Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj w końcu po całym dniu biegania mozna usiąść i delektowac sie ostatnimi chwilami ciszy i spokoju jutro przyjeżdza miska siostra z duzym psem i małym dzieckiem więc o ciszy mowy nie bedzie 🥴 zakończylismy dzis SR i teraz tylko czekać jutro jeszcze porządki pożniej pieczenie ciast u mamci już się nie moge doczekac taka mam ochote na dobry serniczek ahhhh 🤪 w piątek jeszcze skocze na morfologie i we wtorek mierzymy dzidzie 🙂 cudnie grzeje to słoneczko nic tylko buzke opalać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marinka a wez no pokaz moze inne fotki w tej sukience! cos mi sie wydaje ze wygladasz w tym zabojczo!

sluchajcie, znowu mi sie opryszczka na twarzy wywalila. kurcze, nie wiem o co chodzi. chyba sie przegrzalam wczoraj 😞 kurna musi mi toszybko zniknac bo inaczej to masakra.. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie
Zauwazylam ze nie tylko ja dzis w kiepskim nastroju mimo pieknej pogody 🤢Glowa mnie tak boli ze kazdy ruch sprawia niesamowity bol...cisnienie idzie w gore...w piatek wizyta i jak tak dalej pojdzie to jeszcze swieta w szpitalu spedze...
Antenko a dlaczego bierzesz DOPEGYT?tez masz nadcisnienie???ja tez go biore,od poczatku ciazy 2 razy dziennie
Beti jak po wizycie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
Witam wieczornie
Zauwazylam ze nie tylko ja dzis w kiepskim nastroju mimo pieknej pogody 🤢Glowa mnie tak boli ze kazdy ruch sprawia niesamowity bol...cisnienie idzie w gore...w piatek wizyta i jak tak dalej pojdzie to jeszcze swieta w szpitalu spedze...
Antenko a dlaczego bierzesz DOPEGYT?tez masz nadcisnienie???ja tez go biore,od poczatku ciazy 2 razy dziennie
Beti jak po wizycie?


tak manki mam nadciśnienie ale dopiero koło 27tyg zaczęłam brać bo tak mi ciśnienie skakało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojoj... tylko 3 stronki do nadrobienia... gdzie wszystkie brzuchyyy!!?

Ja właśnie wróciłam od znajomych...po meczu Real-Barcelona (buu... Barca przegrała...)

A Haneczka to podczas meczu tak szalała, że myślałam, że mi brzuch przebije... 🙂 🙂

No nic, dobrej nocki Wam życzę :* :*
JUTRO MOŻE WÓZECZEK DOSTANIEMY 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem kochane....ale w paskudnym nastroju 🥴
No wiec po wizycie znow mam mieszane odczucia...ostatnio gin mowil ze na tej zrobimy ktg i podejrzymy malucha i co...zajechalam rozebralam sie szyjka zamknieta wiec stwierdzil ze nie ma co liczyc na wczesniejszy porod puls dzidzi zmierzyl 158.....i tyle...ubralam sie...

Co do moich skurczy i bóla brzuszka ktory byl nie do wytrzymania i tego ze puls od jakis dwoch tygodni nie schodzi mi ponizej 100 dostalam skierowanie do szpitala 😞 stwierdzil ze zbada z kardiologiem serce zrobi mi jeszcze raz wyniki (cos mu w moczu nie pasowalo) i wtedy zrobi malemu usg i go dokadnie zbada (nie wierze mu...a maluszka nie widzialam chyba juz 10 tyg...nawet nie wiem czy wszystko ok ile wazy itd 😞).

No i miałam isc od dzis do szpitala ale ze w weilkanoc wesele to przekonalam go ze po siwetach sie zjawie zaraz we wtorek....na 3 dni 😞.....boje sie wiecie...nigdy w szpitalu nie lezalam nie wiem co beda jeszcze rbic czego sie spodziewac...przeraza mnie to..wczoraj caly wieczor mezowi w rekaw plakalam sama nie wiem czemu...na sama mysl o szpitalu mam taka reakcje...myslaam ze bede w szpitalu dopero w czasie proodu a tu dupa... 😞

no to tyle..znow wyszla litania....ide sie jeszcze polozyc....maz pojechal do pracy a ja ciezka noc mialam boki bola nie ma jak spac....buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186.... mam tak jak ty - też nie wiem ile mała teraz waży, a u mnie to ważne bo była malutka na ostatnim usg, zresztą brzuszek mam b. mały jak na końcówkę ciąży i się martwię tym. Też do szpitala we wtorek po świętach idę, tylko że teraz dużo leżę już od półtora tygodnia, żeby za szybko nie urodzić i żeby jeszcze mała sobie podrosła. Mnie szpital tak nie przeraża jak Ciebie... ale generalnie boję się jak to będzie, jak dzidzia będzie wyglądała, czy będzie chciała cyca jeść itd.....chyba się boję zmiany świata...a już ze 3 dni temu dziewczyny orzekły, że mi czop odszedł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :*

Beatko nie martw się Kochana! Przecież wszystko będzie dobrze. Leżenie w szpitalu to nic strasznego... zrobią Ci tylko badania i zobaczysz, że wszystko będzie ok :*

Ja nockę miałam średnią.... jakieś głupie sny i skurcz łydki nad ranem...
A w ogóle wczoraj zapomniałam Wam napisać... wczoraj pół dnia spędziłam z siostra i było super... a później jakaś chandra mnie złapała i bez powodu rycczałam... :|

Mam nadzieję, że dzisiaj będzie piękny dzień 🙂 i wam też tego życzę :* :* buziolki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny :*
u mnie nocka średnia... coraz częściej śnią mi się okropne głupoty 😜 np że nie zdążyłam dojechać do szpitala i takie tam... aj.. chciałabym mieć to już za sobą a to jeszcze chwila...

No nic nie będę marudzić od rana... idę trochę mieszkanie ogarniać bo święta minął a zostanie nie posprzątane... 🙂

Miłego dnia brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchy i mamuski nic nie piszą jak tam 😠 Beatka mnie tez chyba czeka lezenie w szpitalu pomimo tego ze szyjka długa i zamknieta i mały siedzi wysoko i wcale mu sie nie spieszy ale moje płytki krwi spadaja i jesli tak bedzie nadal to poleze i bede dostawała preparat z płytek krwi a malucha tez nie widziałam juz od 31 tyg ale wierci sie codziennie i mowi ze wszystko ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie,
mam pytanie i znikam na chwilke: wywalilo mi okropna opryszczke na brodzie (zawsze mam w tym miejscu). Czym mam ja leczyc? 😞 probowalam pasta cynkowa, jakas mascia i troche spirytusem przypalalam i nadal kurcze jest 😞 boje sie teraz rodzic bo kiedys slyszalam ze nie dadza mi dziecka do karmienia jesli mam wirusa.. 😞 kurcze, jak sie tego gowna pozbyc?? poradzcie cos.
bede za godzinke to mam nadzieje ze na cos wpadniecie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...