Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
joma napisał(a):
marinka cuuuudowna 🙂
A mi wpadło w oko to okrycie/kocyk misiowy 🙂
Cudne to 🙂
Gdzie można coś takiego dostać? 🙂


Kochana w smyku jest ten kocyk i taki sam niebieski jest , chyba kosztuje 39 zł

Dzięki 🙂

Ja oczywiście poszperałam na Allegro i znalazłam coś podobnego 🙂
http://allegro.pl/milutki-koc-puchaty-kocyk-z-aplikacja-nowosci-i1402845569.html
Zakochałam się w tym Brązowym Misiu 🙂
A dla dziewczynki na pewno wybrałabym Amarantowego Zajączka 😉
W ogóle polecam sprzedawcę!
Będę u niego zamawiać kilka rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie!!!z tymi oklaskami to nikt chyba nie zabiera,to jakas awaria chcialam teraz dodac Barakudzie obiecanego oklaska i wyskoczylo mi ze za 90 min dopiero moge,wiec to chyba awaria 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ide sprzatac 🙂 🙂maz mknie juz po autostradzie...zawsze sie boje o niego jak wyrusza do pracy 😞moze jak dobrzze pujdzie w nocy wroci..wiec ide chate ogarnac 🙂wejde wieczorkiem 🙂caluski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOchane przesyłam wam link programu mamy-dzieci,ktory leci u nas w tv regionalnej , prowadza ten program lekarze z toruniego szpitala, no i mozna sie duzo rzeczy dowiedzic , o wszytskim co nas teraz interesuje 🙂jak nie zdaze w TV obejrzec to wchodze tutaj 🙂
http://www.tvp.pl/bydgoszcz/edukacja/mamy-dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
KOchane przesyłam wam link programu mamy-dzieci,ktory leci u nas w tv regionalnej , prowadza ten program lekarze z toruniego szpitala, no i mozna sie duzo rzeczy dowiedzic , o wszytskim co nas teraz interesuje 🙂jak nie zdaze w TV obejrzec to wchodze tutaj 🙂
http://www.tvp.pl/bydgoszcz/edukacja/mamy-dzieci

Super, dzięki Aneczka1983, właśnie siedzę i oglądam 🙂 Oklask za link 🙂
Eeeeeeee za 120 minut będę mogła Ci dać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
justiks23 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
JA CHCE WOZEK Z WYSOKA GONDOLA


ja tez dlatego chce sprzedac
A ile chcesz za ten wózek, jak nie tu to na FB mi napisz bo może będę miała kupca dla Ciebie ?


pewnie 150zl jest wsio w zestawie tylko torba w srodku popekala w praniu ta folia na zewnatrz jest wszysko super i kilka zabkow od hamulca zlamanych ale to w niczym nie przeszkadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuchatki! No powiem wam dajecie czadu, 30 stron do nadrobienia a nie bylo mnie zaledwie dobe 🙂
Wizyta wypadla cudownie 25tydzien +6kg do przodu, dostalam skierowanie na glukoze,na sama mysl sie ciesze 🙂 Mialam usg ale takie najprostsze wiec podgladnelam sobie tylko stopki ktore kopaly i posluchalam serduszka ale widok i tak cudowny. Czyli wszystko w jak najlepszym porzadku choc maluszek wciaz bezimienny 🙂 ale kolezanka w pracy powiedziala ze jak zobacze dzidziusia po porodzie to odrazu bede wiedziala jak go nazwac takze niezdecydowane glowa do gory 🙂
Podpytalam pana doktora o pare rzeczy,faktycznie dostane skierowanie z data na cesarke wiec rodzic bede pewnie pod koniec kwietnia (ajj to juz niedlugo), lyzeczkowana bede tylko wtedy kiedy nie zostane dobrze oczyszczona ale to malo prawdopodobne, a co do usg to smialo mozna je wykonywac co wizyte nie ma jakis przeciwskazan.
Jesli chodzi o potrzebujaca - zgadzam sie z niektorymi z was, trzeba by bylo sprawdzic ta dziewczyne.z calym szacunkiem ale po pierwsze znam tyle wielce potrzebujacych ktorzy potem okazuja sie byc oszustami wiec jestem ostrozna,a po drugie co jesli sama nie mam z czego pomoc??sama dopiero zbieram wyprawke dla malucha,wiele rzeczy bedzie trzeba kupic nowe i nie w takiej malej cenie (lozeczko,wozek,materacyk itp),nie mowiac o swoich ciuchach skoro wiem ze nie nosze jej rozmiaru to nie pomagam - wiem to samolubne ale takie jest zycie...
Marinka - Anielka cudowna,to tak wygladaja dzieci po cc ehhh mam nadzieje ze moj babel tez bedzie taki sliczny 🙂 aczkolwiek Justiks twoj bobasek tez niczego sobie.
No to chyba tyle a jutro ide na basen pan doktor powiedzial ze krotkie wizyty moga byc zbawienne dla kregoslupa a nie szkodliwe dla nas samych.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...