czesciej, bo bardzoo tesknimy 🙂 😘

e tam nikt nie tęskni
teraz to już będę coraz rzadziej aż zupełnie zniknę


co Ty wariatko piszesz?? Wszyscy tesknia, pusto tu bez Ciebie naprawde..po tym pracowitym tygodniu mam nadzieje, ze wrocisz do nas na dobre.. pamietaj - musisz odpoczywac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja tylko się żalę i jeśli już to o głupotach piszę
tematy typu ; szpitalna torba, pampersy czy kąpanie dziecka są mi tak odległe jak relacje między Tuskiem a Kaczyńskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
idę się myć i golić, jutro mam morfologię ale zajdę do położnej sprawdzić te moje wody 🥴 będę ok 11-tej, do jutra..

pa pa
tylko się nie zatnij tam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
e tam ja tylko się żalę i jeśli już to o głupotach piszę
tematy typu ; szpitalna torba, pampersy czy kąpanie dziecka są mi tak odległe jak relacje między Tuskiem a Kaczyńskim


no jak masz narzekać i nas dołować to faktycznie nas oszczędź 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
e tam ja tylko się żalę i jeśli już to o głupotach piszę
tematy typu ; szpitalna torba, pampersy czy kąpanie dziecka są mi tak odległe jak relacje między Tuskiem a Kaczyńskim


no jak masz narzekać i nas dołować to faktycznie nas oszczędź 😜 😜 😜 😜 😜 😜

toteż oszczędzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ale dzisiaj jestem nieprzytomna, nie mogłam oczu otworzyć, dziecię też się nie rusza nawet tyci tyci, źle mi się spało, mam nadzieję, że jej nie zgniotłam 😮 Dam jej szansę do południa, a teraz lecę na morfologię bo jeść mi się zaczyna chcieć a niestety do badania muszę być na czczo 🙂
To trzymajcie się i do później.
Przy okazji zajdę do apteki i zaopatrzę się już w te damskie pampersy i majciory i podkłady bo mnie ta Twoja lista, Kasia, zmobilizowała w końcu 🙃
Pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Kurde, tyle mnie nie było i się stęskniłam za Wami. Jakieś 3 dni temu pierwszy raz pojechałam do szpitala, bo Mały prawie wcale się nie ruszał ;/ na szczęście wszystko jest ok. Oprócz tego, że okazało się, że mam miękką szyjkę macicy ;/ rozwarcia nie ma, ale i tak muszę uważać na siebie. Pozmieniało się coś u Was?
Miłego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki i ja się stęskniłam za Wami. Wkońcu jestem na wolnosci 🙂 ale co to za wolnosc jak w lozku musze lezec. Ale lepiej w domu niz w szpitalu. Chociaz tam mialam opieke caly czas i jak mnie cos zabolalo to lekarz o tym wiedzial a w domu to juz dupa.. Z moja noga okazalo sie ze mam zakrzepice w udzie ;( boli noga jak cholera, do tego zastrzyki,noga w gorze. Na szczescie dziecku nie zagraza ona!!
Moj maly wazy juz 1,300 🙂 i jest wiekszy o tydzien 🙂 Wczoraj niestety nie chcial pokazac buzi na Usg, wolal ogladac sobie moje plecy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Cześć Kamila 🙂
A co Ci było moja droga? Coś oprócz tej zakrzepicy? Mój mały też waży ok. 1300 g, ale to usg co mi robili, było takie stare (jak na moje 😁), że nie wiem czy można mu wierzyć 😁
Dobrze, że już w domu 🙂


Noga mnie strasznie bolala od piatku, byla spuchnieta, fioletowa i w sobote bylam na ostym dyzurze, robili badania i nic nie stwierdzili a w srode pojechalam ponownie do szpitala i juz tam zostalam 😞
Najgorsze jest to ze ta choroba jest grozna ;( leczenie jej troszke potrwa a pozniej moze ona sie nawrocic, lekarz mowil ze w ciazy czesto sie to zdarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny
Kamikusia juz tak się zastanawiałyśmy od dłuższego czasu czemu cię tak długo nie ma 😞 ta ciąża to bardzo dziwny stan... czegoś takiego dostać...poważna sprawa nie ma żartów. Ale dzidzi już duże 🙂 a termin Ci sie przesunął?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
mam pytanie czy ktoraś z was brala duphaston? bo ja wczoraj sie zle czulam, zlapalo mnie takie ostre klucie w dole brzulacze kroku nie moglam zrobić, pojechalam na izbe przyjęć lekarz, powiedzial ,ze w sumie wszystko jest ok, nic tam sie nie dzieje, ale zapisalm mi ten duphaston i kazal lezec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
Ja już po pysznym śniadaniu z chlebka razowego, sałaty, szynki, sera, pomidora, ogórka i jajeczka. Mniam 🙂 Brzucho mnie nie boli jak narazie więc jest gites.
Kamikusia - dobrze że masz już zdiagnozowaną tą chorobę bo przynajmniej wiesz co ci jest - oszczędzaj się. To sami ty Klaudia. Już tak niewiele nam zostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...