Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki. Widzę że jestem pierwsza dziś na forum. Za mną kiepska noc, jakoś się nie mogłam ułożyć. O 6 mąż mnie obudził żebym go do pracy zawiozła. Dziś w Rykach deszcz pada, więc nie mogłam odmówić. Teraz jakaś taka nieogarnięta jestem. Chętnie bym się położyła spać, ale jakoś nie mogę usnąć. Będę zaglądać. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszki!
wczoraj nie wchodzilam, poniewaz postanowilam sobie, ze w domku porobie i wreeeeszcie poprasuje 2 kosze prania! i udalo sie 🙂

mebelki juz zlozone- komplet! ale sie ciesze!!! 🙃
wygladaja super! jeszcze jak posciel dojdzie i dodatki to bedzie jeszcze ladniej 😜
musze je tylko przetrzec ciepla woda ..... (ale powiem Wam, ze nawet az tak bardzo nie smierdza nowoscia! do wytrzymania) 😉..... i moge zaczac dzialac z ukladaniem ciuszkow 🙂
...ale na niektore kompleciki musze kupic takie male wieszaczki i dzis to zrobie 🙂

dzis mam akupunkture najpierw, a pozniej na 11.30 wizyta! takze pewnie odezwe sie do WAS popoludniu jakos! 😘

co do kg.... ja mialam 2 tyg temu 12 kg na plusie, dzis pewnie bedzie z 14-15 kg! okaze sie 😜

Aneczka ja tez te podklady do przewijania zakupilam 🙂 sa super, przydadza sie praktycznie wszedzie!

Kocyki dla Malego tez pralam w 40 stopniach, tylko ustawilam wirowanie mniejsze, zeby sie nie pogniotly i wypraly sie super! nie stracily miekkosci 😉

buziaki i milego dnia zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki. Widzę że jestem pierwsza dziś na forum. Za mną kiepska noc, jakoś się nie mogłam ułożyć. O 6 mąż mnie obudził żebym go do pracy zawiozła. Dziś w Rykach deszcz pada, więc nie mogłam odmówić. Teraz jakaś taka nieogarnięta jestem. Chętnie bym się położyła spać, ale jakoś nie mogę usnąć. Będę zaglądać. Pozdrawiam


witaj Joasiu! nie tylko Ty juz na nozkach 🙂 ja tez wczesnie wstalam, ale to dlatego ze musze sie szykowac, dzis wizyta! 🙂
ja w nocy tez mam problem, pospie do 4 ej i pozniej juz nie moge! bola mnie cholernie zebra- Maly sie tak niesamowicie rozycha, ze juz czasem nie wiem jak sie ulozyc bo bol doskwiera!
dlatego wstaje i chodze 🙃
jak sie zle czujesz to poloz sie i polez chociaz! moze zrobi sie lepiej 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,
ja dzis wyjatkowo wczesnie sie obudzilam, ale w zasadzie cala noc mam przespana. Zupelnie inaczej sie czuje od razu! Wstalam przed 8, szybki pryszniczek i mam mnostwo zapalu na dzisiejszy dzien. ciekawe kiedy mi sie wyczerpie 😉 milego dzionka i do potem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, ja tez jakos tak odmiennie przed 8 sie obudziłam w miare wyspana 😁 zjadłam juz sniadanko 🙂 i chęci są , ale to musze od razu sie wziasc bo zapał minie. Pogoda kiepska u nas.
Wczoraj bylismy na SR i znów mnóstwo informacji ehhh zeby to wszytsko zapamietac, a było o najczestszych problemach okresu noworodkowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki. Widzę że jestem pierwsza dziś na forum. Za mną kiepska noc, jakoś się nie mogłam ułożyć. O 6 mąż mnie obudził żebym go do pracy zawiozła. Dziś w Rykach deszcz pada, więc nie mogłam odmówić. Teraz jakaś taka nieogarnięta jestem. Chętnie bym się położyła spać, ale jakoś nie mogę usnąć. Będę zaglądać. Pozdrawiam


witaj Joasiu! nie tylko Ty juz na nozkach 🙂 ja tez wczesnie wstalam, ale to dlatego ze musze sie szykowac, dzis wizyta! 🙂
ja w nocy tez mam problem, pospie do 4 ej i pozniej juz nie moge! bola mnie cholernie zebra- Maly sie tak niesamowicie rozycha, ze juz czasem nie wiem jak sie ulozyc bo bol doskwiera!
dlatego wstaje i chodze 🙃
jak sie zle czujesz to poloz sie i polez chociaz! moze zrobi sie lepiej 🙂 😘 😘 😘


