Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień Dobry ;D

Nastawiłam budzik dziś na 8 rano, bo wybieram się za chwile na basen ale moje maleństwo stwierdziło, że spanie do ósmej to gruba przesada i obudziło mnie pół godziny wcześniej. W związku z tym jestem już po śniadanku zwarta i gotowa na basen więc znalazłam chwilkę, żeby życzyć wam udanej niedzieli. U nas za oknem pienie biało i pada taki ekstra gruby śnieg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
nie wiem czy widac to co napisalam wczesniej????? 😮

wklejam :"Witam wszystkie "chudzinki",jestem tu nowa jako uzytkownik,wczesniej tylko zerkalam...mam na imie Monika,jestem z W-wy..u mnie wg OM 30 tydz...terminy w sumie mam 3...pierwszy termin 26.04.-ale to jest wg OM i 28dniowego cyklu,a ja takiego nie mialam..i moim zdaniem jest niewiarygodny...drugi termin podali mi w szpitalu jak trafilam w 11 tc i wypytali o wszystko dokladnie-05.05.,no i trzeci termin wg usg - polowkowego i ostatniego[12.02.]i tego terminu sie trzymam bo mi sie 2xpowtorzyl - 13.05...i wg usg wychodzi ze moja dzidzia jest jakies 2 tygodnie mlodsza...czyli 28tc...04.03.mam kolejne usg..moze bedzie jeszcze inny terminpozdrawiam wszystkie brzusie"

Witamy nowa majóweczke wśród naszegoo grona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
manki napisał(a):
Witaj Ewelko 🙃

witaj Manki jak sie czujesz?


A dziekuję dobrze...tylko cisnienie troszkę za wysokie 😞
I noc troszku nie spokojna,Mały gniotł mnie i żadna pozycja mu nie odpowiadała,a teraz cicho siedzi,chyba odsypia 😉
A Wy jak sie czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
manki napisał(a):
Witaj Ewelko 🙃

witaj Manki jak sie czujesz?


A dziekuję dobrze...tylko cisnienie troszkę za wysokie 😞
I noc troszku nie spokojna,Mały gniotł mnie i żadna pozycja mu nie odpowiadała,a teraz cicho siedzi,chyba odsypia 😉
A Wy jak sie czujecie?

ja czuje sie dobrze tylko w nocy dzisiaj skurcz mnie zlapal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki, ja też już po śniadanku mąż odsypia po pracy a ja zaglądam do was 🙂
Noc jakos przespalam o dziwno z jedna pobudka na siku (ostatniej nocy wogole nie wstawalam a wczesniej nawe 4 razy) maly juz grasyje bo zjadlam dzemika na sniadanko wiec chyba slodkie od rana mu pasuje....ide zaraz kawki z mleczkiem zrobic....
A co do moich bolesci to krocze i brzuszek nadal bpla ale mniej podobno to normalne w ciazy....a wizyta w srode wiec wtedy bedzie wszystko wiadomo 🙂 🙂
Buziaki dla bobaskow od rańca 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej mamuśki, ja też już po śniadanku mąż odsypia po pracy a ja zaglądam do was 🙂
Noc jakos przespalam o dziwno z jedna pobudka na siku (ostatniej nocy wogole nie wstawalam a wczesniej nawe 4 razy) maly juz grasyje bo zjadlam dzemika na sniadanko wiec chyba slodkie od rana mu pasuje....ide zaraz kawki z mleczkiem zrobic....
A co do moich bolesci to krocze i brzuszek nadal bpla ale mniej podobno to normalne w ciazy....a wizyta w srode wiec wtedy bedzie wszystko wiadomo 🙂 🙂
Buziaki dla bobaskow od rańca 😘 😘 😘


Mnie jak kilka dni lekko pobolewał brzuch i krocze to mi lekarz mówił ze jezeli to nie jest uciazliwy bol,niema przy tym krwawienia badz brzydkich uplawów to jest ok bo macica i organizm powoli cwiczy i przygotowuje sie do porodu,wiec moze u ciebie jest podobnie.
Moj Oskar cos dzis leniwy,jak narazie,a męzulek tez spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie mi tez tak powiedział a jesli nie przejdzie mam jechac na pogotowie, narazie wozyte dam sobie daruje chodzic moge maly sie wierci a bol tez dzis jest spokojnie do zniesienia...maz juz o 5 rano w jak wrocil z pracy chcial jechac na pogotowie i mnie specjalnie obudzil nawet ehe
a teraz tez juz robaczek nie spi i sie domaga zebym z nim polezala, w sumie bardziej chodzi mu synka niz o mnie hehe... 😜
A na necie tez czytalam ze to moze byc ze miesnie i macica sie rozciaga no i zaczynaja sie u mnie tez skurcze dziwne podobno ok 10 tyg przed porodem se pojawiaja te przepowiadajace czy cos...masakra a tu jeszcze od dzis 90 dni....Eh Manki mowie ci czarno to widze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
No własnie mi tez tak powiedział a jesli nie przejdzie mam jechac na pogotowie, narazie wozyte dam sobie daruje chodzic moge maly sie wierci a bol tez dzis jest spokojnie do zniesienia...maz juz o 5 rano w jak wrocil z pracy chcial jechac na pogotowie i mnie specjalnie obudzil nawet ehe
a teraz tez juz robaczek nie spi i sie domaga zebym z nim polezala, w sumie bardziej chodzi mu synka niz o mnie hehe... 😜
A na necie tez czytalam ze to moze byc ze miesnie i macica sie rozciaga no i zaczynaja sie u mnie tez skurcze dziwne podobno ok 10 tyg przed porodem se pojawiaja te przepowiadajace czy cos...masakra a tu jeszcze od dzis 90 dni....Eh Manki mowie ci czarno to widze hehe


