Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Barakuda napisał(a):
Mamusia20 napisał(a):
Moja mała 12.01 ważyła 655gram. To chyba dużo 🙂 będzie duża po mamusi :P

Mamusia20, a ile miała wtedy tygodni?
kasiagwiazdka, mebelki superowe 🙂 Ja prawie codziennie oglądam sobie nagranie z USG, tak jakoś łatwiej mi wytrzymać do kolejnego badania 🙂 Wyślij maila do jolajcik żeby dopisała Cię do listy Majóweczek 🙂

moja Mjausia w 21 tygodniu ważyła 430g. Napiasz jej swój nick, imię swoje, termin porodu, płeć dziecka, imię dziecka i swój numer telefonu na adres [email protected]. 🙂

24 tygodnie mial nasz Babelek i wazyl 680 gram 🙂
a jaki jest mailik do jolajcik?, i co mam konkretnie podac?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwizdka zdjęcie jest cudne u nas takich ładnych pan dr. nie zrobił ale może zbyt wcześnie byliśmy... :/
Idę spać Brzuchatki... Dobrej nocki.
Jeszcze tylko pokarzę Wam co dla mojej pszczółki zamówiłam 🙂 Gdybym umiała to sama bym zrobiła...
http://allegro.pl/wesole-czapeczki-rozne-rodzaje-38-40-i1420345635.html
papa, i nie piszcie zbyt dużo, żebym jutro nie musiała znowu 50stron nadrabiać 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
kasiagwizdka zdjęcie jest cudne u nas takich ładnych pan dr. nie zrobił ale może zbyt wcześnie byliśmy... :/
Idę spać Brzuchatki... Dobrej nocki.
Jeszcze tylko pokarzę Wam co dla mojej pszczółki zamówiłam 🙂 Gdybym umiała to sama bym zrobiła...
http://allegro.pl/wesole-czapeczki-rozne-rodzaje-38-40-i1420345635.html
papa, i nie piszcie zbyt dużo, żebym jutro nie musiała znowu 50stron nadrabiać 😉 :P


dziekuje Barakuda 😘 moglabym na nie patrzec ciagle! 🙂
ta czapeczka jest cuuuuuudnaaa!!!

juz wyslalam mailika do Jolajcik 🙂
tez juz zmykam do lozeczka, bo plecki bola! dzien byl pelen wrazen 🙂

do juterka Brzuszki! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Kasiagwiazdka śliczny ten wasz synus. Chyba też się wybiorę na to usg. Wspaniała pamiątka.


naprawde warto! polecam, pomimo tego, ze kosztowne badanie, to bedzie napewno co wspominac i dzidzia jak dorosnie bedzie mogla zobaczyc jak bylo u mamusi w brzuszku!
ja mam jeszcze oprocz zdjec ( 5 sztuk) - plytke DVD z filmem, rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek!
Ja tylko na chwilunię bo zaraz zmykam do Wrocławia. Zaktualizowałam tabelkę, jest do pobrania pod stałym adresem. Kasiagwaizdka jesteś już dopisana, wszystkie informacje jak dostać się do tabelki masz na mailu. Buziaki i miłego dzionka :* Może wieczorem się odezwę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Baracuda byłabym wdzieczna jak znajdziesz linka bo wlasnie chyba na taki jak ty sie zdecyduje a łozeczko standard 120x60 🙂
a ja mam jeszcze jedno pytanie bo tak teraz przegladałam zdjecia usg maluszka i do tej pory z usg termin porodu pokazywalo 23 maj a moj lekarz ze swojego kalendarzyka wnioskowal 21 maj tyle ze zastanowilo mnie ostatnie usg bo tam termin pokazuje 9 maj...to mozeliwe zeby byla taka rozbierznosc dat? Wizyte mam w srode wiec wtedy sie lekarza zapytam ale do srody z ciekawosci nie wytrzymam....Jeśli się orientujecie to odpowiedzcie mi brzuszki bo w sumie nie wiem czy to ze dzidzius duzy czy co ze tak zmienilo date??