U mnie mały ostatnio jest spokojny, rusza się, ale chyba już mu niewiele miejsca zostało bo ruchy są takie leniwe, ale za to jak leżę na boku to mnie biodro strasznie boli po jakimś czasie i muszę się przekręcić, i tak w koło macieju. Chyba rzeczywiście się położę. Później jadę kupić rzeczy potrzebne do malowania i trzeba będzie troszkę pokój przygotować przed powrotem męża, wiele nie zrobię, ale chociaż pierdółki z półek pozdejmuje.
Kasiu, daj znać jak po wizycie 🙂
Będę zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuszki! Ja dziś przespałam prawie całą noc. 1 raz się obudziłam na siku 🤪 🤪 LoL. Teraz już obiad nastawiam i fajnie będzie!

Ale miałam sen... zaczęłam rodzić i nie miałam torby spakowanej i tak panikowałam no... A przecież wszystko spakowane!! no!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE KOCHANE BRZUNIE 😆
nawet wylapalam jakas siec... 🙂
ja dzis od 6 na nogach...o 7 juz bylam w gabinecie....ale sluchajcie jakas paranoja....mam zalecenie ze szpitala na to ktg,i wczoraj bylam w szpitalu i mnie z laska wielka przyjeli,godzine lezalam z tymi pasami a potem 2 godz czekalam na konsultacje z lekarzem....po czym okazalo sie ze cos slabo ten zapis wyszedl i ze mam sie zglosic jeszcze w piatek czyli jutro....ale koniecznie ze skierowaniem od lekarza prowadzacego....kuzwa debilizm....to ja dzis specjalnie lecialam do niego z samego rana po to skierowanie,bez zapisanej wizyty i juz sie pluly te co juz byly przed gabinetem....ale mnie puscily z wielka laska....moj gin zdziwiony ze specjalnie mnie pogonili po skierowanie na ktg jak maja zalecenie ze szpitala i w sumie sami mogli takowe wypisac....i poprosilam go jeszcze o skierowanie na morfo,mocz,hbs i wr ...bo do porodu potrzebne,a jak mi powiedzieli w szpitalu ze jak do 26 kwietnia nie urodze to mam jechac na wywolanie...i wole te badania miec z glowy bo w razie co jak sie zacznie lada dzien.... 🤢 ...
i jestem juz w domku....nogi spuchniete,ledwo wcisnelam trzewiki....no i ciekawa jestem jak jutro mi to ktg wyjdzie...a jak mnie w szpitalu zostawia juz??? 🤢 o jezusiu...wczoraj jedna z akcja porodowa z ktg zabrali,druga tez zostawili na patologii...mam nadzieje ze bedzie wszystko oki i ze puszcza mnie do domku.... 🤨
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki...
U Nas pogoda kiepsa,ciągle pada,ale jest ciepło...
Mój synek coś dziś leniwy 😞ale zobaczymy pozniej...U mnie noc taka sobie,ale dziś tylko 3 razy wstałam 🤪Znów mam lenia...dziś majster będzie malował ostatni pokój 😁 😁 😁 potem położy panele i skończy klatkę schodową i koniec 🤪 😁 🤪 😁w końcu....a na dniach maja być mebelki do kuchni gotowe 🙃 😁 🙃...na reszte muszę poczekć niestety,ale zadowolona jestem,że przed narodzinami jednak zdąrzymy wszystko skończyc.Jutro wizyta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
WITAJCIE KOCHANE BRZUNIE 😆
nawet wylapalam jakas siec... 🙂
ja dzis od 6 na nogach...o 7 juz bylam w gabinecie....ale sluchajcie jakas paranoja....mam zalecenie ze szpitala na to ktg,i wczoraj bylam w szpitalu i mnie z laska wielka przyjeli,godzine lezalam z tymi pasami a potem 2 godz czekalam na konsultacje z lekarzem....po czym okazalo sie ze cos slabo ten zapis wyszedl i ze mam sie zglosic jeszcze w piatek czyli jutro....ale koniecznie ze skierowaniem od lekarza prowadzacego....kuzwa debilizm....to ja dzis specjalnie lecialam do niego z samego rana po to skierowanie,bez zapisanej wizyty i juz sie pluly te co juz byly przed gabinetem....ale mnie puscily z wielka laska....moj gin zdziwiony ze specjalnie mnie pogonili po skierowanie na ktg jak maja zalecenie ze szpitala i w sumie sami mogli takowe wypisac....i poprosilam go jeszcze o skierowanie na morfo,mocz,hbs i wr ...bo do porodu potrzebne,a jak mi powiedzieli w szpitalu ze jak do 26 kwietnia nie urodze to mam jechac na wywolanie...i wole te badania miec z glowy bo w razie co jak sie zacznie lada dzien.... 🤢 ...
i jestem juz w domku....nogi spuchniete,ledwo wcisnelam trzewiki....no i ciekawa jestem jak jutro mi to ktg wyjdzie...a jak mnie w szpitalu zostawia juz??? 🤢 o jezusiu...wczoraj jedna z akcja porodowa z ktg zabrali,druga tez zostawili na patologii...mam nadzieje ze bedzie wszystko oki i ze puszcza mnie do domku.... 🤨
😘


