Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witajcie,
mam pytanie i znikam na chwilke: wywalilo mi okropna opryszczke na brodzie (zawsze mam w tym miejscu). Czym mam ja leczyc? 😞 probowalam pasta cynkowa, jakas mascia i troche spirytusem przypalalam i nadal kurcze jest 😞 boje sie teraz rodzic bo kiedys slyszalam ze nie dadza mi dziecka do karmienia jesli mam wirusa.. 😞 kurcze, jak sie tego gowna pozbyc?? poradzcie cos.
bede za godzinke to mam nadzieje ze na cos wpadniecie 🥴


Hmmm fjolku ja mam podobny problem tylko opryszczka mi się zrobiła ale w nosie (jak mi się robi to tylko tu) ale byłam w aptece i powiedziała że na dobrą sprawę bez konsultacji z lekarzem nawet maści cynkowej nie powinnam stosować... Nie wiem jak to jest z karmieniem jak się ma opryszczkę ale czytałam że groźna jest tylko opryszczka która występuje tam na dole w miejscach intymnych jeśli idzie o poród, ale o karmieniu nie mam pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Brzuchy...
Piekny dzień dzis a ja bez energii...nic mi sie nie chce,wszystko mnie dobija i usiadłabym i tylko płakała...
Głowa wczoraj tak strasznie bolała że zasnęłam po 2,oczy same zamykały się ze zmeczenia...dzis już cisnienie ok...zobacymy jak dalej bedzie.Jutro wizyta...
Beatko nie martw się,wszystko będzie ok,a co do szpitala to chyba nikt nie lubi tego miejsca ale lepiej iśc i wtedy zbadaja cie i w ogole i bedziesz wiedziala co i jak i bedziesz spokojniejsza.Co do pulsu to mi przez cala ciaze nie schodzi ponizej 100,zawsze mam 104-125...a raz zdarzylo sie nawet 161 🤪Ja tez juz malego dlugo nie widzialam,jak niema potrzeby to nie robia usg chyba...w kazdym badz razie nie zamartwiaj sie,napewno wszystko ok bedzie...buzka
Antenko czyli masz nadcisnienie indukowane ciaza...ja od ponad 5 lat na nadcisnienie choruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witajcie,
mam pytanie i znikam na chwilke: wywalilo mi okropna opryszczke na brodzie (zawsze mam w tym miejscu). Czym mam ja leczyc? 😞 probowalam pasta cynkowa, jakas mascia i troche spirytusem przypalalam i nadal kurcze jest 😞 boje sie teraz rodzic bo kiedys slyszalam ze nie dadza mi dziecka do karmienia jesli mam wirusa.. 😞 kurcze, jak sie tego gowna pozbyc?? poradzcie cos.
bede za godzinke to mam nadzieje ze na cos wpadniecie 🥴


Mi na wszelkie wykwity pomaga krem Hydrocortisonum, w aptece bez recepty, tylko to jest steryd, co prawda o bardzo słabym stężeniu ale jednak. No ale pomaga prawie natychmiast. Ale wiesz Fijołku, najpierw się skonsultuj 🙂 ja się w ciąży smarowałam kilkakrotnie ale cieniutko i nigdy więcej niż dwa razy pod rząd. A jeżeli to Ci nie odpowiada to polecam jeszcze olejek herbaciany, też pomaga a naturalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote]
Antenko czyli masz nadcisnienie indukowane ciaza...ja od ponad 5 lat na nadcisnienie choruje.


właśnie tak... 🙂 mam nadzieje, że po ciąży się unormuje..

a ja już jedno pranko powiesiłam na dworze i drugie się robi...patrze teraz na Na Wspólnej i zaraz biorę się za ogarnięcie mieszkania..ale coś mi się niedobrze zrobiło...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Nadrobiłam zaległości. No więc u mnie ostatnie dni bardzoooo pracowite i niestety nie mam czasu do was zaglądać. Ja już od dziś będę miała gości więc pewnie wejdę na brzuszka dopiero po Wielkanocy. W związku z tym piszę krótko, życzę wam smacznego jajka i mokrego dyngusa. Buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajcik napisał(a):
Hej
Nadrobiłam zaległości. No więc u mnie ostatnie dni bardzoooo pracowite i niestety nie mam czasu do was zaglądać. Ja już od dziś będę miała gości więc pewnie wejdę na brzuszka dopiero po Wielkanocy. W związku z tym piszę krótko, życzę wam smacznego jajka i mokrego dyngusa. Buziaki :*


i nawzajem Kochana..:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Fijolek ja nigdy ne miałam opryszczki ale moja koleżanka miała i sie jej teraz zapytałam co rała i owiediala , że heviran on nie jest drogi ale też bepiieczny. Jej Gin powiedzial , że moze bez prolemu smarować.

kurcze, nie lubie tego gowna jak nie wiem co. najgorsze ze dbam o sobie ale wystarczy ze ktos na mnie kichnie i koniec. a w tym przypadku to uwazam ze sie za cieplo ubralam i przegrzalam organizm.. czesto mi sietozdarza jak jestem na wakacjachi jest upal.
ale dzieki kochana za zainteresowanie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
oooooooooo Gosia to jest nas więcej już bez czopu 🙂 🙂 🙂

a u mnie cisza od wtorku.. 😞 zeszlo malo i czekam z niecierpliwoscia na kontynuacje. ehh


najgorsze to czekanie tym bardziej, ze juz tak blisko a kazdy dzien sie dluzyyyyy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
oooooooooo Gosia to jest nas więcej już bez czopu 🙂 🙂 🙂

a u mnie cisza od wtorku.. 😞 zeszlo malo i czekam z niecierpliwoscia na kontynuacje. ehh


Mi wczoraj lekarz powiedział, ze czop odszedl juz 🙂 mówi żeym była przygotowana, ja to wiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
oooooooooo Gosia to jest nas więcej już bez czopu 🙂 🙂 🙂

a u mnie cisza od wtorku.. 😞 zeszlo malo i czekam z niecierpliwoscia na kontynuacje. ehh


Mi wczoraj lekarz powiedział, ze czop odszedl juz 🙂 mówi żeym była przygotowana, ja to wiem!

no ciekawe co moj jutro powie.
Ale Marinka czy to oznacza ze nie "wylapalas" momentu jak czop schodzil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
wiem wiem. teraz wyczytalam ze najwaznijesze to myc czesto rece i nie dopuscic zeby sie przenioslo na okolice intymne. A karmic dzidziusia mozna zachowujac higiene. to chyba dam rade 😜



Kto jak nie Ty??!! a ja chce koniecznie po swietach zeby sie urodzil. Niech posiedzi jeszcze w brzuszku moje dzidzi.
Najgorsze jest to, że my nie mamy caly czas imienia dla dzidzi 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
wiem wiem. teraz wyczytalam ze najwaznijesze to myc czesto rece i nie dopuscic zeby sie przenioslo na okolice intymne. A karmic dzidziusia mozna zachowujac higiene. to chyba dam rade 😜



Kto jak nie Ty??!! a ja chce koniecznie po swietach zeby sie urodzil. Niech posiedzi jeszcze w brzuszku moje dzidzi.
Najgorsze jest to, że my nie mamy caly czas imienia dla dzidzi 😮 😮

sie przejmujesz 🙂 u nas Piotrek sie ciagle waha. Musi wziac na rece 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...