Hej dziewuszki. Mi wg ostatniego USG termin przesunął się na 28maja (wg OM ma być 19sty), więc też troszkę różnicy jest. Dzidziuś ważył wtedy (11styczeń) 343g, troszkę malutki, ale na pewno jeszcze nadrobi.
Jolajcik, dziękuję za tabelkę.
Manki, Mamusia20 dziękuję za zaproszenia na nk 🙂
W końcu przeziębienie dopadło i mnie, kicham na okrągło, z nosa się leje, cieszy mnie tylko fakt że Marcyś się rusza od samego rańca 🙂.
Pozdrawiam brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ja już na nóżkach męża wyszykowałam do pracy i biorę się za sprzątanie 🙂 Mówiłam mojemu mężowi o tym terminie porodu i śmiał się ze mnie, że zaczynam wydziwiać, żebym czekała spokojnie a dowiem się jak urodzę jaki był termin (spryciarz co hehe).
Mebelki śliczne Kasiu a czapeczka słodka chyba tez taka zamówię 🙂
Buziaki dla Was i Maluszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki!
Kasiagwiazdka śliczne zdjecie syneczka 🙂
Jolajcik super tabelka.Dziekuje 🙂
Czapeczka cudowna 🙂
Jamargaretka ja bardzo chciałam dać na imię dla naszej córeczki Majeczka ale przegrałam z resztą ekipy 🙂 Śliczne imię. 🙂
BarakudaJa też kupuje materacyk gryka -pianka kokos.
Moja córcia w 22 tygodniu ważyła 490gr.
Wizyte mam teraz 7 lutego w urodzinki mojego męża 🙂
Mam nadzieję że tym razem Juleczka pokaże buźkę bo ostatnio zasłoniła rączką .

Od wczoraj mam demolkę w mieszkaniu.Montujemy z mężem nowe mebelki do kuchni. 🙂
Miłego dzionka dla wszystkich brzuszków 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobaczcie dziewczyny jakie słodkie ciuszki licytuję za śmieszne pieniadze.
Nie mogłam sie oprzeć 🙂

http://allegro.pl/bluza-disney-bawelniany-golfik-stan-bdb-polecam-i1427308399.html
http://allegro.pl/bawelniane-ogrodniczki-disney-body-0-3-6-stan-bdb-i1427307986.html
http://allegro.pl/sukienka-montherace-bluzka-disney-stan-bdb-polecam-i1426133065.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Kochane! 😘 😘

ale sobie dzis polezalam w lozeczku 🙂 ale po wczorajszym buszowaniu i zakupach byl wskazany odpoczynek! 🙂

dzis w domciu ogarnac- jak to w sobote...

Adka sliczne te ciuszki! jak nowki! i za takie pieniadze!

Jolajcik dziekuje za dodanie mnie do tabelki! po sniadanku zerkne jak to wyglada 😜

co do tego USG 3 D to polecam Wam wszystkim! najlepiej jeszcze teraz, tak po 25 tygodniu, poki dzidzia nie jest za duza a juz ladnie rozwiniete ma ryski! to ladnie widac wszystko!

zycze Wam wszystkim milego dzionka!
😘 😘 😘 😘 😘 😘

bede do Was zagladac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Chyba jeszcze kupię ten kocyk,chociaż mam już jeden nowy ale to jak narkotyk wciąga to kupowanie 😆
http://allegro.pl/kocyk-kocyki-koc-koce-80-110-dla-dzieci-cieplutkie-i1429530321.html


taki kocyk dostal nasz synus w prezencie pod choinke 🙃
tyle, ze w kolorkach braz z bezem 🙂

jest taaki cieplusi i milusi! polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
adka101 napisał(a):
Chyba jeszcze kupię ten kocyk,chociaż mam już jeden nowy ale to jak narkotyk wciąga to kupowanie 😆
http://allegro.pl/kocyk-kocyki-koc-koce-80-110-dla-dzieci-cieplutkie-i1429530321.html


taki kocyk dostal nasz synus w prezencie pod choinke 🙃
tyle, ze w kolorkach braz z bezem 🙂

jest taaki cieplusi i milusi! polecam!


No to teraz na pewno mu sie nie opre 🙂 Dziekuje za opinie o kocyku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...