Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Łoj.... az mi sie oczy spocily...hehehe...tyle zescie natrzaskaly... hehehe
joma dzieki za bonuska 🙂 a mam pytanko bo wczesniej pisalas o tym nadgarstku...i ja to mam wlasnie,tyle ze mi sie nic nie trzesie tylko boli 😞 prawy caly dzien a lewy tylko po nocy...to moze oznaczac ze malo magnezu???tak jak wczesniej sugerowalas...
Beti hehehe dobre...normalnie jestes nie do pobicia...dzis rob bis !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
marinka napisał(a):
My oczywiście jemy z mężem pączki 🙂 🙂 🙂 Teraz poszedł na basen a ja odpoczywam 🙂

marinka kochana gdzie ty to wszystko miescisz...??? 🙂tyle poczusiow...ja po dwoch ledwo... 🙂 pierwszy raz widzialam twoja mala - slodka 🙂 😘


He he oj mieszczę i mam jeszcze dużo miejsca na nie. Qystarczy na mnie popatrzeć i już wiadomo gdzie mieszczę 🙂 Ale to tylko dziś od jutra znów sie pilnuję 🙂 🙂 ☺️ ☺️ A dziękuje za Anielkę

a ja mam nadzieje ze jutro wyniki okaza sie super extra i nie bede sie musiala pilnowac,kluc i leciec tylko na mdlych,gotowanych i w malych ilosciach 🙂 kiedy ciaza podobno to okres gdzie mozna se pozwolic i jesc wszystko na co ma sie ochote,a zachcianki sa rozne rozniste 🙂 🙂 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
OLKA te...ciotka...widzialam ze mnie dzis wygladalas z kocurem BETI...hehehe...troszke potesknilyscie...i dobrze hehehe
dzis ty wizytke mialas...? ciekawe jak u ciebie po ...pozdrawiam... 😘

Kochana jesli to do mnei to ja mam wizyte dopiero w srode.....u gina a dzis moze maz mi zrobi przeglad 😜 hehe ok uciekam skarby wy moje bo odbija mi juz normlanie hehe...ide sie poprzytulac do mezulka 😁 jak bedzie mi sie chialo moze znow do was zajrze a jak nie to do jutra ale do poludnia bo rano wyprawe mam eh... buzialki dla maluszkow 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
moniczka1979 może to być objaw braku magnezu, albo też objaw typowych zmian hormonalnych zachodzących w ciąży powodujących ucisk na nerw pośrodkowy.

Slonko a ty wiesz ze mi moj gin pierdzielnal teksta:"bez operacji sie nie obedzie"...
a ty chyba kiedys mi pisalas ze to mija po ciazy...i taka mam nadzieje ze minie bo jak ja se dam rade z moja dzidzi 😞
ale ten magnez chyba se kupie,mimo ze gin twierdzi ze nie potrzebuje zadnych dodatkowych witaminek...ale magnez chyba nie zaszkodzi...a i moze na ten nadgarstek pomoze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis nie zjadlam zadnego paczka 😮 w anglii takiego czegos nie obchodza, a nam po usg odechcialo sie slodkosci i nikt do sklepu nie poszedl. :P
co do zgagi to ja w ciazy mialam chyba tylko 2 razy, az sie boje jaka mi lysinka z brzuszka wyjdzie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
brzuszki powiedzcie mi czy każda z Was uczęszcza do szkoły rodzenia..?

ja nie chodze do szkoly rodzenia...
mysle ze i bez tego dam rade urodzic...slyszalam w szpitalu jak polozna sasiadce obok na lozku mowila ze wystarczy ze bedzie wspolpracowac z plozna podczas porodu i bedzie dobrze... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
brzuszki powiedzcie mi czy każda z Was uczęszcza do szkoły rodzenia..?

ja nie chodze do szkoly rodzenia...
mysle ze i bez tego dam rade urodzic...slyszalam w szpitalu jak polozna sasiadce obok na lozku mowila ze wystarczy ze bedzie wspolpracowac z plozna podczas porodu i bedzie dobrze... 🙂


no właśnie ja tez się ostro zastanawiam czy się nie zapisac...i tak szukam w necie tych szkół ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a ja dzis nie zjadlam zadnego paczka 😮 w anglii takiego czegos nie obchodza, a nam po usg odechcialo sie slodkosci i nikt do sklepu nie poszedl. :P
co do zgagi to ja w ciazy mialam chyba tylko 2 razy, az sie boje jaka mi lysinka z brzuszka wyjdzie:P

Gratuluje coruni... 🙂
ja zgage mialam na poczatku ciazy i to jaka....aj nie dawalam se rady,pilam coli sporo zeby tylko mi sie odbilo.. 🙂a teraz zgagi nie mam,ale za to bekanie mam 24h 🙂 i to takie dorodne...hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joma napisał(a):
Co do Szkoły Rodzenia - to my chodzimy i jesteśmy bardzo zadowoleni - jakoś pewniej i spokojniej się czuję po tych zajęciach 😉


no właśnie dlatego też bym chciała się zapisać...ale nie wiem jak to wyjdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Moniczka nie wiem na jakiej podstawie Twój gin tak powiedział, ale zazwyczaj mija to po ciąży, a jeśli nie to fakt - często wykonuje się zabieg operacyjny, ale nie martw się - jest mało inwazyjny 😘

no ja mam nadzieje ze malo inwazyjny...bo na sama mysl to az mnie rzuca ...eh...
ale poki co ludze sie ze minie i normalnie bede funkcjonowac i dla mojej kruszynki bede w 100% sprawna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...