Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Za mną tragiczna noc...
Strasznie u nas wiało i lało, a pierwszy raz przeżyliśmy coś takiego w naszym domu, więc odgłosy były nieco inne niż w bloku...
Ja nie zliczę ile razy przekręcałam się z jednego boku na bok...
Całą noc miałam więc gimnastykę z przewalaniem brzucha i rogala...
O dziwo...jak po takiej nocy...czuję się nawet nieźle...
Mam nadzieję, że ta nieprzespana noc nie wyjdzie w trakcie dnia...

No i chyba u mnie zaczęły się pierwsze delikatne skurcze...
Takie uczucie jakbym zaraz miała dostać okres...
Ehhh...już zapomniałam jak to jest 😉
No i chyba zacznie się nadsłuchiwanie swojego organizmu...


Miłego weekendu Brzuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane! 😘 jejku widzę że się zaczęło Mamusia20 trzymam mocno kciuki żeby wszystko było ok 🙂

Ja dziś wyjątkowo dobrą nockę miałam a do tego jeszcze do tej pory leniuchowałam z mężulkiem... 😉 oj jak dobrze tak sobie choć raz w tygodniu poleżeć 😁

Miłego dnia Wam życzę 🙂

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadłam się przywitać i życzyć Wam miłego weekendu, a tu widz e taka akcja z Mamusia20 😮 😮
Trzymam kciuki 😘
Skoro o lodach mowa była, to ja mam taaakkkkąąą ochotę od 2 tygodni, ale walczę ze sobą i nie jem 😞 , bo u mnie nie dużo potrzeba aby mieć anginę lub zapalenie gardła.. (jak nie byłam w ciąży to bardzo często miałam), więc mimo, że tak mi się chce to boję się ☺️ a doktorka mówiła, żeby teraz uważać, chociaż do 36tc, więc się pocieszam, że już niedługo i zjem 😜
Noc dziś była tragiczna, te bóle bioder i ud mnie wykończą chyba, a 2 poprzednie noce już tak w miarę dobrze mi się spało.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):

Mam pytanie moze ktoras z was tak miala bo ja juz nie wiem co robic...wczoraj wieczorem zaczelo mi sie duszno robic i strasznie bolec w klatce piersiowej na poczatku tylko jak lezalam na bokach nie wazne na ktorym ale potem nawet jak siedzialam bolalo cisnienie jak mierzylam bylo ok 120 na 60....ale puls mialam 121, potem 110 zadzwonilam do poloznej ona mi powiedziala ze pierwszy raz slyszy zeby kobieta w ciazy miala bole takie, jak dodzwonilam sie do lekarza stwoerdzil ze to moze cos na tle nerwowym i kazal mi wziac melise w tabletkach na uspokojenie (a zdenerwowana nie bylam bo lezelismy z mezem i odpoczywalismy i nagle zaczelo bolec), po tych tabletkach spadlo mi cisnienie mialam 80 na 40 (serio) i puls 110, ale zasnelam dzis rano znow lekko boli cisnienie ok ale puls znow 110....martwie sie ze cos sie dzieje a moj lekarz jest w lodzi i dopiero w poniedzialek wraca.....nie wiem co robic czy to cos powaznego......pomóżcie... 🤢

Nie umiem nic poradzić, bo nie miałam jeszcze czegoś takiego.., ale wydaje mi się, że skoro po tej melisie aż tak spada ciśnienie to też nie za dobrze.. nie wiem.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20, to trzymamy kciuki i czekamy na newsa! 🙂
Beata, ja bym pojechała na izbę przyjęć, żeby sprawdzić te skoki ciśnienia i wysoki puls. W obecnym stanie lepiej chuchać na zimne niż coś zlekceważyć.
Jamargaretka, też czuję takie kłucie - jakby wbijane szpilki, ale lekarz powiedział, że to normalne, więc nic się nie martw 🙂
Fijolek, Manki, życzę szybkiego powrotu do zdrowia! 🙂
Ola, trzymam kciuki, żeby wszystko było OK. Który to stopień - drugi czy trzeci? Wiesz na jak długo Cię zatrzymają? Buziaczki!!! 😘 😘

