Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
brechti napisał(a):
Ja mam cały zapas ubranek, tak myślę, że na pierwszy roczek mi styknie ale chcę upić też kilka brand new


tak kochana tylko że te 2 pralki to dziewczęce a ja spodziewam się chłopca 🤪
nawet nie bede mówiła ile mam ubranek dla Patryka 😮w tym 90% nowych bo mój maż miał manie zakupów 🤪 gorzej niż baba teraz ma zakaz bo już nie mam gdzie układać

Rozumiem 🙂 Kurczę. jakbym miała jakieś własne fundusze to bym coś od Ciebie odkupiła bo ja mam dziołszkę ^^ a tak to niestety lipa, muszę się ładnie do rodziców uśmiechać :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a ja muszę komodę najpierw złożyć, a później dopiero popiorę i wyprasuję ciuszki. Teraz leża w siatce i czekają


ja mam poprane wszystko a szafeczka dla malej dopiero sie robi 🙂 ale zanim poprasuje to chyba zdazy sie zrobic 🙂

ja kurde nie mam tych ciuszków gdzie trzymać... i muszę tego Mojego zmobilizować, żeby się wziął za składanie komody, bo czasu coraz mniej


ja tez nie mam i upycham je gdzie moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
brechti napisał(a):
Ja mam cały zapas ubranek, tak myślę, że na pierwszy roczek mi styknie ale chcę upić też kilka brand new


tak kochana tylko że te 2 pralki to dziewczęce a ja spodziewam się chłopca 🤪
nawet nie bede mówiła ile mam ubranek dla Patryka 😮w tym 90% nowych bo mój maż miał manie zakupów 🤪 gorzej niż baba teraz ma zakaz bo już nie mam gdzie układać

Rozumiem 🙂 Kurczę. jakbym miała jakieś własne fundusze to bym coś od Ciebie odkupiła bo ja mam dziołszkę ^^ a tak to niestety lipa, muszę się ładnie do rodziców uśmiechać :/



niunka jak mi się nie uda ich sprzedać to ci jakoś cześć sprezentuje, niechce żeby się marnowały i leżały u mnie jesli komuś moga się przydac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a moje Dziecię jest tak spokojne przez całą ciąże, że chciałabym żeby po urodzeniu taki był 😁

marzycielka 😜

a to pewnie mały terrorysta będzie...
Wiecie co.. właśnie ugryzłam swojego psa w ogon.. nie chciałam tego, bawiłam się z nim i chciałam go nastraszyć, ale jego ogon wpadł mi do buzi i stało się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a moje Dziecię jest tak spokojne przez całą ciąże, że chciałabym żeby po urodzeniu taki był 😁

marzycielka 😜

a to pewnie mały terrorysta będzie...
Wiecie co.. właśnie ugryzłam swojego psa w ogon.. nie chciałam tego, bawiłam się z nim i chciałam go nastraszyć, ale jego ogon wpadł mi do buzi i stało się


dobrze że to tylko ogonek hihi 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a moje Dziecię jest tak spokojne przez całą ciąże, że chciałabym żeby po urodzeniu taki był 😁

marzycielka 😜

a to pewnie mały terrorysta będzie...
Wiecie co.. właśnie ugryzłam swojego psa w ogon.. nie chciałam tego, bawiłam się z nim i chciałam go nastraszyć, ale jego ogon wpadł mi do buzi i stało się


dobrze że to tylko ogonek hihi 🤪 😜

na szczęście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...