Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
No i jestestem po wizycie ok wszytsko dobrze z dzidzka 🙂 ułozona jest główką na dół, wazy 1900 😁 u mnie tez wszytsko dobrze, ufff ale to jest ulga 🙂 dostałam dalej zelazo i magnez. A pytałam odośnie terminu porodu to pow. ze pod koniec ciazy to bedzie mógł powiedziec, teraz to takie gdybanie. Od 32 tyg mam zaczac liczyc ruchy , dokładniej powie mi na nastepnej wizycie.
AAAA i najlepsze mam zdjecie stópki 🙂 🙂 jutro wam pokarze 🙂 🙂 ma nie całe 7 cm 😁 , jejciu jak o tym pomysle to az łzy szczescia mi sie pojawiaja.


wow Aneczka to kawal Kobitki z Waszej Ksiezniczki!!!
ale super, najwazniejsze, ze wszystko OK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem padnieta, ale weszlam do Was jeszcze na chwilke 😘

na Szkole Rodzenia ogladalismy film o porodach- jak przebiegaja i jak moga mniej wiecej wygladac- bo jak nam polozna powiedziala, kazdy porod jest inny!
film byl ciekawy, ale momentami ostry!
myslalam, ze nie dam rady obejrzec, ale dalam, a lzy ciekly mi po policzkach jak mamusie dostawaly swoje pociechy na piers!!! jeju, az sobie nie moge wyobrazic, jakie to bedzie piekne uczucie jak my urodzimy!!!
pozniej relaks przy muzyce relaksacyjnej i odprezajacej! super bylo!

ja tez mowie Wam juz DOBRANOC!

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

No to dzisiaj będę pierwsza 🙂
Wczoraj cały dzień na nogach wieczorem padliśmy z mężem przed TV no i oczywiście meczyk 😁
Bobo mnie tak kopał i tak się wyginał że szok...
Powiedzcie mi dziewczyny czy wasze pociechy tez czasem sie tak jakoś wypychaja ze z jednej strony brzuszka sie robi taka górka a z drugiej jest płasko 🤪 😁 😁 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mówię dzień dobry brzuszki 🙂
Moje maleństwo kręci się od rana ale ja jeszcze nie zauważyłam u siebie żeby maleństwo z jednej strony coś wypychało. Szczerze mówią to ciągle czekam na te nieco mocniejsze kopniaki, tak żeby mąż mógł w końcu je wyraźnie poczuć. Próbował już tyle raz wyczuć maleństwo i tylko raz dostał lekkiego szturchańca. Mam wrażenie, że jest zawiedziony, wczoraj powiedział, że jest poszkodowany bo ja czuje a on nie. Normalnie aż mi go szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki witam was pochmurnie i niżowo 🙂 młody znowu zmienił godziny snu i w nocy ja sie budziłam i spac nie mogłam bo on spał 😠 no ale rano sie ruszył leniwiec jeden i jestem spokojniejsza w przyszlym tyg wizyta i zobaczymy czy bedziemy sie mierzyc i wazyc no i ta glukoze musze zrobic przed wizyta no i jeszcze bedziemy sie przeprowadzac bo stwierdzilismy ze stac nas na lepsze mieszkanko i blizej rodziców i terenów zielonych no ale tym sie nie przejmuje bo siostra mi pomoze a misiek palcem nie pozwoli nic dotknąc ehhh
Aneczka ale masz dużą córe 🙂 czym ty ją dokarmiasz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja dzisiaj wstalam wcześnie, bo poszłam zrobić tą glukozę. Tylko tak jak Wam wcześniej pisałam... przez dwa dni. Czyli dzisiaj mi tylko pobrali krew a jutro w domu mam wypić glukozę i po 2 godz. przyjść. No zobaczymy co to wyjdzie 😉
Nasza Haneczka daje popis każdego dnia 🙂 Rusza się bardzo 🙂
Miłego dnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka101 napisał(a):
Joma cieszę sie ze z dzidzia ok 🙂
manki wiem co to remont bo już mam drugi tydzień masakra 😞
Oczywiście skusiłam sie dzisiaj na te rogaliki i własnie rośnie ciasto. 🙂
Marinka śliczna koszula nocna 🙂 Brawo dla Twojego taty 🙂 🙂

Ola gdzie sie podziewasz?

Buziaki w brzuszki!

Ja wracam do moich rogalików 🙂
hej Adka milo ze pytasz..a jakos tak mniej na forum siadam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam 🙂

No to dzisiaj będę pierwsza 🙂
Wczoraj cały dzień na nogach wieczorem padliśmy z mężem przed TV no i oczywiście meczyk 😁
Bobo mnie tak kopał i tak się wyginał że szok...
Powiedzcie mi dziewczyny czy wasze pociechy tez czasem sie tak jakoś wypychaja ze z jednej strony brzuszka sie robi taka górka a z drugiej jest płasko 🤪 😁 😁 ??

dzien doberek,
ja dzis czulam albo kolanko, albo pietke. cos okraglego probowalo mi zrobic dziurew prawym boku. Trwalo to kilka sekund ale wlasnie mialam przylozona reke. Smieszne uczucie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Pamiętam, że temat już był poruszany ale musiałabym chyba z 1000 stron przewertować, żeby to znaleźć więc proszę o powtórkę tematu dotyczącego koszul nocnych do karmienia. Jakie kupujecie i ile bo nie wiem, które zamówić.