Będzie dobrze kochana 🙂Już nie długo...damy radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
no ja juz bym chciala dzis nawet urodzic hehe fakt zaczynam znow sie meczyc ale i chchialabym maego juz mniec przy sobie a i 😆 mysle ze bedzie mi dziwnie jak nic mnie w brzuszek nie bedzie kopac...hehe


Tez myslałam jak to będzie po porodzie kiedy nie będziemy czuc kopniaczków...i tez juz bym chciała żeby chociaz Wielkanoc była,wtedy juz bym mogła rodzic heh i Maluszek byłby z Nami,ale musimy byc cierpliwe,na wszystko przyjdzie czas,na samą ciąże 3 lata czekałam,więc te 3 miesiące bez problemu wytrzymam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez myslałam jak to będzie po porodzie kiedy nie będziemy czuc kopniaczków...i tez juz bym chciała żeby chociaz Wielkanoc była,wtedy juz bym mogła rodzic heh i Maluszek byłby z Nami,ale musimy byc cierpliwe,na wszystko przyjdzie czas,na samą ciąże 3 lata czekałam,więc te 3 miesiące bez problemu wytrzymam... 😉


W sumie masz racje juz i tak zlecialo te 6 miesiacy niewiadomo kiedy....a my z mezem ostatnio tez tak lezelismy i stwierdzilismy ze za 3 miesiace tak spokojnie pol dnia juz nie bedziemy leniuchowac nasze zycie sie wywroci 🙂 🙂 ale to dobrze.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Tez myslałam jak to będzie po porodzie kiedy nie będziemy czuc kopniaczków...i tez juz bym chciała żeby chociaz Wielkanoc była,wtedy juz bym mogła rodzic heh i Maluszek byłby z Nami,ale musimy byc cierpliwe,na wszystko przyjdzie czas,na samą ciąże 3 lata czekałam,więc te 3 miesiące bez problemu wytrzymam... 😉


W sumie masz racje juz i tak zlecialo te 6 miesiacy niewiadomo kiedy....a my z mezem ostatnio tez tak lezelismy i stwierdzilismy ze za 3 miesiace tak spokojnie pol dnia juz nie bedziemy leniuchowac nasze zycie sie wywroci 🙂 🙂 ale to dobrze.... 🙂 🙂


No ja to sama z Maluszkiem będe bo mąz co 2 tyg na 2 dni do domu przyjeżdża...ale bede miala chociaz co robic,nie bede sie nudzic heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie majowe mamuski 😎 ja i dzidzia juz po jedzonku..i juz mnie terroryzuje,tzn chyba sie najadlo malenstwo 😜 ...a ja znow pol nocy nie spalam,do tego zab mnie boli,i to jak 🤢 a ja sie tak panicznie boje dentysty...ale jak tak dalej bedzie to kurna trza bedzie isc...wrrrrr...a jutro czeka mnie powtorka z picia glukozy,tym razem 75g....zeby po tym slodkim jescze bardziej mnie nie rozbolal zabek 🤢 niestety 50g wyszlo mi fatalnie i boje sie tej cukrzycy ciazowej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie ja tez z takiego wniosku wyszlam mojego meza najbardziej mi brakuje jak caly weekend go nie ma od piatku i wraca w poniedzialek nad ranem...i tak sobie tez mysslam ze jak bedzie maluszek to wyjdzie sie na spacer i cos i nie bede juz sie tak nudzic jak do tej pory 🙂 🙂

widze ze chyba same jestesmy brzuszki gdzies wybyly na weekend...ja na dzis nie mam zadnych planow...bedziemy o 15.30 mecz z mezem ogladac Lech-a 😆 a popoludniu chyba pojdziemy na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Witam wszystkie majowe mamuski 😎 ja i dzidzia juz po jedzonku..i juz mnie terroryzuje,tzn chyba sie najadlo malenstwo 😜 ...a ja znow pol nocy nie spalam,do tego zab mnie boli,i to jak 🤢 a ja sie tak panicznie boje dentysty...ale jak tak dalej bedzie to kurna trza bedzie isc...wrrrrr...a jutro czeka mnie powtorka z picia glukozy,tym razem 75g....zeby po tym slodkim jescze bardziej mnie nie rozbolal zabek 🤢 niestety 50g wyszlo mi fatalnie i boje sie tej cukrzycy ciazowej 😞


wspolczuje ci tego zeba i glukozy....ja po ostatniej mam taki odwet do pobierania krwi ze szok...wrrr...a co do zeba to lepiej idz zanim na dobre cie rozboli ja tez sie boje dentysty dlatego moj wie ze bez znieczulenia nie usiade na fotel...jedno klucie i spokoj moze mi wiercic wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sama sobie wspolczuje 😞 a z zebem to wyjscia raczej nie bede miala bo z dnia na dzien coraz gorzej...boje sie jak cholera,ale coz...nie wytrzymam chyba dlugo...slyszalam tez w ciazy daja mniejsze dawki znieczulenia i to jeszcze mnie dobilo 🤢 ja zawsze konskie se zyczylam i nie wyobrazam sobie jak to bedzie z mala dawka....jutro bede kluta ze 2x...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...