Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
byłam dzis na usg i z dzidziusiem jest wszystko dobrze, jest zdrowiutki, rosnie i rusza sie tak ze nie mozna go bylo zmierzyc :P co do plci to podobno chlopczyk ale nie wiadomo bo ja nic nie widzialam ale moj partner widzial jajeczka :P w anglii kosztuje poznajnie plci na polskie ok.300zl i to do konca tez nie jest pewne wiec narazie wierze ojemu partnerowi, a koljene usg mamy w lutym wiec moze i ja cos zobacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Moje samopoczucie i problemy z zoladkiem juz calkiem zazegnane ale na wszelki wypadek dzis w moim menu glownie mieta i rzeczy lekkostrawne.
Fijolku podzielam twoj humor moj fasolek taki dyskretny jak nie wiem, a usg (polowkowe) i wizyte mam dopiero 5 stycznia...ale miejmy nadzieje ze to tylko chwilowe...
Aneczko trzymamy za ciebie jutro kciuki a co do reszty przyszlych mam to gratuluje zdrowych maluchow i witam nowe panie.
Aha taka ciekawostka z innego forum, grudniowe brzuchatki juz prawie wszystkie rozpakowane, zostala ostatnia, fajnie nie?? my juz tez niedlugo bedziemy razem z dzidziusiami zobaczycie szybko zleci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂

Znowu długo mnie nie było, ale od czasu do czasu starałam się Was podczytywać. A jak już nadrobię zaległości z czytaniem, to i coś od siebie napiszę 😉

Ja chyba poczułam ruchy Małego w Wigilię i ostatnimi dniami też mi się tak wydaje, ale ciągle nie mam pewności. Strasznie nieśmiały albo mało przebojowy Malec zagościł w moim brzuszku 😉

Od wczoraj znowu chodzę do pracy i powiem Wam, że strasznie to męczące.. Początkowo chciałam pracować do połowy marca, potem tak do połowy lutego, teraz moim celem jest wytrwać do końca stycznia. Dziś wręcz usypiałam przed komputerem. Ale może to przez pogodę.

I wstyd mi strasznie.. zapomniałam o rocznicy ślubu. Mąż pamiętał, poszliśmy na obiad do restauracji. W tym roku była 4. rocznica. Kurcze, ale mi było głupio.. 🤨

Fijolek, dziękujemy za listę - na pewno się przyda 🙂 I powiem Ci, że też mam problemy ze snem. Na początku nie mogę zasnąć, potem budzę się co 2,5-3h. A teraz jeszcze muszę wstawać koło 7, żeby zdążyć do pracy i już nie mogę dosypiać do 9-10. Ewidentnie mi to nie służy 😞
I znowu mi źle, smutno i wszystko jest do kitu 😞 Płakać mi się chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justiks, też bezsenność?

Ja tradycyjnie, przespałam około 6 godzin, obudziłam się o 6 sama z siebie, drzemałam do 7 i nawet czuję się w miarę wypoczęta. Oby te 6 godzin snu wystarczyło.
W Krakowie mają dziś być mrozy do -20' C, aż się nie chce wychodzić z domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki. My już prawie spakowani, jeszcze tylko resztki. W piątek opuszczamy stolicę.

Moje malutkie ostatnio tylko bulgocze, na razie nie dostałam kolejnych kopniaków, ale czekam cierpliwie 🙂. Wizyta 11stycznia, już się doczekać nie mogę 🙂. Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
marinka "Co nieco o rozwoju dziecka" tak?
Ja właśnie polowałam na tą książkę, ale już jej nie wydają i jest dostępna na Allegro w pojedynczych egzemplarzach w kosmicznej cenie 😲
Podejrzewam, że "Mamo, Tato co Ty na to" to ta sama książka tylko w innym wydaniu 😉


dokładnie tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka czekam na wiesci jak przyjdziesz 🙂 Ja też od 6;30 nie spie, moja anielka nie dala pospac 😞 dziewczyny nie martwcie sie ze nie czujecie ruchów. Moja lekarka mówiła, że do 30 tygodnia to jest normalne, że jeden dzien czujemy 2 nie. Dopiero po 30 tc. musimy czuc codziennie bo wtedy sie liczy ruchy już maluszka. ja miałam tak , że 26 tygodniu nie czułam nic malenstwa i tak 3 dni. zadzwoniłam do niej a ona powiedziała , że tak może być i żebym była spokojna a jak mnie to męczy to żebym na ktg poszła. Poszłam i wszystko było ok. Nie martwcie się, wiem , że łatwo się mówi. Pewnie sama bym się zamartwiała. Caluski w brzuszki i życzę żeby dzieciaczki dziś dały czadu w brzuszkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...