ja kupilam dwie na allegro. Mnie siepodobaja bo lubie z takimi motywamy. Wiem ze moja mama ma dla mnie jeszcze jedna.
kupilam taka
http://allegro.pl/koszulka-nocna-do-karmienia-porodu-rozm-xl-i1411293995.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciężąróweczki ja też juz na nóżkach już po śniadanku 🙂 pogode mamy okropną ogrom śniegu leży buuuu a ja uż chcę wiosnę 😜
Fijołek mój mały urwis też wczoraj tak się wypchnął ale nie wiem co to było wydaje mi się że główka a jak bolało oj.... 🙂 🙂 no i w nocy tez sie wiercil i od rana juz daje popis coraz wiecej go hehe 🙂
Martyna_czaro dziwna masz ta glukoze bez sensu cie mecza bo jakbys nie mogla dzis jej wypic po pobraniu krwi odczekac h i znow pobranie ja tak mialam...
A dzis na raczkac wyszly wylewy siniaki....buu normalnie po tym kłóciu mam okropne ręcę nigdy tak nie miałam całe sine i spuchnięte eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek a jak te zapięcia? Wygodne są, bo zastanawiałam się czy to nie będzie uciążliwe w praktyce takie odpinanie i zapinanie guzików. Ja zastanawiam się nad tymi i nie wiem, która lepsza
http://allegro.pl/dyskretna-tunika-do-karmienia-muzzy-7-kolorow-xl-i1452112004.html
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1452795825.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam 🙂

No to dzisiaj będę pierwsza 🙂
Wczoraj cały dzień na nogach wieczorem padliśmy z mężem przed TV no i oczywiście meczyk 😁
Bobo mnie tak kopał i tak się wyginał że szok...
Powiedzcie mi dziewczyny czy wasze pociechy tez czasem sie tak jakoś wypychaja ze z jednej strony brzuszka sie robi taka górka a z drugiej jest płasko 🤪 😁 😁 ??


Tak Kasiu - u nas bardzo często tak jest że brzuś z jednej strony jest sporo większy - jak na usg się tak zrobiło to pani dr mówiła ze z tej wiekszej strony to główka jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koleżanka mówiła ze u niej najlepiej sprawdziły się uciągliwe koszule na ramiaczka. fason coś jak sukienka na lato. i do porodu to samo. mowila ze przy poprzednim porodzie - miala normalna koszulę to jak jej chcieli dziecko położyc na piersi od razu po porodzie to całą koszule jej podciagneli do gory i lezala prawie na golasa i ze było to dosc krepujace. a na ostatni porod ktos jej doradziła luzną, uciągliwą na ramiączka i że podobno bardzo ładnie się sprawdziła. ale nie nam się - mówię tylko to co ktoś mi podpowiedział 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w ramach porad - kolezanka dostała w szpitalu skrypt i trochę Wam przekopiuję:

"szyjkę macicy przygotowujemy do porodu od ukończonych 34 tygodni. Przyjmuj 3x2 kaps. Oeparolu (olej z wiesiołka), a po 40 tygodniu ciąży 3x3 kaps. Dzięki temu szyjka macicy będzie bardziej miękka i podatna w dniu porodu.
Jeśli chcemy aby poród przebiegał sprawnie, a skurcze były nie tyle bolesne, ale przede wszystkim efektywne, należy pić napar z liści malin. Stosuje się go od wieków w Ameryce, Afryce i Azji. Wiadomo, że liście maliny mają wpływ na wzmocnienie mięśni macicy; regularne picie naparu pomaga znieść wysiłek porodu. Liście maliny podnoszą też jakość i ilość naturalnego pokarmu matki. Już w drugim trymestrze powinno się pić napar z liści maliny raz dziennie, w trzecim trymestrze częściej - dwa, trzy razy dziennie."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/koszula-nocna-do-karmienia-ciazowa-8-guzikow-xl-i1461820738.html

co do tej koszuli to moge wam powiedziec z emam taka sama szaro-czerwona ale ze slonikami i juz teraz w niej spie i jest super a o guziki nie musicie sie martwic tak lato sie odpinaja ze dzidziusia szybko da sie nakarmic a teraz w nocy same mi sie nie odepna wiec naprawde ja ja polecam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale dzis pospałysmy , szlanstwo, mała w nocy czesto sie budziła a ja razem z nia.
No ja tez zrobiłam oczy jak lekarz powiedział wage, ale powiedział ze ona długa jest i wszytsko jest w normie. Także ja sie ciesze ze mała sie dobrze rozwija.. każde dzidzi jest inne każde inaczej wazy w tych tyg. ja jakos tak od poczatku czuje ze mała nie bedzie choc lec lekarz powiedział ze moze nas jeszcze zaskoczyc .
A i musze Wam powiedziec ze cała ułożyła sie po prawej stronie.. także do spania została 1 pozycja-lewy bok 😞 ja probuje połozyc sie na prawym to jej ciasno i kopie mocno, oj mocno... tymi małymi szkitkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...