Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martyna_czaro namiary na tabelkę wysłane ale póki co tabelka nie zaktualizowana bo plik na serwer nie chce mi się wczytać. Może uda mi się zrobić to wieczorem wtedy napisze na forum, że gotowa jest uzupełniona tabela. No i tak jak dziewczyny piszą ciągle chętnie będę ją uzupełniała o nowe majóweczki, więc jak któraś chce bliższe namiary na nas to już wiecie co robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Martyna_czaro namiary na tabelkę wysłane ale póki co tabelka nie zaktualizowana bo plik na serwer nie chce mi się wczytać. Może uda mi się zrobić to wieczorem wtedy napisze na forum, że gotowa jest uzupełniona tabela. No i tak jak dziewczyny piszą ciągle chętnie będę ją uzupełniała o nowe majóweczki, więc jak któraś chce bliższe namiary na nas to już wiecie co robić.


Tylko nie mogę się tam zalogowac. Podałaś mi hasło... a nazwa użytkownika? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
joma napisał(a):
No właśnie nowe Brzuszki - wpisujcie nam się w tabelkę 🙂


Tak, tak 😉 nadrabiam 😉

Super 🙂

Martyna zaczęłyśmy dzisiaj 32 tydzień 🙂 😘



Mhm... 😉 już coraz bliżej 🙂
Mój mąż wczoraj nawet zaskoczył... "JUŻ 32tydz??" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 wysyłasz mi maila z nickiem, twoim imieniem, terminem porodu, płcią dziecka i imieniem i nr telefonu a ja wpisuje cie do naszej tabelki z danymi i namiarami na cześć z nas. później wysyłam maila zwrotnego i już możesz do nas dzwonić 😉 Tabelka jest zrobiona i ukryta po to, żeby dostęp do prywatnych danych miały tylko te które same też udostępnia swoje dane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
wismar86 wysyłasz mi maila z nickiem, twoim imieniem, terminem porodu, płcią dziecka i imieniem i nr telefonu a ja wpisuje cie do naszej tabelki z danymi i namiarami na cześć z nas. później wysyłam maila zwrotnego i już możesz do nas dzwonić 😉 Tabelka jest zrobiona i ukryta po to, żeby dostęp do prywatnych danych miały tylko te które same też udostępnia swoje dane






Super pomysl 😉 za chwilke wysle maila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aneczka1983 no wiem, że lepiej pewnie nie będzie, ale mam nadzieję, że przyzwyczaję się do tego i nie będę tak jęczeć...bo jak całą ciążę zaciskałam zęby i wszystko znosiłam, tak wczoraj poczułam się taka bezsilna...


wiesz ja tez do tej pory wszytsko znosiłam, teraz zauwazyłam ze czesciej mówie jak mi zle i ciezko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
joma napisał(a):
Aneczka1983 no wiem, że lepiej pewnie nie będzie, ale mam nadzieję, że przyzwyczaję się do tego i nie będę tak jęczeć...bo jak całą ciążę zaciskałam zęby i wszystko znosiłam, tak wczoraj poczułam się taka bezsilna...


wiesz ja tez do tej pory wszytsko znosiłam, teraz zauwazyłam ze czesciej mówie jak mi zle i ciezko..

No nic...ja to jeszcze ze sobą wytrzymam...
Tylko nie wiem co na to mój Mąż 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
joma napisał(a):
Aneczka1983 no wiem, że lepiej pewnie nie będzie, ale mam nadzieję, że przyzwyczaję się do tego i nie będę tak jęczeć...bo jak całą ciążę zaciskałam zęby i wszystko znosiłam, tak wczoraj poczułam się taka bezsilna...


wiesz ja tez do tej pory wszytsko znosiłam, teraz zauwazyłam ze czesciej mówie jak mi zle i ciezko..

No nic...ja to jeszcze ze sobą wytrzymam...
Tylko nie wiem co na to mój Mąż 🤪


Hehe 🙂 niech też troszeczkę pocierpi 😉 (razem z Tobą 😉)

Ja też zauważyłam, że coraz częściej narzekam... Ale to przez te okropne bóle żeber... (wręcz takie pieczenie na górze brzucha... wrrrr... 😞 ). Ale mój mężuś dzielnie to znosi 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 28.04
gosiaa21 02.05
justik23 3.05
Fijolek 05.05
kasiagwiazdka 05.05
marinka 07.05
Aneczka1983 08.05
Mamusia20 11.05
Adka101 12.05
jolajcik 14.05
wismar86  17.05
Anonimosia 19.05
Joasia1988 19.05
manki 19.05
Jamargaretka 20.05
beata2186 21.05
justyna_88 21.05
monalissa 21.05
ola1978 22.05
ewelka_17 23.05
Barakuda 24.05
Joma 25.05
martyna_czaro 25.05

Tak sobie ułozyłam nasze terminki... i ciekawa jestem jak to będzie w rzeczywistości 🙂 🙂
Ja na samym końcu.... uffff......

Gosia mi też cięzko się podnieść, szczególnie jak brzusio stwardnieje i siuku się chce... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
oj to widze ze tylko u Nas bylo niepokolei 😁 Najpierw zecydowaliśmy się na Dziecko a dopiero później na ślub hehe 🙂


Nie tylko u Was Kasieńko 🙂 u nas też dzidzia była pierwsza 🙂 ja zaszłam w ciążę pod koniec sierpnia. Co prawda ślub był planowany na czerwiec tego roku, ale jak lekarz mi potwierdził że będę mamusią to przyspieszyliśmy i 8kwietnia minie nam raptem 3miesiące od ślubu 🙂



no to my planowaliśmy kościelny na następny rok a 10 kwietnia będzie 3 miesiące od cywilnego heh no i też pod koniec sierpnia ciąża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
wismar86  dodałam cie do tabelki. Na mailu masz wszystkie informacje.

dziewczyny udało mi się zaktualizować tabelkę na serwerze, więc te które chcą mieć aktualne dane zapraszam do ściągania pliku.
a czy ja moge otrzymac jeszccze raz tabelke [email protected] dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...