Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Dziewczyny kiedy zamierzacie ruszyć na podbój USG aby poznać połeć dzidzi? Ja myślę o 18 tyg. Co WY na to?Będzie widać?


ja w 13tyg dowiedzialam się, że na 80% będę mieć córeczkę.
Kolejne "porządne" czyli genetyczne usg mam w 19 tyg i liczę już na ostateczną wersję.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
dziękuję Wam za odpowiedzi. Zatem 18 tydz kończy się 10 grudnia a zaczyna 19 więc celuję w ten dzień. mam termin na 13 maja 🙂
Ruszam na spacer bo pogoda wiosenna- przynajmniej przez okno 🙂


Ja mam termin na 12 maja 😜to mam blisko ciebie .Pozdrawiam gorąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! Ja w 14 tyg na usg genetycznym uslyszalam ze raczej chlopak, teraz na kontroli w 16 tygodniu maluszek obrucil sie pleckami wiec nie wiem nic, 16 grudnia ide na kolejna wizyte to bedzie 20tydzien wiec moze i zrobimy wtedy usg polowkowe no mam nadzieje ze wtedy maluszek pokaze co tam ma 🙂
a co do laskotek wczoraj i dzis (poki co) nic sie nie dzialo, czy to zly znak?? buziaki milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka101 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Dziewczyny kiedy zamierzacie ruszyć na podbój USG aby poznać połeć dzidzi? Ja myślę o 18 tyg. Co WY na to?Będzie widać?


Ja mam USG akurat w 18 tygodniu i mam ciche nadzieje że lekarz mi już powie czy będzie chłopczyk czy dziewczynka .Buziaki w brzuszki.

Właśnie piekę murzynka może ma któraś ochotkę 😜



🙂 🙂 🙂 🙂 ja mam ochotkę 🙂 🙂 🙂 🙂 Buziole sąsiadka obślinione od Manola 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
adka101 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Dziewczyny kiedy zamierzacie ruszyć na podbój USG aby poznać połeć dzidzi? Ja myślę o 18 tyg. Co WY na to?Będzie widać?


Ja mam USG akurat w 18 tygodniu i mam ciche nadzieje że lekarz mi już powie czy będzie chłopczyk czy dziewczynka .Buziaki w brzuszki.

Właśnie piekę murzynka może ma któraś ochotkę 😜



🙂 🙂 🙂 🙂 ja mam ochotkę 🙂 🙂 🙂 🙂 Buziole sąsiadka obślinione od Manola 🙂 🙂


To zapraszam na dół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka101 napisał(a):
Kasia38 napisał(a):
adka101 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Dziewczyny kiedy zamierzacie ruszyć na podbój USG aby poznać połeć dzidzi? Ja myślę o 18 tyg. Co WY na to?Będzie widać?


Ja mam USG akurat w 18 tygodniu i mam ciche nadzieje że lekarz mi już powie czy będzie chłopczyk czy dziewczynka .Buziaki w brzuszki.

Właśnie piekę murzynka może ma któraś ochotkę 😜







🙂 🙂 🙂 🙂 ja mam ochotkę 🙂 🙂 🙂 🙂 Buziole sąsiadka obślinione od Manola 🙂 🙂


To zapraszam na dół 🙂




Ciocia Manolo śpi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hussi, myślę, że musisz być cierpliwa. Ja wczoraj czulam i dziś też, a pierwszy raz w zeszlą niedzielę i martwilam sie dlaczego potem nic nie czuję 😞 Ale jakoś w środę chyba Fasolka się ujawnila. To nie jest tak, że Maleństwo się non stop rusza. Musimy być cierpliwe. Na pewno wszystko jest oki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
U mnie cały czas cisza, dzidzuś ciągle nie ujawnia się. 😞
Marzę o tym by poznać płeć dzidziusia ale wizytę u gin mam dopiero 13 grudnia i wtedy dopiero zostanie wyznaczona data kolejnego USG, myślę więc, że wcześniej pójdę prywatnie na USG 3d i 4d i może wtedy uda się lekarzowi podejrzeć płeć malucha. Generalnie bardzo chcielibyśmy, żeby to jednak był Jasiek ale jak to mawia mój małż: "dla Majeczki teżjuz mam plan... " 😉
Byłam wczoraj na weselu znajomych i każdy dotykał mojego brzuszka a wiekszośc nawet nie pytała czy może- myślałam, że oszaleję! Wam też się to zdarza? Co to za zwyczaj, żeby macać po brzuchu bez pytania??? Okropność!!! 😠

