Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a ja od wczoraj mam straszne skoki humoru, w pewnej chwili wszystko i wszyscy mnie denerwuja najchetniej bym wszytsko rzucila i zaczela plakac, a za jakis czas humor jest taki ze az buzi boli od smiania. mnie to denerwuje wiec wspolczuje mojemu facetowi 😉


Oj znam tem ból Gosiu.Wczoraj na sama noc mnie naszło na płakanie i oczywisce to odbiło sie na moim Narzeczonym.Dziwie sie że tak to wszystko znosi i nie buntuje sie.Nie długo Nam to chyba minie co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a ja od wczoraj mam straszne skoki humoru, w pewnej chwili wszystko i wszyscy mnie denerwuja najchetniej bym wszytsko rzucila i zaczela plakac, a za jakis czas humor jest taki ze az buzi boli od smiania. mnie to denerwuje wiec wspolczuje mojemu facetowi 😉


rozumię, bo coraz czesciej tez mnie wszystko i wszycy wkurzaja.. maskara... i do tego musi byc po mojemu.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Ja się ubrałam,ale siedzę przy kompie bo nic mi się nie chce 🤢

Dziewczyny macie pomysły na prezenty dla swoich mężów?Ja w tym roku niewiem 😞



Kochana ja w tym roku mam prezent dla mojego, bielizna termalna.Powiedział, że mu bardzo potrzebna więc mu kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie było mnie cały weekend ale w weekend czas tylko dla męża 🙂 🙂 🙂 Ja jeszcze nic nie kupiłam choć byłam w H&M i ledwo ledwo wytrzymałam. Tam chyba kupię większość rzeczy tak mi się podobają nooooo...Całą sobotę i niedzielę spędziłam w Łazienkach bo mam 5 min od domku. Więc tam codzienny spacer mam 🙂 Była tak piękna pogoda, że szkoda mi było siedzieć w domu.
Moja starsza córa zaczęła powtarzać po Piotrku i całuję w brzuszek, mówi 🙂 miłe to jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Marinka i tak własnie powinno być, fajnie rodzinnie spędzony weekend 🙂 a odnośnie H&M to mi tam sie 3/4 rzeczy dla maluszka podoba... 😆


Mój mąż już wie,że na 1 zakupy idę właśnie tam i już. Mam jeszcze 25 % zniżki do wykorzystanie na wszystko w tym sklepie 🙂 Co mnie bardzo cieszy. Dostałam od koleżanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Marinka i tak własnie powinno być, fajnie rodzinnie spędzony weekend 🙂 a odnośnie H&M to mi tam sie 3/4 rzeczy dla maluszka podoba... 😆


Mój mąż już wie,że na 1 zakupy idę właśnie tam i już. Mam jeszcze 25 % zniżki do wykorzystanie na wszystko w tym sklepie 🙂 Co mnie bardzo cieszy. Dostałam od koleżanki 🙂


ale fajnie 🙂 🙂 teraz takie zniżki są u nas mile widziane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hussi melduję się 🙂

Ja na razie obławiam się w lumpeksach - tam kupuje praktycznie nowe rzeczy i w takiej cenie, że nie szkoda mi żadnej wydanej złotówki 😉
To, czego będzie mi brakować dokupię w sklepie 🙂
A w H&M owszem - cuuuudne ciuszki 🙂

Dobrego tygodnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzuchatki 🙂
U Nas tak wieje że ojej,pada,mrozi...jak nie lubie takiej pogody 😠
Palmiry zaraz zawieje...
Co do bólów głowy to tez mam często i bardzo nie znośne.wspomne o tym w środę lekarzowi.
Co do ubranek jak już wspominałam narazie sie wstrzymuje ale jak długo wytrzymam niewiem 😜 no ale na to to jeszcze jest czas...za nie długo będe się zajmować kupnem mebli bo póki co trwa remont.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja o bólach głoway na samym poczatku powiedziałam lekarzowi gdyż mam je często i trwaja min 2 dni chociaz teraz juz jest lepiej ale na poczatku pamietam miałam taki weekend ze z łozka nie wychodziłam ból przeokropny i do tego uczucie mdłości było nie do wytrzymania ale na szczescie juz minął ten okres, a głowa boli bo mam za niskie ciśnienie odziedziczone po mamie i moj gin powiedział ze niestety musze sie z tym pogodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...