Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! ja w sumie juz od 10 na nogach, bo od 12 pilnuje swojej chrzesnicy - ma 7 lat ale taka wygadana jakby dwa razy wiecej miala 🙂
Na sniadanko zjadlam dzis bulke z nutella i maly tak zaczal sie ruszac ze ja az podskoczylam 🙂
Beatko, Joma (bo to chyba ty) dziekuje za zaproszenie na nk, juz przyjete.
Jamargaretko mam podobny problem (problem nie problem przynajmniej az tak ciezko nam nie jest) z pod kurtki nie widac mojego brzuszka i juz pare razy mialam spiecie ze :schorowanymi paniami" z autobusu...ehh szkoda slow!
Barakuda gdyby ta potrzebujaca rodzila 2-3 miesiace po nas to oddalabym jej pare rzeczy a poki co sama kompletuje wlasna wyprawke.A co do twojego zdrowia to teraz najwazniejszy jest spokoj i odpoczynek, znam wiele takich przypadkow ktore szczesliwie sie zakonczyly,takze glowa do gory a ja trzymam kciuki za calkowite powodzenie 🙂
Marinko przerazilas mnie, aczkolwiek jest milion powodow nie koniecznie ten najgorszy krwawienia,wiem bo sama to przechodzilam, niemniej jednak czekamy na relacje ze szpitala.
Fijolku jak zdrowie? bo procz lenia spowodowanego aura to u mnie jakby lepiej,i oby tak zostalo.
Milego popoludnia dziewuszki a na obiad schabowe 🙂 buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Dziewczynki ja mozecie napiszcie mi odpowiedz bo ja swiruje juz he naprawde mysle czego jeszcze mi brakuje z rzeczy dla malego...w co bedziecie go na poczatek ubierac w domku?





ja tez Ci nie pomogę bo nic nie kupuję. Jedyne co mam to torbę z ciuszkami od kolezanki ale nawet dokladnie nie wiem co tam mam. ja zamierzam dopiero w marce robić zakupy. ale chętnie poczytam co Wy kupujecie - będę lepiej obeznana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamargaretka ja tez zaczynam w marcu..mam takie tam swoje powodu..wiec od marca kupuje ciuszki i mebelki i wozeczek 😉a co nalezy kupic hmm to chyba poradze sie mamy...i oczywiscie naszych dziewczyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
A ja wróciłam z zakupów. Kupiłam 3 kg jabłek...och jak mi dobrze 🙂 cały czas zajadam się nimi. Taaaaaaakie pyszne. Ja idę gotować zupkę ogórkową. Mam swoje ogórki więc pyszne na pewno będzie. A na 2 już robię wołowinkę 🙂


mniam mniam.. ale dogadzasz swojej rodzince i sobie 😁 😘 😘 😘 zgadzam sie ogórki własnej roboty sa najlepsze ... 🙂
MArinka a jak wołowinke robisz ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
A ja wróciłam z zakupów. Kupiłam 3 kg jabłek...och jak mi dobrze 🙂 cały czas zajadam się nimi. Taaaaaaakie pyszne. Ja idę gotować zupkę ogórkową. Mam swoje ogórki więc pyszne na pewno będzie. A na 2 już robię wołowinkę 🙂


mniam mniam.. ale dogadzasz swojej rodzince i sobie 😁 😘 😘 😘 zgadzam sie ogórki własnej roboty sa najlepsze ... 🙂
MArinka a jak wołowinke robisz ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja dawalam ceratke..tzn moja mama wyscielala nim lozeczko ja nie wiedzialam co i jak(za mloda bylam)ale pamietam ze mialam....teraz sa rozne opinie na temat ceratki


no ja slyszałam ze one niezbyt są i cyba raczej nie bedziemy kupowac trudno najwyzej bede zalowac hehe...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...