Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ja już byłam z Anielka. Szukam koszulki i majteczki dla Anielki, b całkowicie się pozbyliśmy pieluchy ale jakoś nic na allegro mnie nie przekonuje... 🤢 🤢

znalazłam coś takiego żeby nie było różowe
http://allegro.pl/walentynki-komplet-kubus-puchatek-prosiaczek-98-i1448918687.html

fajowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcialam sie Wam pochwalic co sobie dzis zrobilam.. troszke sie zlazilam i wystalam w kolejkach ale warto 🙂 no i kupe kasy zaoszczedzilam..
[URL=http://img89.imageshack.us/i/20110210275.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1984/20110210275.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img199.imageshack.us/i/20110210276.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/7462/20110210276.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fIJOLEK jak to zrobiłaś?? i ile kosztuj?? a gdzie ?? SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER

no wiec koszulki kupilam wczoraj w Zarze bo byly przecenione (po 25pln). Moze i mozna znalezc taniej ale mnie sie nie chcialo szukac.
Poszukalam sobie co bym chciala na koszulce i dzis pojechalam do drukarni. Zrobili to od reki i zaplacilam za wszystko 23pln 🙂 a w sklepie koszulka z tekstem wychodze wiosna kosztuje jesli dobrze pamietam 69pln 🙂 🤪 juz widze mine mojego Piotrka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Fijolek zwykła drukarnia??

Mam nadzieję , że się nie pogniewasz ale chce to mieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Normalnie zaraziłaś mnie tym!

wiesz co no taka drukarnia gdzie mozesz rozne gadzety reklamowe zrobic, no nadruk na kubkach, puzzlach itp.
no sie nie pogniewam.. no niech strace.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolek superkowy ten pomysł a wiesz , że ja chciałam sobie kupić gotową bluzeczkę. Ale teraz rzeczywiście można taniej coś takiego i pomysł jaki chce 🙂 🙂 🙂 🙂

Kurczę jak fajnie jak ktoś Ci taki pomysł podrzuci...

Całuchy w brzuchy 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Ojoj ale mi smutno 😞 😞 😞 😞 😞 idę sobie chyba popłakać...


dzizyss.. a co sie stalo??
🤨


Moja serdeczna koleżanka właśnie straciła dziecko... 22 tygodni... Czemu akurat znowu ona?? tyle się starali . To było 4 podejście. Teraz wszystko super szło... No czemu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Ojoj ale mi smutno 😞 😞 😞 😞 😞 idę sobie chyba popłakać...


dzizyss.. a co sie stalo??
🤨


Moja serdeczna koleżanka właśnie straciła dziecko... 22 tygodni... Czemu akurat znowu ona?? tyle się starali . To było 4 podejście. Teraz wszystko super szło... No czemu??


ehh
co mam powiedziec... nie smutaj sie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka To, że będziesz płakać nie pomoże koleżance, a jeszcze Ciebie brzuszek z nerwów rozboli. Sytuacja jest jak dla mnie niewyobrażalna i nawet nie chce sobie myśleć o takim zdarzeniu. Trzymaj się dzielnie i przytul koleżąnkę :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Witam 🙂. U nas też pogoda ładna chociaż troszkę mrozek trzyma. Mój synuś bardzo polubił budzić mamusię ok 2 nad ranem, dziś też mnie kopniakami obudził i prawie godz się tak kręcił 🙂. Byliśmy na małych zakupach, kupiłam sobie kilka ciuchów i mężowi mały prezencik na walentynki 🙂. Miłego dnia brzuszki 😘 😘
a co sobie kupiłas i mezusiowi?


Sobie kupiłam dwie bluzki, leginsy i superancką koszulę nocną do szpitala rozpinaną przy biuście, później wrzucę fotkę 🙂. A mężowi kupiłam seksowne bokserki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Witam 🙂. U nas też pogoda ładna chociaż troszkę mrozek trzyma. Mój synuś bardzo polubił budzić mamusię ok 2 nad ranem, dziś też mnie kopniakami obudził i prawie godz się tak kręcił 🙂. Byliśmy na małych zakupach, kupiłam sobie kilka ciuchów i mężowi mały prezencik na walentynki 🙂. Miłego dnia brzuszki 😘 😘
a co sobie kupiłas i mezusiowi?


Sobie kupiłam dwie bluzki, leginsy i superancką koszulę nocną do szpitala rozpinaną przy biuście, później wrzucę fotkę 🙂. A mężowi kupiłam seksowne bokserki 😜

a bluzeczki jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Witam 🙂. U nas też pogoda ładna chociaż troszkę mrozek trzyma. Mój synuś bardzo polubił budzić mamusię ok 2 nad ranem, dziś też mnie kopniakami obudził i prawie godz się tak kręcił 🙂. Byliśmy na małych zakupach, kupiłam sobie kilka ciuchów i mężowi mały prezencik na walentynki 🙂. Miłego dnia brzuszki 😘 😘
a co sobie kupiłas i mezusiowi?


Sobie kupiłam dwie bluzki, leginsy i superancką koszulę nocną do szpitala rozpinaną przy biuście, później wrzucę fotkę 🙂. A mężowi kupiłam seksowne bokserki 😜

a bluzeczki jakie?


Ewelinko, jutro wrzucę fotki to zobaczysz 🙂. Dziś już nie mam siły, cały dzień na nogach. Buziaki i miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...