Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kobitki oj widze dzis cisza ale nie dziwie sie taka pogoda ze nic sie nie chce...pewnie leniuchujecie...my z mezulkiem niedawno wrocilismy bylismy u znajomych na chwile sie rozerwac a potem powrot do szarej rzeczywistosci i ta pogoda tez szara eh dolujace to.....niech juz wiosenka bedzie moze chociaz humorki beda dopisywac....ja chwile posiedze na kompie i uciekam chyba do meza sie poprzytulac o obejzec tv....zero energii we mnie ;/ porazka jakas...dobrze ze maluszek chociaz aktywny...choc to cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasiula ciuszki super... 🙂 My też dzisiaj się udajemy na małe zakupy... 🙂
My już po obiadku...zaraz się szykuje i uciekamy na zakupy...
życze wam miłego wieczorku.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja to juz bede znikac...moj ukochany wraca do domku...pewnie zziebniety bidulek i zmeczony...zrobie mu herbatki cieplutkiej i zupke goraca podam....rozgrzeje go to napewno.. 🙂 przynajmniej na mnie podzialalo...poki co ide szybciutki prysznic wezme...
tak wiec moje drogie...milego wieczorka i dobrej nocki zycze...
jutro moze was odwiedze... 🙂
pa pa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Kasia ten komplecik jest po prostu boski! Aaaaaa przystojniaczek mały będzie 🙂 😘


ojj bedzie bedzie! mama bedzie stroic 🙃 😜
kolezanki mowia mi, ze latem i tak wiekszosc czasu bedzie w bodkach tylko, ale przeciez takie komleciki eleganckie tez musi miec jak pojdziemy na spacerek- na podryw 😉 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek ja słyszałam ze brzuchol opada 2-3 tyg przed porodem, ale u niektorych kobiet krótko przed porodem to nastepuje... także chyba reguły nie ma..
Trzeba patrzec kiedy wypadnie czop sluzowy .. ok 2 tyg przed porodem.

Aniu, niekoniecznie z tym czopem. On moze wypasc rowniez w dniu porodu..


mojej znajomej czop wylecial w dniu porodu! tzn tak jakos jak zaczely sie bole!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie mam sily padam na twarz.Moj mezczyzna ma dzis wolne i od rana 2 razy na zakupach bylismy, z moim zlowim tempem zajelo nam to pol dnia, pozniej gotowanie kapusniaczka 🤪 czyli ponad godzine stania w kuchni. Dopiero ok, godziny temu usiadlam i nie mam sily plecy, nogi, glowa wszystko boli 😞
a jak wrocilam z miasta to tyle mialam wydzieliny ze az sie wystraszylam, musiala w koncu wkladki zakupic 😮
i brzuch opadl mi jeszcze nizej buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze nie tylko ja dzisiaj bez mocy 🙂 ja juz sie z wami zegnam bo powoli szykuje sie do lozeczka, poleniuchuje troche z malzonkiem tymbardziej ze w weekend jestem sama bo od 10 do 20 moj misio ma szkolenie ehh.... przynajmniej sie wyspie 🙂 trzymajcie sie i dobrej nocki brzuchy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zmykam sprzed kompa, ale nie idę jeszcze spać 🙂. Mąż zdążył dosłownie 2min temu się położyć i już bidula śpi, taki wymęczony po całym tygodniu pracy. Na szczęście jutro ma wolne, więc odpocznie 🙂. Spokojnej i przespanej nocki brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewuszki....
ja tez z rana wpadlam sie przywitac...dzis moj maly od switu buszuje 😜
a ja udaje sie do kuchni jakies papu se zrobic...musze przywyknac do 6 posilkow dziennie i to o regularnych porach...eh...moze sie przyzwyczje po tygodniu...
poki co buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
czesc dziewuszki....
ja tez z rana wpadlam sie przywitac...dzis moj maly od switu buszuje 😜
a ja udaje sie do kuchni jakies papu se zrobic...musze przywyknac do 6 posilkow dziennie i to o regularnych porach...eh...moze sie przyzwyczje po tygodniu...
poki co buziaki 😘

czesc Monia 🙂Moja kruszynka wczoraj dała czadu tak kopnęła aż mąż sie wystraszyl 🙂mial akurat reke na brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Śniadanko juz w brzuszku.. słabiutka kawka wypita i biore sie za prasowanie bo sterty czekaja.. na raty ale dam rade 🙂 mała od rana dokazuje 🙂 wiecie co jak wstałam to czyłam takie jakby kłucia, sekundowe skurcze 3 naliczyłam , przez chwile az sie wystraszyłam ale wziełam nospe i przeszło.. o losie co to bedzie jak nadejda te prawidłowe 😮 😮
Kasiagwiazdka super rzeczy kupiłas widziałam ten komplecik , boski jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny....

a ja dzisisaj wyspsna.... chcociaz maluszek od rana znowu buszuje po brzusiu.... troche odpoczynku przez weekend... wczoraj przygotowalam ciuszki do prania.... trpche sie tego nazbieralo... 😉 az milutko takie malusie dla Naszego Bejbinka 😉
Jak ja bym juz chcilaa MAJ... 😉

Buziaki w brzusie i do uslyszonka w poniedzialek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...