A my wczoraj byliśmy na wizycie - Tomek waży około 2 kg (34 t.c.). Szyjka odpowiedniej długości i wszystko wydaje się OK. Bóle podbrzusza i twardnienie brzucha są akceptowalne, ale jakby się pojawiły 4 silne skurcze w krótkim okresie czasu, to mamy jechać sprawdzić do szpitala.
I najlepszy news, jaki wczoraj usłyszeliśmy: jak za 2 tygodnie zacznę rodzić, to będzie to już ciąża donoszona i poród nie będzie wstrzymywany! 😮 A my absolutnie nie jesteśmy gotowi, żeby coś się miało dziać za 2 tygodnie! Ogólnie mam prowadzić spoczynkowy tryb życia, mąż mi zapowiedział, że teraz to już nigdzie z domu nie wychodzę, bo najwcześniej mogę się "rozpakować" w okolicach 5 maja. Mam nadzieję, że się uda i nic nie będzie się działo wcześniej, bo nasze nowe zawodowe przedsięwzięcie startuje 30 kwietnia i mamy zbyt dużo innych spraw do załatwienia z firmą, nie wspominając o dokończeniu kompletowania wyprawki..

Ściskam Was wszystkie gorąco!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki widze ze nasze dzieciaczki niedługo zaczna wyskakiwać na ten nasz światek 🙂 ja jednak mówie do naszego małego aby siedział tam jak najdłużej i z chęcią nawet mogę zakończyć nasz woreczek 😁 faktycznie nasze dzidzie są coraz większe i jestesmy prawdziwymi ciężarówkami więc odpoczywajcie jak najwięcej 😘
w święta jeszcze czekaja nas chrzciny miska siostrzenicy i nie mam bladego pojęcia w co sie ubiore i jakies kapcie chyba bede musiała kupić bo jak na razie to tylko sportowe butki dają rade przez cały dzień 🤢
u nas wicher niesamowity i chyba nawet spacer odpadnie bo nam nasza psinka odleci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was sobotnio! jak wiele z was z tego co czytam mialam ciezka noc za soba, gyros niestety mi nie posluzyl i cala noc bolal mnie zoladek, do tego maluch tak sie wiercil ze raz to mi az lzy polecialy.no a dodatkowo piesek mi zrobil pobudke o 6.30 bo on chce na dwor. no i co pospalam w sumie do 11 a teraz troszke musze wziasc sie do roboty bo pranie zrobione a wyprasowac trzeba. no i podlogi trzeba ogarnac. do pozniej kochane. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1978 napisał(a):
hej...jestem na chwilke bo leze w szpitalu..starzeje mi sie lozysko..pozdrawiam Was i uciekam..nie mam tutaj neta..pozdrawiam wszystkich..odezwe sie niebawem 😉


Olu co Ty masz z tym łożyskiem..?? mnie również się starzeje, już mam III stopień dojrzałości i nie zatrzymali mnie w szpitalu, mi to tłumaczyli lekarze , że jeżeli przepływy są prawidłowe to nie ma co panikować i jeżeli coś się będzie działo to na ktg też wyjdzie...
3maj sie...czekam na jakieś wieści...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiadomość od Mamusi20
jeszcze w domku caa noc w bolach i teraz znow. Wyciagnelam meza na spacer zeby sie bardziej ruszylo i juz nie mam sily isc do domu. Pod wieczor jade jeszcze raz i zostaje na patoligi a moze od razu na porodowke 🙂 caluje was kochane i dziekuje za troske.


o jej to chyba nam sie powoli woreczk otwiera 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ... 😘 😘
KAsiagwiazdka kochana jestes ,,, ale ja jeszcze 2 w 1 😁 wszystko ok.. wczoraj cały dzionek cos a to sprzatanie, tez byłam u fryzjera ale tylko na podgoleniu boku, a poznej znajomi wpadli 🙂 i tak piątek minął.. a dzis leniuszka mam jeszcze w pizamce siedze. JAkies kino chodzi mo po głowie, a na 18 jedziemy do znajomych.
Fijolek ale miałas emocje napewno... jak czytałam to takie oczy miałam 😮 najwazniejsze ze wszytsko dobrze !!! 😘 😘
Mamusia jej czy Ty juz urodziłas ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...