Pozdrawiam wszystkie brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie wczoraj wieczorem tak głowa bolała,że myslałam że umre,a do tego wszystkie zapachy mi przeszkadzaja i od wszystkiego mi nie dobrze,chyba za szybko sie pochwaliłam że mdłości minęły.
Nie chce mi sie jeść bo nic mi nie smakuje tylko lody i mandarynki i chipsy bekonowe jakies...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):

Byłam wczoraj na weselu znajomych i każdy dotykał mojego brzuszka a wiekszośc nawet nie pytała czy może- myślałam, że oszaleję! Wam też się to zdarza? Co to za zwyczaj, żeby macać po brzuchu bez pytania??? Okropność!!! 😠

ja też tego nie lubię, ale znalazlam sposób, gdzieś wyczytalam. Jeśli wcześniej pada pytanie, czy można dotknąć brzucha to oczywiście zależy od dnia, ale zazwyczaj się zgadzam. Natomiast jesli ktoś dotyka mnie bez pytania i np jest to kobieta, to ja też ja dotykam i pytam się czy to mile? No bo to tak jakby ktoś podszedl i za pierś mnie zlapal. MASAKRA. Faceci są mniej bezpośredni. Dlugo sie zastanawialam czy mam zwracać uwagę ludziom,ale potem doszlam do wniosku, że halo! to moje cialo. zaraz za tylek zaczną mnie lapać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja kochane w ogóle nie wymiotowałam 🙂 mam niekiedy mdłości ale nie przytulam kibelka 🙂 też nie czuję dzidzi, choć niekiedy mam jakieś "bombelki" ale jest to moja pierwsza ciąża więc nie wiem jak zdiagnozować niektóre rzeczy 🙂 ja już bym chciała wiedzieć płeć 🙂 Liczymy po cichu i głośno na chłopca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Cześć Dziewczynki!
U mnie cały czas cisza, dzidzuś ciągle nie ujawnia się. 😞
Marzę o tym by poznać płeć dzidziusia ale wizytę u gin mam dopiero 13 grudnia i wtedy dopiero zostanie wyznaczona data kolejnego USG, myślę więc, że wcześniej pójdę prywatnie na USG 3d i 4d i może wtedy uda się lekarzowi podejrzeć płeć malucha. Generalnie bardzo chcielibyśmy, żeby to jednak był Jasiek ale jak to mawia mój małż: "dla Majeczki teżjuz mam plan... " 😉
Byłam wczoraj na weselu znajomych i każdy dotykał mojego brzuszka a wiekszośc nawet nie pytała czy może- myślałam, że oszaleję! Wam też się to zdarza? Co to za zwyczaj, żeby macać po brzuchu bez pytania??? Okropność!!! 😠

Pozdrawiam wszystkie brzuchatki 🙂


nianawidze tego macania brzucha!!! szczególnie jeśli nikt nie zapyta mnie o zdanie, nie którzy ludzie są okropni... Ja również czekam na płeć dzidziusia i tak jak Ty na Małego Jasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
w końcu moglam się wyspać. Mialam bardzo aktywny weekend i już chyba się troszkę rozleniwilam.
Jutro kontrola u gin. Zobaczymy co powie bo mi się L4 kończy buuu. chyba już nie chcę do pracy wracać. Poza tym bolą mnie plecy i boki, więc zapewne to macica się powększa.
Mam pytanie do pracujących dziewczyn: nie macie problemu z wysiedzeniem 8 godzin??
buzki i milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Witam 🙂
w końcu moglam się wyspać. Mialam bardzo aktywny weekend i już chyba się troszkę rozleniwilam.
Jutro kontrola u gin. Zobaczymy co powie bo mi się L4 kończy buuu. chyba już nie chcę do pracy wracać. Poza tym bolą mnie plecy i boki, więc zapewne to macica się powększa.
Mam pytanie do pracujących dziewczyn: nie macie problemu z wysiedzeniem 8 godzin??
buzki i milego dnia!

Witaj co u Ciebie?ja tez ostatnio czuje jakies babelki 🙂 nie bylo mnie caly weekend maz siedzial na kompie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki w końcu jestem w domku. Od 6 piorę i prasuje a moja córa szaleje w swojej kuchni zabawkowej. Ja się czuję super. Nie czuję zmęczenia. Dzidzi nie czuję.

No widzę , że dużo jest chętnych na Jasia 🙂 🙂 Mój mąż wczoraj mi powiedział, że mu się podoba.
A ja też gotuję już ogórkową i 2 też. Mam tyle pracy po takiej nieobecności w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez już bym chciała się zdecydować na jakieś imiona ale mój misiek mówi że mamy jeszcze czas więc od czasu do czasu rzucam jakies imię ale coś czuje że to nie będzie takie proste 😠
a marinka pokazuje że chyba faktycznie w 2 trymestrze dostajemy sił ponadprzyrodzonych chociaż ja nadal czekam na te siły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...