Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
ja mam Kochana 21 lat skończone


Zazdroszczę...młodziutka jeszcze jesteś.


No jestem. Niestety mam poważna wadę ortopedyczną. Kręgosłup zwalony i jeżeli chcę mieć dzieci to tylko teraz mam czas, ponieważ później przejdę operację i wtedy nie wolno mi będzie. Dlatego tak szybko się staraliśmy z mężem


Masz rację...tez bym tak zrobiła na Twoim miejscu.My tez sie staralismy wczesniej,ale jakos nie wychodziło...


No widzisz i się udało. Wszystko w swoim czasie 🙂


No dzięki Bogu się w koncu udało,teraz trzeba sie tylko modlic żeby wszystko było dobrze.


Nie martw się! Wszystko będzie dobrze 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki, znow chwilke mnie nie bylo i tyle zaleglosci mam. No wiec zaczne od tematu wygladu,ja sie nie czuje jakos super atrakcyjnie odrosty duze, pare syfkow na buzi ale przed swoimi urodzinami (5.12) obiecalam sobie pojsc do fryzjera i moze jakis maly seansik spa sobie zrobic ale to juz w domu. No i brzuszek mam maly, jestem w ciazy ale tylko troche...
A tak wogole to Marinka szczerze myslalam ze jestes starsza ode mnie a ja mam 23 lata (za tydzien). Co do ruchow dziecka to malenstwo reaguje na dotyk mojego meza 🙂 wczoraj bulgotalo jak szalone, a dzisiaj znow nic....
a wczoraj widzialam ze ktos napisal ze w C&A sa przeceny bodziakow, potwierdzam i przyznam ze nie wytrzymalam kupilam 3 pary body i zaplacilam tylko 36zl. pierwsze zakupy za mna az mi lzej...Pozdrawiam mamuski i czujnie zagladam na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczynki, znow chwilke mnie nie bylo i tyle zaleglosci mam. No wiec zaczne od tematu wygladu,ja sie nie czuje jakos super atrakcyjnie odrosty duze, pare syfkow na buzi ale przed swoimi urodzinami (5.12) obiecalam sobie pojsc do fryzjera i moze jakis maly seansik spa sobie zrobic ale to juz w domu. No i brzuszek mam maly, jestem w ciazy ale tylko troche...
A tak wogole to Marinka szczerze myslalam ze jestes starsza ode mnie a ja mam 23 lata (za tydzien). Co do ruchow dziecka to malenstwo reaguje na dotyk mojego meza 🙂 wczoraj bulgotalo jak szalone, a dzisiaj znow nic....
a wczoraj widzialam ze ktos napisal ze w C&A sa przeceny bodziakow, potwierdzam i przyznam ze nie wytrzymalam kupilam 3 pary body i zaplacilam tylko 36zl. pierwsze zakupy za mna az mi lzej...Pozdrawiam mamuski i czujnie zagladam na forum


Nie dziwie Ci sie ze nie wytrzymałas i kupiłaś te body,mi też ciężko sie powstrzymać jak widzę ciuszki takie malusie.A co do urodzinek to masz tylko dzien przede mna bo ja 6.12 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ja naszczescie juz mam torbe ubranek wiec gdybym mogla to bym codziennie je ukladala i przekladala, a najlepiej to juz rozlozyla lozeczko i zrobila wyprawke dla dziecka :P ostatnio nie moge wytrzyymac jak patrze na takie malutkie skarpetki wszystkie bym wykupila :P


Rozumiem Cie doskonale 🙂Sama tak mam 🙂Póki co sie powstrzymuje ale niewiem jak długo wytrzymam...Mógłby byc juz chociaż kwiecien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Ja brałam jak chyba każda z Nas kwas foliowy ale w I trymestrze,teraz nie biorę nic tylko Dopegyt 2x dziennie bo od kilku lat choruje na nadcisnienie tętnicze.Za nie cały tydzień wizyta to może doktorek da jakieś witaminki...zobaczymy.Juz nie mogę doczekać sie tej wizyty.Tak mam że teraz to zyje od wizyty do wizyty.Wy tez tak macie?
Co do ruchów to tez nic nie czuję...ale słyszałam że przy pierwszej ciazy i nadwadze pożniej czuje sie ruchy ale niewiem ile w tym prawdy.Mam nadzieję że Nasza Kruszynka nie długo sie ujawni.


