Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kuchnia ogarnieta..teraz kuwetka kotow do ogarniecia...i podlogi heheh i 12 nadejdzie a ja wszystko mam porobione..nie normalnie dzisiaj 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki. Ja dziś mam amnestię (sama sobie ją dałam) 🙂 odnośnie cukrzycy oczywiście 🙂 Nie mogłam wytrzymać i wciągnęłam właśnie już dwa pączki 🙂

Witaj Gusia333 🙂 A Ty masz nk?


Witaj ewelka_17 🙂 mam nk Agnieszka Marsop
wyslalam ci zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolezanka do mnie napisala..,,czemu dajesz Anna,,???to takie imie..i nie dokaczyla...smutno mi sie zrobilo..jakie imie sobie mysle?? ona dala coreczce Dalia...kogo to obchodzi jak dajemy na imie swoim dzieciom i po co komentarze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Acha wczoraj byłam u lekarza z Anielką i Pani doktor zauważyła, że ma bardzo suchą skórę i zmiany na ciele takie strasznie suche. Przepisała OILATUM DO MYCIA I KREM OILATUM. Mamy to używać raz na 3 dni przez miesiąc a krem codziennie. Powiedziała, żebyśmy tylko dłużej nie używali bo to też może zaszkodzić. O i tak... dobrze , że nie używałam go tak po prostu 🙂 🙂 🙂 🙂


no właśnie kiedyś już była dyskusja tu o Oilatum - i w sumie byłam zgodna że jest to trochę za ciężkie dla dziecka. dlatego wczoraj zdziwilam się jak polecali na szkole rodzenia. gdy była mowa o kąpieli to pielęgniarka powiedziala ze im mniej chemii tym lepiej. żeby używać zwykłe mydełko dla dzieci lub własnie Oilatum - i że oni w szpitalu Oilatum używają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
DZiewczyny , wiecie co ostatnio boli mnie w kroku jak wstaje przewaznie.. myslicie ze to cos powaznego, czy moze wszytsko sie rozciaga ???
no boli..mnie tez 😞 a i boli mnie brzuch ale tu gdzie zoladek tak jakby.. hmm cos cisnelo nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chwalę się wam moimi i przede wszystkim Anielki pączkami. z przepisu wyszły mi 30 sztuk 🙃 🙃

[URL=http://img141.imageshack.us/i/dscn0207o.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6738/dscn0207o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img856.imageshack.us/i/dscn0210.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2640/dscn0210.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka, no nie moge! zarabiste paczusie. 🤪
Ja mialam niespodziewanego goscia, przyjechal moj brat rodzony z Warszawy ze swoja srednia coreczka (2,5 latka). Gdybym widziala to zdjecie z paczkami wczesniej to wlasnie z nim bym jechala pociagiem do Wawy...
no nic. musze siepocieszyc kupnymi.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Pączkowo 🙂

Ja dzisiaj już wsunęłam 3 ☺️
I to nie koniec, bo Mąż dzisiaj zakupił cały karton, więc jak mnie zgaga nie dopadnie to pewnie będę wcinać, a co! 😉

Marinka cudne te Twoje pączki, a Anielka do zacałowania! 🙂

A teraz zmykam do prasowania, bo zaplanowałam dzisiaj prasowanie koszul mojego Męża - wyprasowane już 4, zostało jeszcze 9 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
A ja jeszcze dzisiaj pączula nie jadłam,, Pan od montarzu jest u nas i nie moge wyjsc a mąż ciągle ma cos do załatwienia... a mi sie chce juz pączka 😞 😞 😞
popros moze pan skoczy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczka mnie kroczę boli już ponad miesiąc jak wstaję z łóżka itd.

mnie nic nie boli.. ale to chyba nie oznacza niczego niewlasciwego? 😮


Fijolek i tak jest prawidłowo właśnie. ten ból nie oznacza nic superowego... naprawdę. U mnie też boli bo mam infekcję. Ale to źle. w środę mam wizytę. Mój lekarz podejrzewa też żylaki czy coś ale nie wiem o co cho , dopiero się dowiem w środę. Przez ten ból pamiętacie musiałam iść do szpitala na ktg mnie wzięli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Pączkowo 🙂

Ja dzisiaj już wsunęłam 3 ☺️
I to nie koniec, bo Mąż dzisiaj zakupił cały karton, więc jak mnie zgaga nie dopadnie to pewnie będę wcinać, a co! 😉

Marinka cudne te Twoje pączki, a Anielka do zacałowania! 🙂

A teraz zmykam do prasowania, bo zaplanowałam dzisiaj prasowanie koszul mojego Męża - wyprasowane już 4, zostało jeszcze 9 😲


a mnie zgaga dopadla wlasnie po paczku.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczka mnie kroczę boli już ponad miesiąc jak wstaję z łóżka itd.

mnie nic nie boli.. ale to chyba nie oznacza niczego niewlasciwego? 😮


Fijolek i tak jest prawidłowo właśnie. ten ból nie oznacza nic superowego... naprawdę. U mnie też boli bo mam infekcję. Ale to źle. w środę mam wizytę. Mój lekarz podejrzewa też żylaki czy coś ale nie wiem o co cho , dopiero się dowiem w środę. Przez ten ból pamiętacie musiałam iść do szpitala na ktg mnie wzięli

hmm no to powiedz swojemu kroczu zeby przestalo robic jaja i przestalo bolec.NO! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do krocza to mnie też pobolewa, przy wstawaniu, kucaniu i na kibelku jak siądę, ale to może być właśnie przygotowywanie miednicy, rozchodzenia spojenia łonowego albo nacisk główki dziecka.
Ale mi lekarz powiedział, że te kobiety, których właśnie boli - w sensie, u których szybciej następują te zmiany przygotowawcze - łatwiej rodzą i tego się trzymam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja obiad już wstawiony.Moje żeberka się pieką już długo ale jeszcze z 2 godziny postoją 🙂

Bardzo wam dziękuję za komplement tych pączków. Anielka miała wieeeeeeeelką frajdę z tym wszystkim. A powiem ,że ja często z nią coś piekę bo Ona uwielbia to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...