Witaj kochana
No taka jest Nasza Polska Służba Zdrowia...eh...brak słów chwilami,ale wierszę ze wszystko bedzie ok i nie martw się na zapas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc manki,super ze remoncik sie udal i ze dobiega juz konca... 🙂
tez mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze wroce do domku...
przeraza mnie to....za niecale 3 tygodnie moge juz miec malucha na swiecie....i z jednej strony tak bardzo bym juz chciala urodzic,a z drugiej boje sie jak cholera...i pewnie bede rodzic bez zzo...bo w tym szpitalu kosztuje 550zl podobno a mnie na to nie stac,i trzeba bedzie sie pomeczyc i pocierpiec...eh....strach mnie ogarnia...potworny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczka to widze ze nie tylko ja mialam wczoraj przygody podczas ktg.
Przyjechalam do przychodni na 14:45 zgodnie z planem, pani w recepcji mowi ze lekarz bedzie ale na .. 16:00. Aha. Pytam czy wykonuja tu ktg, ona ze i owszem ale tylko w czwartki.. 🙂 aha. no tomowie poczekam sobie na lekarza najwyzej jutro przyjade ponownie. I zeby bylo smieszniej: NIKT w poczekalni nie ustapil mi miejsca (bylam jedyna ciezarna) wec czekalam w .. aucie 🙂 zajebiscie.
Na szczescie lekarz przyjechal przed czasem, ktg zrobione i jest git. Ale wesolo bylo przez moment 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchalki 🙂
ja juz po sniadanku ogarnelam sie i zaraz smigam na miasto musze jakas bluzeczke sobie kupic i sweterek bo w nim sie nie mieszcze 🤢
i moze przy okazji znajde jakas tunike na wesele w wielkanoc 😆
Ja dzis prawie co godzine mialam pobudke na siusiu 🥴 eh...chcialabym juz urodzic znow maly mi skopal zebra i na zadnym boczku nie bylo wygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Majówki.... a ja dzisij po udanej nocce....i pogoda tez doipisuje to odraz lepszy humore.....Dzisisj czeka mnie wizyta na 11a wiec sie dowiem ile na plusie, 3 tyg. temu było12kg. wiec teraz pewnie ok.15 bedzie....zobaczmy, no i Mluszka zobacze.....jest bardzo ruchliwy wiec chyba wsyztsko wporzadku z nami... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
hej brzuchalki 🙂
ja juz po sniadanku ogarnelam sie i zaraz smigam na miasto musze jakas bluzeczke sobie kupic i sweterek bo w nim sie nie mieszcze 🤢
i moze przy okazji znajde jakas tunike na wesele w wielkanoc 😆
Ja dzis prawie co godzine mialam pobudke na siusiu 🥴 eh...chcialabym juz urodzic znow maly mi skopal zebra i na zadnym boczku nie bylo wygodnie


