Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

klaudiagda napisał(a):
a ja nie wiem co mam ze sobą zrobić, cały dzień w domu ;/ Sprzątać, też nie mogę, bo mnie zaraz w dole brzucha boli. Zniosę jajo chyba

no ja wieczorami tak mam tzn po bardziej aktywnym dniu tak jak wczoraj , czuję wtedy jakby mi ktoś 10kilowy kamień w kroczę włożył i kazał z tym chodzić masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
ja jade dzisiaj do hurtowni dla dzieci. Klaudia, nie wiem czy wiesz, ale na Jaskowej Dolinie jest Akpol super rzeczy i ceny tez nie duze 😁 a teraz ide z moim Harrym na spacerek 😉

nie dołuj Klaudii bo ona spłukana tak jak ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee.. mnie się rzadko zdarza zdenerwować 😁 ale jak się wkurwię to wszystkim co mam pod ręką potrafię rzucać: telefonem, ścierkami, talerzami.. 😁 😁

Dobra, idę coś porobić, jakiś obiad czy coś 😮 będę podglądać od czasu do czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Nieee.. mnie się rzadko zdarza zdenerwować 😁 ale jak się wkurwię to wszystkim co mam pod ręką potrafię rzucać: telefonem, ścierkami, talerzami.. 😁 😁


wstaw zdjęcie brzusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja niedawno wstalam nadrobilam zaleglosci i zaraz zabieram sie za prace ale sie dzisiaj jakos dziwnie czuje nie wiem czy mam niskie cisnienie bo jestem przymulona i mi sie kreci w glowie

Kamikusia super ze juz wrocilas i zycze zdrowia i cierpliwosci
Magda daj znac jak tam po wizycie

ja jutro mam usg wiec zobacze swoje malenstwo ale dopiero o 18 🙂

czy w lidlu sa tez przeceny na ubranka czy tylko rajstopki i skarpetki pampersy ??

a mam pytanie jeszcze co do koszuli do rodzenia bedziecie mieli jakas super krotka czy taka przed kolano ?? bo nie mam pojecia jaka sobie wyczaic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
hej ja niedawno wstalam nadrobilam zaleglosci i zaraz zabieram sie za prace ale sie dzisiaj jakos dziwnie czuje nie wiem czy mam niskie cisnienie bo jestem przymulona i mi sie kreci w glowie

Kamikusia super ze juz wrocilas i zycze zdrowia i cierpliwosci
Magda daj znac jak tam po wizycie

ja jutro mam usg wiec zobacze swoje malenstwo ale dopiero o 18 🙂

czy w lidlu sa tez przeceny na ubranka czy tylko rajstopki i skarpetki pampersy ??

a mam pytanie jeszcze co do koszuli do rodzenia bedziecie mieli jakas super krotka czy taka przed kolano ?? bo nie mam pojecia jaka sobie wyczaic 🙂


no właśnie 🙂 jak na razie na forum to ma Tutliputli piękną czerwoną odcinaną pod piersiami 🙂a reszta ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
ja jade dzisiaj do hurtowni dla dzieci. Klaudia, nie wiem czy wiesz, ale na Jaskowej Dolinie jest Akpol super rzeczy i ceny tez nie duze 😁 a teraz ide z moim Harrym na spacerek 😉

jak bede miala jakąć kase to na pewno podjade 🙂 nigdy tam nie byłam, tylko przejeżdzałam. Mówisz, że warto? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Nieee.. mnie się rzadko zdarza zdenerwować 😁 ale jak się wkurwię to wszystkim co mam pod ręką potrafię rzucać: telefonem, ścierkami, talerzami.. 😁 😁


wstaw zdjęcie brzusia 🙂


a zaraz zobacze co da się z tym zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę prasować moje kochane 😘 bez was zanudziłabym sie na smierc wt ej ciąży albo na odwrót robiła bym cos pożytecznego a nie siedziała na forum haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Nieee.. mnie się rzadko zdarza zdenerwować 😁 ale jak się wkurwię to wszystkim co mam pod ręką potrafię rzucać: telefonem, ścierkami, talerzami.. 😁 😁


wstaw zdjęcie brzusia 🙂


a zaraz zobacze co da się z tym zrobić 😉


czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Nieee.. mnie się rzadko zdarza zdenerwować 😁 ale jak się wkurwię to wszystkim co mam pod ręką potrafię rzucać: telefonem, ścierkami, talerzami.. 😁 😁


wstaw zdjęcie brzusia 🙂


a zaraz zobacze co da się z tym zrobić 😉

mne ostatno tak wkur...ze szok wolałabym zeby wcale sie do mnie nie odzywała tak bedzie bezpieczniej dla mne i dla nej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
aaa dajcie spokój, ja nic nie mam ;/ jak zacznie się wczesniej (odpukać) to pojade tylko z dowodem osobistym do szpitala;/


to podobnie jak ja 🙂

i ja 🤪
ale co tam ręcznik jakiś stary znajdę i koszulę też a zamiast tych podpasek to sobie wspomniany ręcznik włożę między nogi i będę smigać


a brzuszka nie wstawię bo mi się nie chcę fotek pstrykać jakoś nie mam teraz weny a i ten brzuch coraz mniejszy się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Nieee.. mnie się rzadko zdarza zdenerwować 😁 ale jak się wkurwię to wszystkim co mam pod ręką potrafię rzucać: telefonem, ścierkami, talerzami.. 😁 😁


wstaw zdjęcie brzusia 🙂


a zaraz zobacze co da się z tym zrobić 😉

mne ostatno tak wkur...ze szok wolałabym zeby wcale sie do mnie nie odzywała tak bedzie bezpieczniej dla mne i dla nej

mnie też wszyscy i wkurwiają i wszystko też
niestety najbardziej odczuwa to moja biedna mama i Leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
aaa dajcie spokój, ja nic nie mam ;/ jak zacznie się wczesniej (odpukać) to pojade tylko z dowodem osobistym do szpitala;/


to podobnie jak ja 🙂

i ja 🤪
ale co tam ręcznik jakiś stary znajdę i koszulę też a zamiast tych podpasek to sobie wspomniany ręcznik włożę między nogi i będę smigać


a brzuszka nie wstawię bo mi się nie chcę fotek pstrykać jakoś nie mam teraz weny a i ten brzuch coraz mniejszy się wydaje

jak to 😮? mniejszy mó jest taki sam chyba przestał po prostu rosnac
ja tam biore stara koszule do porodu nic exta to i tak do wyrzucenia pojdzie a co do calej tej wyprawk to ja mam tylko ubranka które ktos mi oddał nic wecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
aaa dajcie spokój, ja nic nie mam ;/ jak zacznie się wczesniej (odpukać) to pojade tylko z dowodem osobistym do szpitala;/


to podobnie jak ja 🙂

i ja 🤪
ale co tam ręcznik jakiś stary znajdę i koszulę też a zamiast tych podpasek to sobie wspomniany ręcznik włożę między nogi i będę smigać


a brzuszka nie wstawię bo mi się nie chcę fotek pstrykać jakoś nie mam teraz weny a i ten brzuch coraz mniejszy się wydaje

jak to 😮? mniejszy mó jest taki sam chyba przestał po prostu rosnac

tzn pewnie nie mniejszy ale prawie w ogóle go nie było więc
a teraz jeszcze mało jem i przesunęło się wszystko do dołu to jakby go nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...