Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja właśnie odebrałam przesyłkę z kocykiem, ręczniczkiem i pieluszką - cuuuuuuuuuuuudne te rzeczy ☺️ 🙂

Idę gotować żureczek dla męża i mojego taty, bo dzisiaj pracują u nas w domku - przykręcają lampy, karnisze itd 😉
Wiertarka chodzi co chwilę - mam nadzieję, że Dzidek daję radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja zjadłam śniadanko a teraz trochę pracuję. Prowadzimy z mężem firmę w domu i teraz mąż poszedł zjeść śniadanie do mieszkania a ja siedzę w sklepie. Później mam w planach zabrać się za porządki w pokoju dla maluszka, muszę zrobić trochę miejsca w szafkach na dziecięce rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja zjadłam śniadanko a teraz trochę pracuję. Prowadzimy z mężem firmę w domu i teraz mąż poszedł zjeść śniadanie do mieszkania a ja siedzę w sklepie. Później mam w planach zabrać się za porządki w pokoju dla maluszka, muszę zrobić trochę miejsca w szafkach na dziecięce rzeczy 🙂

Czesc a jaki sklep prowadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka 17 prowadzimy z mężem sklep z elektronarzędziami, bo ja taka techniczna babka jestem co lubi czasem coś pomajsterkować i ponaprawiać, np. naszym domu tylko ja maluję pokoje bo to moje ulubione zajęcie i wszyscy moi znajomi o tym wiedza i jak ktoś ma remont to zawsze mnie zaprasza do wspólnego malowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
ewelka 17 prowadzimy z mężem sklep z elektronarzędziami, bo ja taka techniczna babka jestem co lubi czasem coś pomajsterkować i ponaprawiać, np. naszym domu tylko ja maluję pokoje bo to moje ulubione zajęcie i wszyscy moi znajomi o tym wiedza i jak ktoś ma remont to zawsze mnie zaprasza do wspólnego malowania 🙂


no super to mi sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
ewelka 17 prowadzimy z mężem sklep z elektronarzędziami, bo ja taka techniczna babka jestem co lubi czasem coś pomajsterkować i ponaprawiać, np. naszym domu tylko ja maluję pokoje bo to moje ulubione zajęcie i wszyscy moi znajomi o tym wiedza i jak ktoś ma remont to zawsze mnie zaprasza do wspólnego malowania 🙂

To fajnie że sama sobie umiesz poradzic i ze lubisz to robić. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
To fajnie że sama sobie umiesz poradzić i ze lubisz to robić. 🙂
Taaaa to czasami jest mega wadą bo mężowi nie daje się wykazać i sama np montuję gniazdka elektryczne i takie tam a później ludzie myślą, że mój mąż to niezdara i że ja muszę za niego to robić, a jest dokładnie na odwrót to ja nie daje mu szans żeby pokazał, że też potrafi :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
To fajnie że sama sobie umiesz poradzić i ze lubisz to robić. 🙂
Taaaa to czasami jest mega wadą bo mężowi nie daje się wykazać i sama np montuję gniazdka elektryczne i takie tam a później ludzie myślą, że mój mąż to niezdara i że ja muszę za niego to robić, a jest dokładnie na odwrót to ja nie daje mu szans żeby pokazał, że też potrafi :O

Jolajcik a Wy wiecie co bedziecie mieli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Nie jeszcze nie wiemy, bo nasze maleństwo się takie wstydliwe zrobiło, że co wizytę to się bardziej ukrywa. Lekarz się śmiał ostatnio, że widział pół jajka ale to mogła być tez pępowina, więc czekamy jeszcze na rozwiązanie zagadki

My tez nie wiemy zastanawiamy sie czy czsami dowiedziec sie jak sie urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczynki ja tylko na chwile wpadlam i juz mialam 8 stron 😉 obiadek prawie gotowy tylko ziemniaczki ugotowac bo miesko juz jest i ide troche posprzatac....
Kasiagwiazdka dzikuje za mile komentarze na NK jakby ktoś jeszcze miał to wysyłajcie zaproszenia kochane i najlepiej numery gg to potem mozna sobie i tam pogadac....jakby ktoraś chciala mnie znaleść to Beata Rosiak (perlińska) Turek
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
No dziewczynki ja tylko na chwile wpadlam i juz mialam 8 stron 😉 obiadek prawie gotowy tylko ziemniaczki ugotowac bo miesko juz jest i ide troche posprzatac....
Kasiagwiazdka dzikuje za mile komentarze na NK jakby ktoś jeszcze miał to wysyłajcie zaproszenia kochane i najlepiej numery gg to potem mozna sobie i tam pogadac....jakby ktoraś chciala mnie znaleść to Beata Rosiak (perlińska) Turek
buziaki


Znalazłam Cię na nk i wysłałam zaproszenie.
Mnie jakby chciał ktoś znalezc to mozecie mnie znalezc w znajomych Beaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
beata2186 napisał(a):
No dziewczynki ja tylko na chwile wpadlam i juz mialam 8 stron 😉 obiadek prawie gotowy tylko ziemniaczki ugotowac bo miesko juz jest i ide troche posprzatac....
Kasiagwiazdka dzikuje za mile komentarze na NK jakby ktoś jeszcze miał to wysyłajcie zaproszenia kochane i najlepiej numery gg to potem mozna sobie i tam pogadac....jakby ktoraś chciala mnie znaleść to Beata Rosiak (perlińska) Turek
buziaki

mnie mozesz zalesc u beaty tez mi mozesz zproszenie przyslac 🙂

Znalazłam Cię na nk i wysłałam zaproszenie.
Mnie jakby chciał ktoś znalezc to mozecie mnie znalezc w znajomych Beaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...