a ja zaczynam mieć wątpliwości co do tego czy pójdę na wesele. mam jedną sukienkę od koleżanki. a na poprawiny to będę szukała czegoś w ostatniej chwili. u nas to trochę głupio z tym weselem bo bardzo bliska rodzina ale jednak ok 200 km stąd. liczę tylko że jak do świąt bedę sie oszczedzała to powinno być dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Moniczka to widze ze nie tylko ja mialam wczoraj przygody podczas ktg.
Przyjechalam do przychodni na 14:45 zgodnie z planem, pani w recepcji mowi ze lekarz bedzie ale na .. 16:00. Aha. Pytam czy wykonuja tu ktg, ona ze i owszem ale tylko w czwartki.. 🙂 aha. no tomowie poczekam sobie na lekarza najwyzej jutro przyjade ponownie. I zeby bylo smieszniej: NIKT w poczekalni nie ustapil mi miejsca (bylam jedyna ciezarna) wec czekalam w .. aucie 🙂 zajebiscie.
Na szczescie lekarz przyjechal przed czasem, ktg zrobione i jest git. Ale wesolo bylo przez moment 😁

wesolo mowisz??? 😆 podczas badania??a co tam sie zdarzylo u ciebie wesolego???mala szalala???
ja bylam w szpitalu przed 10,nie wiedzialam od ktorej sa te zapisy ktg okazalo sie ze od 11,wiec troche se poczekalam...po 11 weszlam wyszlam po 12 a po 13 lekarz dopiero ale zanim mnie przyjal....bo ta miala akcje to sie wszyscy zlecieli do niej,potem ta druga miala tez cos i tez te polozne z lekarzem do niej...eh...wyszlam do domu o 15...koszmar...
a podczas badania maly bardzo byl spokojny...slaby zapis byl przyszla polozna i tak mi zaczela brzuchem potrzasac ze myslalam ze ja jebne....powiedziala ze cos dzidzia ospaly i ze trzeba pobudzic....a lekarz stwierdzil ze moze dlatego ze glodna jestem i maly spal i byl nieaktywny...i na jutro mam byc zaopatrzona w prowiant....jakbym kuzwa wiedziala ze tyle czasu tam bede to bym se wziela jakies kanapki....jutro se zrobie drugie i trzecie sniadanie...hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
beata2186 napisał(a):
hej brzuchalki 🙂
ja juz po sniadanku ogarnelam sie i zaraz smigam na miasto musze jakas bluzeczke sobie kupic i sweterek bo w nim sie nie mieszcze 🤢
i moze przy okazji znajde jakas tunike na wesele w wielkanoc 😆
Ja dzis prawie co godzine mialam pobudke na siusiu 🥴 eh...chcialabym juz urodzic znow maly mi skopal zebra i na zadnym boczku nie bylo wygodnie


wiesz kochana u mnie sukienka odpada wygladalm jak balon i zle sie w sukieneczce bede czuc dlatego zakladam lniane spodnie ciazowe, balerinki( bo inne buty na nogi nie wcisne) i chce jakas ladna tunike do tego kupic z kamykami czy cos....no a ze w zadne bokerko tez sie nie mieszke mysle o jakims ladnym dluzszym sweterku, a na poprawiny prawie tak samo tylko tunike panterke zaloze, nie ma co szalej i tak te rzeczy sa tylko na teraz po ciazy mam zamiar zrzucic kg wiec rzeczy beda za duze....a i tak slub na 19 wiec mysle ze do 24 i do domku, jesli dobrze pojdzie hehe...

a ja zaczynam mieć wątpliwości co do tego czy pójdę na wesele. mam jedną sukienkę od koleżanki. a na poprawiny to będę szukała czegoś w ostatniej chwili. u nas to trochę głupio z tym weselem bo bardzo bliska rodzina ale jednak ok 200 km stąd. liczę tylko że jak do świąt bedę sie oszczedzała to powinno być dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jamargaretka no i ja mam ten plus ze slub 5 km stad a sala tez 5 tylko w druga strone wiec bliziutko, no i bliska rodzina bo meza kuzynka (ich mamy byly siostrami bo obie niezyja) i moja dobra przyjaciolka, dzieki niej poznalam meza 🙂 🙂 takze jak tu nie isc nie darowalabym sobie tego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...