Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny powiem Wam, że czuję się fatalnie 😞
Chodzę jak pokraka...
Z prawej strony ból łopatki, pośladka i nadgarstka, a z lewej znowu odezwała się rwa kulszowa no i do tego ból łydki od kilku dni po nocnym skurczu...
Aż boję się tej nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma.. ale tez musisz wypoczac.. i malenstwo a z tego co piszesz to ciezko bedzie.. apap jest bezpieczny, ja tez staram sie nie brac, i moze raz czy dwa brałam.. ale to usmierzy Twoj ból.. a co do rwy z lewej strony tez mam, nieraz do samochodu wsiasc nie moge moze dlatego ze nisko i miesnie sie napinaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki super te ciuszki, jak bede miala chwile wstawie pare swoich 🙂
Joma ja tez to sobie obiecalam bo przed ciaza bylam malym lekomanem 🙂 do tej pory bralam apap moze ze dwa razy ale co jak co no pomogl.
Mamusia20 tez zastanawiam sie nad wozkiem baby merc nawet w sklepie go testowalam i powiem szczerze ze mnie urzekl.A co sadzicie na temat paskow zamiast zwyklych sprezynowych amortyzatorow? na paskach fajnie wozek sie na boki buja pytanie czynie za bardzo...sama nie wiem popytam sprzedawcow.
Tymczasem ide spac jakas taka sie nieprzytomna zrobilam.buziaki i do jutra brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Dziewuszki super te ciuszki, jak bede miala chwile wstawie pare swoich 🙂
Joma ja tez to sobie obiecalam bo przed ciaza bylam malym lekomanem 🙂 do tej pory bralam apap moze ze dwa razy ale co jak co no pomogl.
Mamusia20 tez zastanawiam sie nad wozkiem baby merc nawet w sklepie go testowalam i powiem szczerze ze mnie urzekl.A co sadzicie na temat paskow zamiast zwyklych sprezynowych amortyzatorow? na paskach fajnie wozek sie na boki buja pytanie czynie za bardzo...sama nie wiem popytam sprzedawcow.
Tymczasem ide spac jakas taka sie nieprzytomna zrobilam.buziaki i do jutra brzuszki


ja uzywalam wozio na pasach bomba heheh swietnie sie usypia dzieci i nie jest taki twardy jak na sprezynach i wydaje mi sie ze pasiaki lepiej sie prowadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane brzuszki. Ja już na nogach i zjadłam śniadanie. Anielka ogląda bajki a ja poleżę sobie 🙂
Aneczka śliczne te ciuszki. Gdzie kupiłaś te body z dziadkiem coś na spacery?? Bo mi się bardzo podobają 🙂
Fijolek jakie słodkie te rampersy 🙂 i widzę , że uniwersalne 🙂 A gdzie ten rampers został zakupiony??
Joma tak mi przykro, że wszystko Cie boli. Ja jeszcze nie mam skurczy. Ale z Anielką jak mnie łapały to mąż natychmiast robił masaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):

No dokładnie 🙂 Już wiadomo która termin ma 1 a która ostatnia. Zobaczymy jak wyjdzie 🙂 🙂


Tak sobie pomyślałam, że później dorobi się jeszcze parę kolumn takich jak data porodu waga i wzrost dziecka i co tam jeszcze będziemy chciały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...