Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
mnie ciasteczka maslane tez nie pomagaja.. 😞 nie wiem co robic. boje sie cokolwiek jesc zeby nie bylo gorzej.. yyy


no ja jeszcze nie próbowałam cistek maślanych ale dziś spróbuje...oj to Fijolku nie wiem co mogłoby jeszcze pomóc... 🥴

nie wiem o co chodzi tym bardziej, ze ostatnio w miare dobrze spie, ale jbudze sie raz w nocy na sikanko. i wtedy czuje pierunskie pieczenie. popijam wode ale jakas masakra. moze powinnam swoja diete przemyslec? Moze za duzo nabialu? kurcze...


myślałam, że tylko mnie tak w nocy piecze ale widze nie jestem sama..też popijam wodą ale nic nie daje...masakra z tą zgagą...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1978 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
musze spróbować migdałów..
ANTENKAjaka ladna focia...a Ty jaka slicznosc 🙂


dziękuje bardzo Olu... 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
No i jestem, z domciu nie udało mi sie wyjsc, wyszłam z kąpieli i tak mnie zmogło spanie ze zasnełam apałam ze 3 h 😮 😮 😮


my tu wszystkie myślałysmy że jestes na spacerku a tu Cię spanie zmogło..hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
Antenka, no normalnie zrobiłam 2 kroki do sypialni padłam... 🤪 chyba organizm potrzebował, jakas taka słabsza sie czuje.


powiem Ci Aneczko, że ja tez ostatnio taka zmęczona chodzę i moglabym spać godzinami popołudniu ale nie bardzo mogę bo jeszcze się dzieckiem opiekuje(nie moim oczywiście) ...więc nie dziwie Ci się że padłaś.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka super zdjecie... 🙂
no ja juz po jedzonku...malenstwo tez chyba najedzone bo po obiedzie odrazu mi sie zaczal wypinac 🙂
no wiec....
wizyta byla dluga bo i usg i konsultacja...no wiec glukoza wyszla podwyzszona [norma 140 ja mialam 150] eh i dostalam skierowanie do poradni...no niestety...
termin porodu mam jeszcze jeden [juz czwarty] na 11.05 🙂z dzidzia wszystko dobrze,te pomiary z usg tylko jakies rozbierzne..ale gin mowi ze wszystko jest prawidlowo...moja dzidzia ma 30.2 tyg i wazy 1635g 🙂 i juz jest obrocona glowka w dol 🙂 czyli dobrze,bede miala sn 🙂 o ile podczas porodu sie cos tam nie zmieni...
no i lekarz nam zdradzil plec 🙂 niechcacy...tzn ja zapomnialam wspomniec ze chcemy niespodzianke bo ta glukoza sie za bardzo przejelam...tak wiec bedzie Piotrus

😆 i tacy jestesmy szczesliwi!!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Antenka super zdjecie... 🙂
no ja juz po jedzonku...malenstwo tez chyba najedzone bo po obiedzie odrazu mi sie zaczal wypinac 🙂
no wiec....
wizyta byla dluga bo i usg i konsultacja...no wiec glukoza wyszla podwyzszona [norma 140 ja mialam 150] eh i dostalam skierowanie do poradni...no niestety...
termin porodu mam jeszcze jeden [juz czwarty] na 11.05 🙂z dzidzia wszystko dobrze,te pomiary z usg tylko jakies rozbierzne..ale gin mowi ze wszystko jest prawidlowo...moja dzidzia ma 30.2 tyg i wazy 1635g 🙂 i juz jest obrocona glowka w dol 🙂 czyli dobrze,bede miala sn 🙂 o ile podczas porodu sie cos tam nie zmieni...
no i lekarz nam zdradzil plec 🙂 niechcacy...tzn ja zapomnialam wspomniec ze chcemy niespodzianke bo ta glukoza sie za bardzo przejelam...tak wiec bedzie Piotrus

😆 i tacy jestesmy szczesliwi!!!! 😆


glukoza sie nie martw!
a gratuluje synka!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Antenka super zdjecie... 🙂
no ja juz po jedzonku...malenstwo tez chyba najedzone bo po obiedzie odrazu mi sie zaczal wypinac 🙂
no wiec....
wizyta byla dluga bo i usg i konsultacja...no wiec glukoza wyszla podwyzszona [norma 140 ja mialam 150] eh i dostalam skierowanie do poradni...no niestety...
termin porodu mam jeszcze jeden [juz czwarty] na 11.05 🙂z dzidzia wszystko dobrze,te pomiary z usg tylko jakies rozbierzne..ale gin mowi ze wszystko jest prawidlowo...moja dzidzia ma 30.2 tyg i wazy 1635g 🙂 i juz jest obrocona glowka w dol 🙂 czyli dobrze,bede miala sn 🙂 o ile podczas porodu sie cos tam nie zmieni...
no i lekarz nam zdradzil plec 🙂 niechcacy...tzn ja zapomnialam wspomniec ze chcemy niespodzianke bo ta glukoza sie za bardzo przejelam...tak wiec bedzie Piotrus

😆 i tacy jestesmy szczesliwi!!!! 😆

moniczka gratuluje synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenko, a czy moge spytac w ktorej dzielnicy Łodzi mieszkasz? 🙂
p.s. masz dwa dni wczesniej urodzinki... 🙂


Fijolku ja mieszkam przy Górniaku... 🙂
ooo to urodzinki będziemy prawie, że razem świętowały...hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super Moniczko, że wszystko wprządku z dzidzochem... 🙂 Gratuluje chłopca.. 🙂
A glukozą się nie martw...dasz radę i będzie dobrze... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka, super fota! 🙂
I Moniczka, gratulacje! I witaj w mamusiowo-synkowym gronie 🙂
A ja rozmawiałam z moim lekarzem i poradził, żebym przyjechała dopiero wieczorem, koło 19, to może się już rozluźni w poczekalni 🙂 Heh, i nie ukrywam, liczę na zielone światło w sprawach intymnych 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...