Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Adka wyczytalam teraz w internecie 🙂 bo tak mnie zaciekawilo ze ja biore 3 razy dziennie magnez...ponoc pomaga w przedwczesnych porodach,zapobiega skurczą nog i co mnie zdziwilo ze wspomaga prace jelit..wiec moze dlatego ja od kiedy mam dzidzie w brzusiu i od kiedy biore magnez nie mam problemow ..wiec zakupilam dzisiaj nastepne opakowanie 🙂

Wiesz Olu chyba i ja zaczne brać 😁 też dzisiaj czytałam o magnezie bo ja mam jeszcze dodatkowo bóle kolan a mówią że to może być brak magnezu!

Ale powiedz mi to bierze się aż trzy razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adka no mi lekarz przepisal 3 razy dziennie po tabletce100mg czyli 300mg dziennie z tego pisza powinno sie brac nawet 450mg ale wiesz spytaj lekarza,ja biore od 2 mc ciazy i naprawde nie mam juz problemow z zalatwianiem sie i wiesz niemam skurczow chodz plecy mnie bolą ale mysle ze to spowodowane jest wielkim biustem i brzuchem jednak to ciezar 😞mialam spory biust wczesniej i teraz plus dwa numery wiec jest co dzwigac 😞spytaj lekarza o dawke 🙂buziolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Adka wyczytalam teraz w internecie 🙂 bo tak mnie zaciekawilo ze ja biore 3 razy dziennie magnez...ponoc pomaga w przedwczesnych porodach,zapobiega skurczą nog i co mnie zdziwilo ze wspomaga prace jelit..wiec moze dlatego ja od kiedy mam dzidzie w brzusiu i od kiedy biore magnez nie mam problemow ..wiec zakupilam dzisiaj nastepne opakowanie 🙂

Wiesz Olu chyba i ja zaczne brać 😁 też dzisiaj czytałam o magnezie bo ja mam jeszcze dodatkowo bóle kolan a mówią że to może być brak magnezu!

Ale powiedz mi to bierze się aż trzy razy dziennie.

a czy pozatym jakies witaminki bierzecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Adka no mi lekarz przepisal 3 razy dziennie po tabletce100mg czyli 300mg dziennie z tego pisza powinno sie brac nawet 450mg ale wiesz spytaj lekarza,ja biore od 2 mc ciazy i naprawde nie mam juz problemow z zalatwianiem sie i wiesz niemam skurczow chodz plecy mnie bolą ale mysle ze to spowodowane jest wielkim biustem i brzuchem jednak to ciezar 😞mialam spory biust wczesniej i teraz plus dwa numery wiec jest co dzwigac 😞spytaj lekarza o dawke 🙂buziolki


Oki Olu zapytam się 😆

Ja do tej pory brałam folik i falvit mama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wróciłam.. byłam na długim spacerze a pozniej mąż zabrał mnie do miasta na obiadzik i zakupy 🙂 🙂 🙂 znowy sie na chodziłam ze do wieczora siedzenie i leżenie bo rwa dokucza 🙃
Hussi moj smyk tez wczoraj byc taki ruchliwy że az w szoku byłam cały dzin czułam smeranie, 😁dzis juz nic nie czuje.. napewno spokojniutki bo jakos sobie musze tłumaczyc 🥴
odnoscie gołąbków to moja macia mówi na nie oszukane gołąbki też bardzo je lubie pychotka, tylko zamiast pekinskiej daje zwykłą posiekana, i do sosy dodaje lisc kapusty zeby smaczek był 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂


Ja jestem dzisiaj po wizycie u dentysty...
Miałam robione dwa zęby...w tamtym tygodniu jednego...
Oj bolało!
A nigdy nie brałam znieczulenia i dzisiaj też tym bardziej nie chciałam brać...
Strasznie mi się posypały zęby przez ten ostatni czas, bo nigdy nie narzekałam...
Ale na szczęście na razie spokój, ale po porodzie czeka mnie leczenie kanałowe...


Co do imion, to właśnie wczoraj miałam taką sytuację z mamą i siostrą...
Zaczęły wyszukiwać imiona dla dziewczynki i chciały mnie odwieść od Marty...bo im się nie podoba...
A ja mówię: "Nie Wam ma się podobać..."
Niby o tym wiedzą, ale niefajne są takie komentarze...



Miłego dnia! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam termin porodu na 17 maja, wczoraj byłam u gina i po raz drugi potwierdził, że prawdopodobnie będzie dziewczynka czyli chyba Zosieńka 🙂 C 🙃hciałabym dołączyć do Was bo jesteście chyba najaktywniejszym forum 😁. Miło tak poczytać kobiety bo jak już wspomniałyście w jednym wątku, baby potrafią być wredne... a tu, kobitki z różnych stron a jak potrafią wspólnie strzelać pogawędki 😁 bardzo mi się to podoba.

Pozdrawiam wszystkie brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie 🙂


Ja jestem dzisiaj po wizycie u dentysty...
Miałam robione dwa zęby...w tamtym tygodniu jednego...
Oj bolało!
A nigdy nie brałam znieczulenia i dzisiaj też tym bardziej nie chciałam brać...
Strasznie mi się posypały zęby przez ten ostatni czas, bo nigdy nie narzekałam...
Ale na szczęście na razie spokój, ale po porodzie czeka mnie leczenie kanałowe...


Co do imion, to właśnie wczoraj miałam taką sytuację z mamą i siostrą...
Zaczęły wyszukiwać imiona dla dziewczynki i chciały mnie odwieść od Marty...bo im się nie podoba...
A ja mówię: "Nie Wam ma się podobać..."
Niby o tym wiedzą, ale niefajne są takie komentarze...



Miłego dnia! 😘


Joma Martusia bardzo ładne imię 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
no i wróciłam.. byłam na długim spacerze a pozniej mąż zabrał mnie do miasta na obiadzik i zakupy 🙂 🙂 🙂 znowy sie na chodziłam ze do wieczora siedzenie i leżenie bo rwa dokucza 🙃
Hussi moj smyk tez wczoraj byc taki ruchliwy że az w szoku byłam cały dzin czułam smeranie, 😁dzis juz nic nie czuje.. napewno spokojniutki bo jakos sobie musze tłumaczyc 🥴
odnoscie gołąbków to moja macia mówi na nie oszukane gołąbki też bardzo je lubie pychotka, tylko zamiast pekinskiej daje zwykłą posiekana, i do sosy dodaje lisc kapusty zeby smaczek był 😁


Dobry pomysł z tym liściem ,ja nie wpadłam na taki pomysł.Dzięki za podpowiedź. 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...