wszytsko w swoim czasie. Zobaczysz. ja się nie spodziewalam a poczulam ruchy przelom 15/16 tyg. Potem cisza i za kilka dni znowu. Teraz od jakichs 5 dni czuje Fasolke codziennie, kilka razy dziennie. Takie laskotanie. Na prawdziwego kopniaka pewnie przyjdzie mi jeszcze poczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
cześć Dziewczyny! to ja się również dołączam do forum! 🙂Jestem z Łodzi i mam 26lat, to moja pierwsza ciąża, nieplanowana ale bardzo czekiwana. Czuję się dobrze, mdłości juz przeszły, siku już w nocy też się nie chce. Teraz niestety nbawiłam się jakiejś infekcji intymnej i muszę czekać aż do poniedziałku na wizytę u lekarza. Czy jest teżktoś z Łodzi?

hej, ja jestem z Łodzi. Witamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
manki a ile masz lat?? przepraszam, ze o to pytam ale jestem ciekawa 🙂


Stara juz jestem...6 grudnia 25 lat skończę 😞


ej!! jak stara????!!!! ja mam skonczone 29 i wcale nie uwazam sie za stara! ☺️


Hej hej to co ja mam powiedzieć skończone 36 😁 Ja tu jak Wasza mamuśka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
dziewczynki, a czy nie uważacie że się troszkę pospieszyłam z tym łóżeczkiem?? Sama nie wiem, ale mam jeszcze obawy 😞. Modlę się żeby wszystko było dobrze, ale wiadomo jak to jest u nas, każda z nas się boi...


ja czekam na pierwsze zakupy na styczeń. od 15 stycznia bedziemy chodzic do szkoly rodzenia i zaczniemy sie przygotowywac.
Wiem ze mamy dostac kolyske wiklinowa od mojej bratowej po jej coreczkach i na bank jakies ubranka - jej najmlodsza corka urodzila sie w kiwetniu tego roku, zatem bedzie rok roznicy wiec pewnie jest szansa ze sporo odziedziczymy 🙂 nie kusi mnie nic jeszcze w klepach. Obiecalam sobie wstrzemiezliwosc w tym temacie i zamierzam byc twarda. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
też bym chciała ale sie powstrzymuję. zacznę w 25 itd. Poza tym mam dużo po córce starszej. Jak będzie dziewczynka to wszystko mam a jak chłopak to coś tam dokupię. Poza tym w 1 ciąży nie wiedzieliśmy kto będzie więc wszystko było uniwersalne 🙂


Widzę ze czekasz do tego samego czasu mniej wiecej jak ja 🙂 Atak na sklepy:styczen 2011 :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
też bym chciała ale sie powstrzymuję. zacznę w 25 itd. Poza tym mam dużo po córce starszej. Jak będzie dziewczynka to wszystko mam a jak chłopak to coś tam dokupię. Poza tym w 1 ciąży nie wiedzieliśmy kto będzie więc wszystko było uniwersalne 🙂


Widzę ze czekasz do tego samego czasu mniej wiecej jak ja 🙂 Atak na sklepy:styczen 2011 :]


Dokładnie czekam, czekam. Poza tym mąż powiedział ,że dostanę kartę kredytową w styczniu to tym bardziej 🙂 🙂 🙂 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
też bym chciała ale sie powstrzymuję. zacznę w 25 itd. Poza tym mam dużo po córce starszej. Jak będzie dziewczynka to wszystko mam a jak chłopak to coś tam dokupię. Poza tym w 1 ciąży nie wiedzieliśmy kto będzie więc wszystko było uniwersalne 🙂


Widzę ze czekasz do tego samego czasu mniej wiecej jak ja 🙂 Atak na sklepy:styczen 2011 :]


Dokładnie czekam, czekam. Poza tym mąż powiedział ,że dostanę kartę kredytową w styczniu to tym bardziej 🙂 🙂 🙂 😜 😜 😜 😜


no masz argument nie do przebicia!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
a wiesz fijolek widziałam tak śliczne body w H&M z napisem i love daddy i inne. Oj do stycznia i zaczynam szał


moj maz ostatnio wypatrzyl w sklepie mather care komplecik: spodenki, bluzeczka i bolerko dla raczej juz takiej kilku miesiecznej dziewczynki (jeszcze sie nie lapie w rozmiarach). Bardzo mu sie podobalo mimo ze kolor roz.. bylam zaskoczona.. a jeszcze bardziej jak mi tesciowa powiedziala ze Piotrek o tym wspominal.. hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...